Украйна - Русия какво ви е мнението

Почти не съм слушал новини днес. Сутринта, като станах, разбрах за тая работа и си викам да им е*а мамата. И ходих малко насам-натам да покарам, че ми писна от лоши новини, от тъпи журналисти, от шаблонни медии. Но като се прибрах хванах точно някакво студио от Димо Гяуров, изваден от нафталина да бълбочи, ми стана ясно, че цял ден са въртяли някакви флашки поне по 50 пъти по телевизите в България. И пак си казах да им е*а мамата.
Само се сещам, че сме на 800км от Украйна. Това и още 1-2 неща, които не искам да пиша ми стигат
 
Мате, обръщаш ли се към някого конкретно, или към всички? Че така като кажеш
някакви интернет келеши, които си събират информацията от сайтовете завършващи на .crypto
и най-близката препратка, която получавам, е че моят ник навява на криптото етериум. А нямам нищо ни с крипто, ни със сайтове завършващи на .крипто.
 
Моля ти се, кажи ми коя журналистка го е казала в ефир в пряко предаване днес. Мисля, че е било по БТВ. Ще ви кажа защо питам, ако има отговор. Схващаш ли? Тоест да разбера коя журналиста го каза това в ефир. И след това ще ти и ще ви кажа защо питам.
 
Последно редактирано:
Мате, обръщаш ли се към някого конкретно, или към всички? Че така като кажеш

и най-близката препратка, която получавам, е че моят ник навява на криптото етериум. А нямам нищо ни с крипто, ни със сайтове завършващи на .крипто.
Не, не е лично към никото, извинявам се ако си се почувствал засегнат. Просто начин на изразяване, защото някои хора тук с начина си на мислене как ковида и войната в Украйна са някакви митове и легенди с цел заблуда на врага, ми навяват асоциации с определени субекти в крипто сферата, които приемат инвестициите си там прекалено насериозно.
 
Мате, обръщаш ли се към някого конкретно, или към всички? Че така като кажеш

и най-близката препратка, която получавам, е че моят ник навява на криптото етериум. А нямам нищо ни с крипто, ни със сайтове завършващи на .крипто.

Ти ше храниш ли или само ше разводняваш темата?
 
Ти ше храниш ли или само ше разводняваш темата?
Кой да храня? И защо? Тя тая тема толкова водна - с твоето дейно участие - че повече няма накъде.
Но по принцип в около 70% от случаите не ти разбирам английския хумор и стил, който освен това е толкова себецентриран, че нещо не стига до мен..
Не знам кво е тва "хранене". Като днескашното ли? Ненаяде се, прасе.
 
Но по принцип в около 70% от случаите не ти разбирам английския хумор и стил, който освен това е толкова себецентриран, че нещо не стига до мен..

Просто гледам да не е персонално.
Иначе ще се води "личностна нападка".

Пък тъй е като средство за масово поразяване - доста по-ефективно и с максимален брой цивилни жертви.
 
Просто гледам да не е персонално.
Иначе ще се води "личностна нападка".

Пък тъй е като средство за масово поразяване - доста по-ефективно и с максимален брой цивилни жертви.
Ауе - гаден трол си кажи и туй то. Отровен. Ти подхождаш с него човешката, приветливо, с добро настроение и цел за положително развитие на разговора, а той само тва и чака - да те мушне, да те ръгне, да те уязви. Ако него питаш - да те върне в правия път на твърдия курс, мъжката, с ежене и виртуално шамаросване, а не некакви джендърски лиготии и прочее позитивни, човешки подходи. Нали нещо подобно? Гадина долна...
:):):)
 
Аз не съм русофил, но имам един проблем:


rusophil.png

Кирчо, Кокорчо, Ицхака и компания, ако толкова им се участва във война, да изпратят The Suicide Squad - трансджедър батальони от Рейнбоу Хъб да се бият с руснаците.
 
Ти ше храниш ли или само ше разводняваш темата?
Aha, сега те разбрах. Късно обаче и при натрупана умора - момента бе пропуснат, а и не бях проследил добре назад.
Иначе си прав.
 
Този Путин е ебаси и играча. Първо си спретна някакъв закон, така че да си остане безнаказан за каквото и да прави. После влезе в критическата и в момента е*ава мамата на цяла Русия. Даже супер стратегически атакува, за да може всеки отговор от всяка друга страна да бъде смятан за причина Русия да отвърне. Мене ми се повръща от цялата тая простотия. Достатъчно е щатите и европа да прекаратят всякакви икономически отношения с тая държава и готово. Ама нали сме зависими все още от газ и тн., та ще е тегаво.
Пък и той, Путин, няма да обеднее, ще го изяде руския народ, дето никаква вина няма.
Тея тъпотии със споменаването на това, колко ядрени глави имали са абсурдни. Една да изстреля и, според мен, цялата Русия ще бъде рязко заличена от лицето на земята за някакви часове.
Но при всяко положение губят само обикновените хора.
 
...А американците дотогава нищо не направиха, освен да сеят всемирно добро...
Тука е проблема - в драстичните пропуски в разказа, върху който се построяват стабилни вярвания.
Но той не е действително проблем, щото скоро ще бъде решен кардинално. (Това също - вече пък съвсем - убягва.)
 
Ауе - гаден трол си кажи и туй то. Отровен. Ти подхождаш с него човешката, приветливо, с добро настроение и цел за положително развитие на разговора, а той само тва и чака - да те мушне, да те ръгне, да те уязви. Ако него питаш - да те върне в правия път на твърдия курс, мъжката, с ежене и виртуално шамаросване, а не некакви джендърски лиготии и прочее позитивни, човешки подходи. Нали нещо подобно? Гадина долна...
:):):)

Ми извинявай ама то темата се напълни с неаргументирана русофобия, още по-неаргументирана байдънофилия и тонове псевдоморализъм... "Горките "'украинци'!"

Сякаш на някой тука много му пука за украинците.

Също като във ВАКСИНЕНАТА тема - пищене "ваксинирай се - спаси живот!"...

И двата случая просто са се подрискали от страх за собствените задници.
 
Пичове, ще трябва да смесваме гадния шит с малко шеги и нескопосани мемета, щото иначе ще изтрещим на колкото и корави да се правим. Много пъти съм чувал "твоя проблем не ме интересува", обаче когато моя проблем стане твоя проблем започваш да се интересуваш.
 
Путин 8 години ги чака, приканваше да не мачкат руския народ.Сега евреина Зеленски ще мигрира в Сащ, защото този прост комик ги вкара във войната.И сега смешника моли целия свят за помощ.Га спираше водата на хората прав бе а.Никой украинец не стреля по брата си руснак, само наемниците.
Важното е, че имотния балон ще гръмне в България!
 
Последно редактирано:
Вацев обяснява дереджето и си прави и лек бъзик с американофилите.

 
Ебахти мазния русофил. :hankey:

Да си беше избърсал семето на Путин от устата преди да го даде това интервю поне.

Нацистка Украйна вика... явно демокрацията и правото на хората да избират вече е новия нацизъм, малко са отркаднали американското определение на думата, а уж им се смеят.
 
Ми извинявай ама то темата се напълни с неаргументирана русофобия, още по-неаргументирана байдънофилия и тонове псевдоморализъм... "Горките "'украинци'!"

Сякаш на някой тука много му пука за украинците.

Също като във ВАКСИНЕНАТА тема - пищене "ваксинирай се - спаси живот!"...

И двата случая просто са се подрискали от страх за собствените задници.
Да, аз говорих за друго. Абе нещо ми се бъгна комуникационната нишка и не се разбрахме. (Инак продължавам да си мисля нещата според мойта си схема за "разбирателството по общите цели" като фундамент, затова и не се включвам в хранилката, освен спорадично.)
 
Ето какво мислят украинците за руската пияна сган. А пък и тук пропагандата шиба нашите олигофрени в кратуните много здраво. Украйна била фашистка. Путин и промива мозъците от 10 години, че Украинците били фашисти, за да може да манипулира такива като горните, и да обяснява, че води борба с нацисти и фашисти. Президента е от еврейско семество, но е фашист. И всеки, който иска да се развива със запада, а не с пияната сган, явно е фашага. Страшна глупост.


Бомбандировки над Киев, предполагам предимно с Бук и Калибър. Ако Украйна не капитулира пред руската сган, очаквам следващи действия - да започнат бомбандировки, и след тях танкове / сухопътна армия. Някакъв кретен беше питал къде са танковете - трябва да си завършен русофилски кратун, за да не знаеш, че никой не пуска танковете първи в сражение, но какво да обяснявам, акъл море, глава шамандура. Идеята на ракетните удари е да ударят ПВО системите и радио локационни системи, за да може след това необезпокоявани да започнат бомбандировки със бомбандировачи/ многоцелеви. Те бомбандировачите няма какво да направят срещу ПВО, тромави и бавни са, и най-често ги въпровождат изтребители, понеже не могат да се бият с въздух - въздух.
 
Последно редактирано:

Горе