Украйна - Русия какво ви е мнението

Хич ...





Има лайф стриимове от улични камери в Киев. Никаква паника няма. Ама защо да вярваме на тях, като " всичко е реално и го гледаш на телевизора"
Ти ако се намираше в Киев в момента щеше ли да запазиш олимпийско спокойствие? Кажи честно братле?
 
Не знам, но от новините видях много мнения, които за мен са глупост. Едно от тях са санкциите. Само гледайте …
Имаше призиви във Фейсбук да не се пазарува от Берьозка за да спрат парите на Путин....
 

материали има достатъчно, как така все конспирацията ви гони не знам. Ей верно, ще излезем много ама много ЛОШ материал.
Ти беше нормален едно време. Те руснаците също нямат сателити, на CNN разчитат да видят къде са могъщите украинци
 
Я ми дай някакви достоверни кадри с източници, ако ще да е от най-про-ястребската американска телевизия.

За последното си прав, боли ме. Война няма да има. Америка стандартно ще постъпи с украинците като с използван презерватив, исторически факти бол.

Още трябват ли ти? тия не са от БГ медии?

Смисъл ти отричаш, че имало удари и хората се крият в метрата и подземията ли??? OMG OMG
 
Ти беше нормален едно време. Те руснаците също нямат сателити, на CNN разчитат да видят къде са могъщите украинци

Списъка да ти напомням ли, за хора, които трябва да се отстранят. А чакай, той е фалшив, както и като ЦРУ казаха, че Путягата ще обяви война на Украйна, сори матрял
 
Още трябват ли ти? тия не са от БГ медии?
Това го гледам цял ден и по нашите. Къде е войната?
 
@Blinky Как направи такава руска кочина, как успя не знам, такива с конкурс да ги търсим измежду русофилските общности, и съкърите на путя, няма да може да ги намерим.
 
Това го гледам цял ден и по нашите. Къде е войната?
Ти сигурен ли си, че си нормален? Къде е войната? Пишеш да се заяжаш ли? Не ти се получава брат. Войната тепърва ще я гледаш, дай имейл и ще ти пускам LIVE новини, за да видиш войната.
 
Не знам банко как успя да събере едни от най-глупавите хора във форума, че и да ги навърже в 2 теми - за ваксините, и за украйна. Много зле @Blinky , матряла не става бате, срам
Но е селектирал и теб, да има за баланс. Докладвай ни групово да ни мане, гений...нахранен с агитпроп:):)
То ти всъщност това ли правиш сега - неформално докладване?:)
 
Ти сигурен ли си, че си нормален? Къде е войната? Пишеш да се заяжаш ли? Не ти се получава брат. Войната тепърва ще я гледаш, дай имейл и ще ти пускам LIVE новини, за да видиш войната.

Тролва те, не си губи времето. Добре, че Путя излезе в 5 сутринта на запис, че да признаят поне , че руската пияна сган прави операция, иначе и това щяха да отричат, и да говорят за САЩ колко са лошите, докато бомбят Украйна. Това са идиоти, аз ще се от-абонирам от темата за няколко дни, че наистина много лош матрял сме събрали тука, от идиот до идиот, в кратуните им само сърпове и чукуве и пропаганда се има, пък уж сме във форум за предприемачи.
 
@Blinky Как направи такава руска кочина, как успя не знам, такива с конкурс да ги търсим измежду русофилските общности, и съкърите на путя, няма да може да ги намерим.
попитали 100 човека - какъв сладолед ви се яде - ванилов или шоколадов и всички отговорили и язали какъвто избрали, дори и тези дето не обичат сладолед. Същото е тука.
 
@Blinky Как направи такава руска кочина, как успя не знам, такива с конкурс да ги търсим измежду русофилските общности, и съкърите на путя, няма да може да ги намерим.
Колега, не знам какво се чудиш толкова, това не е прецедент... нещата в България са такива от време оно. Има си хора, които подмокрят гащите като чуят за Русия, изпитват някакви сантименти най-вероятно свързани с "освобождението" ни. Отделно си има и наследници на русофили, които живеят с тая държава. Това ни зарива всеки ден и можем да го видим при съседа, в интернет, на улицата и буквално навсякъде. На тия тикви, колкото и да им пълниш фунията, все няма да е достатъчно, тъй като те са вманиачени.
 
:) Еми, винаги си трябва една демократична чистка за отсяване на качествения матрял. Аз си представям един по-хубав форум пълен само със съгласни гълъбчета, ще си гукат и ще е рай.:) (То м/у другото нещо такова тече в световен план, ако...някой е забелязал.)
 

Горе