Украйна - Русия какво ви е мнението

Ватата 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣

И евроатлантиците

jerk-off-stroke-me-ma.gif
 
Оо, ватата тотално остана без опорки. Заминаха и мечтите, да борят НАТО, МАТО, и пиле не може да фръкне над блатото им 🤣 🤣
 
Как да му обясниш на дебила, че влизането е лесно. По-трудно е да излезеш от там победител... В сащ по едно време си влизаха некви балони и си летяха на воля. То там в момента всеки може да си влезе - камала-та пази границите. ;)

Ретард от retardware.bg форума с нова порция дебилизми...
...Представя си, че трепел рашки чрез бонбони...


retardware-bg-forum-2024-08-03.png

На порошенкото гадния марципан. Нека ядат гнидите - да пукнат от диабет. :D
 
Чакаме опровержение от форума на некой GSM сервиз

1723554613650.png
 

Русия си върна контрола в Курска област​


 

Целия информационен свят на всяка копейка минава през "Труд" и "Гласове", които цитират "ТАСС". Чак ми стана интересно да видя и днешния доклад на "ISW" (няма го още). При тях няма пропуск за завзета територия нито от руска, нито от украинска страна, като се позовават на десетки източника с геолокация. "Русия си върна контрола в Курска област" - скептичен съм...
 
скептичен съм...
И аз. Няколко дни пиар няма да доведат до никакви реални успехи. Ама мечтайте си де
 
Аз не разбрах какво ще рече "завзели" в случая :) ... ще ги присъединяват към Украйна ли тия "завзети" руски територии или?
:D
 
Споко, не се превъзбуждайте от поредната PR-акция. И без това всички знаем как приключват нещата.
1691572676507-png.30104
Да. Преврат и налягане на нов демократичен модел, но това е ако не си тъпа овца като обикновения руски кенеф. Там я си вдигнал глава, я са я посекли. Един много смачкан народ за жалост. Така, че нищо не следва. Маймуновото дърво, на което ще ги качи поредния Путин, Сталин или друг болен човек.
 
Голем кеф, големи полюции. Кокаинчик изпратил некви нацисти да мрат на руска територия, а междувременно на фронта в страната им ''ватата'' напредва и освобождава територии.

Така става, когато си правен от близки роднини и то без особено желание...
 
затова гнома праща наборници да пазят новата краница с куркската република :D
Затова е, разбира се. Ей, зеха му страха на тоя гном най-после. Колко лесно било, па никой се не сетИ до момента.
 

чакаме ежедневната статия от 7ми, как всичко е избито, нацистите, фашагите - са разгромени.
 

Горе