Украйна - Русия какво ви е мнението

Ай ни съ прай уе!:D:)

Не съм грам, даже езика не знам, а енг поне писмено ми е шеш :p Но имам симпатии, няма да крия, което не означава русофилство. Предимно се възхищавам на културата и целомъдреността им ;)
 
Това е присъщо за ТУПАН ФАЙТЪРИ като тебе, които се гъзят на "братушките", аз съм свободен човек, мене не бе бъркай. Живея на континента Европа и отстоявам позициите си на свободен гражданин, но кратуни като тебе няма да разберат това никога.
Нищо не отстояваш, ти си си най-обикновен копипейстер и правиш всичко за да има кво да сложиш в устата...нищо, че понякога мое да мирише :p
 
Не съм грам, даже езика не знам, а енг поне писмено ми е шеш :p Но имам симпатии, няма да крия, което не означава русофилство. Предимно се възхищавам на културата и целомъдреността им ;)
Навремето имаше един закон в Русия, ако си мъртво пиян, но не паднеш на земята, няма да те арестуват. На това му викам за целомъдреност. Знам и за Сталин, който е изпращал сънародниците си да обезвреждат мини, но не говоря за сапьори, а за живи мишени. Мога да ти обясня и други неща, ама не ми се занимава с такива капацитети като тебе. айрън мейдън и не знам си кви истории. Не те ли поне малко ебе за населението на Украйна, не ти ли трепва нещо, това е реторичен въпрос... спи спокойно братушките ще спечелят и ти ще продължиш да се наслаждаваш на културата им.
 
Които са натовски обекти и като такива нямат място там.


Не си разбрал проблема. Русия отдавна е признала независимоста на украйна, но си иска териториите, които са ѝ дадени от Ленин като подарък. И ги иска, защото хората в тия територии са руски граждани, подлагани от години на зверски геноцид.

Всички ревящи булки за нападната украйна, запознайте се със зверствата, извършени от укро-фашистите срещу опонентите им в рамките на страната. Изгорени живи, клани, включително стрелби по жени и деца. И това от години. Урсула де Лайнен забрави да ви каже, че в украйна от години се води гражданска война и стрелбите и бомбандировките са ежедневие.

Докато се убиваха руснаците в украйна европа не чуваше. Чак сега чу гърмежите, след като ги предизвика.

Готино БГ-МАМА мнение.

Жалко, че не си живяла по времето на украинския глад, можеше да те осолят или мариноват като им свършат щурците и плъховете за ядене.

Пак щяха да умрат милиони украинци, но русофилското ти сърце щеше да спаси един-двама.

И може би няма да ми повярваш, но Земята всъщност не е плоска.
 
Последно редактирано:
Навремето имаше един закон в Русия, ако си мъртво пиян, но не паднеш на земята, няма да те арестуват. На това му викам за целомъдреност. Знам и за Сталин, който е изпращал сънародниците си да обезвреждат мини, но не говоря за сапьори, а за живи мишени. Мога да ти обясня и други неща, ама не ми се занимава с такива капацитети като тебе. айрън мейдън и не знам си кви истории. Не те ли поне малко ебе за населението на Украйна, не ти ли трепва нещо, това е реторичен въпрос... спи спокойно братушките ще спечелят и ти ще продължиш да се наслаждаваш на културата им.
Нищо не можеш да ми обясниш.. ти си си най-обикновен ламчо :)
 
Не съм грам, даже езика не знам, а енг поне писмено ми е шеш :p Но имам симпатии, няма да крия, което не означава русофилство. Предимно се възхищавам на културата и целомъдреността им ;)
Знам бе тупане, майтапа са. Нали тука тръгна, че кой не е с юесей - русофил-комуняга!:):) (Макар, че аз за никой не съм. Ама по-ми и кеф да чета Достоевски и други, и да гледам Тарковски. Холивуд не ме лови много.:):)
 
Нищо не отстояваш, ти си си най-обикновен копипейстер и правиш всичко за да има кво да сложиш в устата...нищо, че понякога мое да мирише :p
Искам да ми посочиш нещо, което съм копи-пейстнал, защото в противен случай си просто един празнодумец. Да, признавам за един линк от медията ЛУПА, но той беше по-скоро ирония, отколкото стремеж да наложа мнението си. От този момент нататък копи пейста е само в твоето болно съзнание. Съжалявам те, че си пропит от злоба и ненавист към свободата, но трябва да свикваш.
 
населението на Украйна, не ти ли трепва нещо,
А на американците трепва ли им където са направили толкова био лаборатории там, правят тестове и тровят населението, или това не се брои?
Май никой не е цвете за мирисане?
 
Митеее! Кво става бе приятелю? Притеснихме се за теб, бе! Викаме "Айде, тоя кандиса накрая, нави ръкава и пиши го бегАл". Аз даже почнах да ти правя мемориален албум с изрезки от твои култови изказвания...

Ела, заповядай си в твойта тема, нахрани ни едно хубаво, кажи нкак са-що са последно нещата - както си му е реда. (Някои май са се поддали, ама не си признавам, да знаеш. Подозирам тоя-оня, че е дал рамото. Виж ги там, кажи.):):):)
Пиша от този профил, защото от другия не мога да коментирам в темата. Да кажем, че съм те послушал.
Влязох да видя съвети по сегашния проблем.
 
А на американците трепва ли им където са направили толкова био лаборатории там, правят тестове и тровят населението, или това не се брои?
Май никой не е цвете за мирисане?

Абе приятелю... ние тука не говорим за лаборатории, САЩ, тестове, конспирации и прочие, а за това, което се случва реално и то го гледаш на ТЕЛЕВИЗОРА в момента. Удари в столицата на Украйна, паника при мирното население, паника по границите и т.н. и т.н. защо ми задаваш тъпи въпроси? Искаш да покажеш колко много знаеш и че си запознат ли? Задръж си мнението, тъй като има реален риск да плачеш, а не да си тренираш пръстите разгадавайки мръсните подходи на щатите. Стига сте се излагали, ставате смешни. Това го четат хиляди хора и не само членове на ПРЕДПРИЕМАЧ.

.... а на тебе трепва ли ти нещо като китайците отровиха света с техния Ковид?
 
а за това, което се случва реално и то го гледаш на ТЕЛЕВИЗОРА в момента.

На никой ли не му прави впечатление, че освен опашките пред банкоматите и украинските военни колони заснети от екипите на нашите телевизии друго цял ден не показват.

Тоя пентагон няма ли сателити да даде някоя снимка на CNN да я видим аджеба тая война? :D
 
На никой ли не му прави впечатление, че освен опашките пред банкоматите и украинските военни колони заснети от екипите на нашите телевизии друго цял ден не показват.

Тоя пентагон няма ли сателити да даде някоя снимка на CNN да я видим аджеба тая война? :D
Прави ми впечатление, че ти разчиташ ситуацията, като дявола евангелието... толкова гледаш новини, толкова следиш сайтове и въобще толкова ти е през к.ра
 
Прави ми впечатление, че ти разчиташ ситуацията, като дявола евангелието... толкова гледаш новини, толкова следиш сайтове и въобще толкова ти е през к.ра
Не знам, но от новините видях много мнения, които за мен са глупост. Едно от тях са санкциите. Само гледайте …
 
Да кажем, че съм те послушал.
А добър вечер, първом!:) Ти нещо там се обиди в оная тема, или просто ти писна да спориш с нас ли? Ако си ми се обидил на мен, понеже некой път повече отколкото трябва давам - тва не е лично. Аз така си прекалявам обикновено:)
За кое си ме послушал, за някое от основните ми дръзки твърдения в оная тема? Интересно...:) Дано да си доволен от тоя избор тогава. (Че то нали никой нищо съвсем и напълно не разбира по оная тематика, понеже има и много скрито-покрито, та послушването не се знае до какво може да доведе)

Иначе по рестарта гледаш ли как тръгнаха нещата, мамата си трака..:)
 
Не знам, но от новините видях много мнения, които за мен са глупост. Едно от тях са санкциите. Само гледайте …
Тепърва ще гледаш продължението, ще си говорим в перспектива живи и здрави :)
 
Абе приятелю... ние тука не говорим за лаборатории, САЩ, тестове, конспирации и прочие,
Хич ...




На никой ли не му прави впечатление, че освен опашките пред банкоматите и украинските военни колони заснети от екипите на нашите телевизии друго цял ден не показват.
Има лайф стриимове от улични камери в Киев. Никаква паника няма. Ама защо да вярваме на тях, като " всичко е реално и го гледаш на телевизора"
 
На никой ли не му прави впечатление, че освен опашките пред банкоматите и украинските военни колони заснети от екипите на нашите телевизии друго цял ден не показват.

Тоя пентагон няма ли сателити да даде някоя снимка на CNN да я видим аджеба тая война? :D
Като с предната 'криза', когато ни показваха само едно, а всичко в обратната посока се отхвърляше.
Тая е чисто продължение на целите на оная, мен ако питаш.
 
толкова гледаш новини, толкова следиш сайтове и въобще толкова ти е през к.ра
Я ми дай някакви достоверни кадри с източници, ако ще да е от най-про-ястребската американска телевизия.

За последното си прав, боли ме. Война няма да има. Америка стандартно ще постъпи с украинците като с използван презерватив, исторически факти бол.
 
На никой ли не му прави впечатление, че освен опашките пред банкоматите и украинските военни колони заснети от екипите на нашите телевизии друго цял ден не показват.

Тоя пентагон няма ли сателити да даде някоя снимка на CNN да я видим аджеба тая война? :D


материали има достатъчно, как така все конспирацията ви гони не знам. Ей верно, ще излезем много ама много ЛОШ материал. Путя ви го каза бре, пък не знам ако не беше пуснал тоя запис в 5 сутринта от преди 3 дни, тука щяхте да врякате, че няма такова нещо, медиите лъат, всички лъжат, само путя и пияните русяги не. И стига с тая пропаганда, че Украинците са фашаги и си пускали живи щитове хората. Вместо да осъдят Путя за нападението, те обвиняват държавата, която се опитва да се защити както може.

Както казах сутринта, и познах - новите опорни точки на руските олигофрени е : ВОЙНАТА Е МИР, АГРЕСОРА Е ЖЕРТВА.
 

Горе