Украйна - Русия какво ви е мнението

Етера дава много полезна информация, но не всеки има капацитета да види картинката от птичи поглед. На мравките им е невъзможно да видят мравуняка отгоре.
На Етера материалите = носене на вода от 9 кладенеца в подкрепа на теорията че:

Джутата са виновни за всички мъки и неправди по света.

Ама моеше направо така да го напише вместо да ми запълва менталния bandwidth в работно време.
Съмняваше се че ще повярвам ли, какво ли, не знам...
 
Що за глупости започна да дрънкаш, па ти?

Темата се срутва от много хора, включително от ремайнера вече втори ден.

Лиготиите са нормални, когато няма нови събития, които да си заслужават коментарите. После пак влизаме в ритъм и така... Къде е драмата?

И точно ти да говориш за лиготии, дето миналия уикенд бълваше пост след пост с по едно безсмислено изречение - айде, недей!

Етера дава много полезна информация, но не всеки има капацитета да види картинката от птичи поглед. На мравките им е невъзможно да видят мравуняка отгоре.
Ааахахахахаа, бе Нанди, не му се обяснявай на Дефката бе. Пак "що спрял да пише етериум" - тая боливудска драма дори "враговете си" тук съжалявам, че трябва да я търпят. Дори им се извинявам от името на Дефа.. Ако е рекъл Господ, утре вече ще ни каже що спрях:):) Аз мога да кажа що Дефи "чумее", както ти каза скоро - щото не му се получиха стоте бизнес идеи и вижда, че почва да става кофти положението, а няма връщане назад.:)

И като стана дума за Боливуд - индийският Economictimes го разправя тва (забележете източниците):

"Тази седмица може да се появи нова индо-руска платформа за транзакции

Руската държавна банка за развитие VEB и Резервната банка на Индия (RBI) вероятно са финализирали алтернативна платформа за транзакции за улесняване на двустранната търговия, след като западните санкции блокираха достъпа на Москва до глобално използваната банкова платформа Swift, казаха пред ET двама запознати с въпроса.

Новата система за плащания вероятно ще бъде инсталирана в централата както на RBI, така и на VEB, последният известен също като Държавна корпорация за развитие. „Индия предложи редица такива платформи за транзакции, от които руските власти са приели определен мрежов протокол“, каза един от цитираните по-горе лица.

Новата система вероятно ще бъде въведена до седмица.

VEB и RBI не отговориха на изпратените по пощата запитвания на ET."
:):):)
После като им кажеш джагали, викат - расист...
(Ама по принцип сигурно ше стане нещо такова де, задължително дори. Въпреки, че щатите много страшно им се скараха, че не подкрепят санкциите.)
 
На Етера материалите = носене на вода от 9 кладенеца в подкрепа на теорията че:

Джутата са виновни за всички мъки и неправди по света.

Ама моеше направо така да го напише вместо да ми запълва менталния bandwidth в работно време.
Съмняваше се че ще повярвам ли, какво ли, не знам...
Еж па тоа!:)
Много бачкане ти дойде, почини малко:)
 
И аз таман за разведряване малко нещо да постна, че Римайнда внася кофти дух!;):) (Тва вече си е лично моя мотив, с който не ангажирам никой; не е груба обида де, кво:))

Та тука вече пълния слух, за който след ровене в сайта на Руската Централна Банка и не знам коя друга руска - нищо не открих.:) Ма се пак да кажа де, ужкем не са некви несериозни тия
Ама никъде я няма "новината", е тая:

В...руски сайт я има - без потвърждение:) Тва вече си мяза на жива пропаганда (но иначе "божиите намесници" от един от най-богатите в света и собственици на земи - ватиканци, нема да останат на студено, пари за газ - бол имат.) Ше видим:)
 
Малко да разведря темата, че много остри постове.

Haahah, Кадиров му чУпи носа, Елонката - не мре, няма свършване тая кръв (сигурно му пращат по сателита):)
 
Мда, много добре знам защо спря. И това е причината после да те избие на това, което започна.
И не си наясно какво ми е отношението към теб.

А Нандиня и тя не е много наясно. Започвам да я подозирам, че е Люба Кулезич.
 
Ама никъде я няма "новината", е тая:

В...руски сайт я има - без потвърждение:) Тва вече си мяза на жива пропаганда (но иначе "божиите намесници" от един от най-богатите в света и собственици на земи - ватиканци, нема да останат на студено, пари за газ - бол имат.) Ше видим:)

Фейк.

Тръгва оттук

 

Може, ако поумнеят още малко, може и да си каже, че е война, а не операция.


НАТО: Русия многократно лъга за намеренията си, затова ще съдим по действията, а не по думите​



Е добро утро, те и договори не признават, нищо ново под слънцето.
 
Фейк.

Тръгва оттук
Стигнах до друг "първоизточних" аз, някакъв руски finansi.нещо си (затворих сайта за съжаление и забравих). Те казват, че РЦБ, където няма и дума за това. Но нищо не пречи и туита, който си постнал, да е "оригиналния извор":)
Както казах - пуснах го за разведряване.:)
 
А Нандиня и тя не е много наясно. Започвам да я подозирам, че е Люба Кулезич.
Значи, ако ш'се обиждаме, аз па подозирам, че си бате Енчо.

Първо, не съм чак толкова дърта и Второ - Козелич е анти Путин, долната мастия соросоидна.

Толко си проницателен, че ... мани-мани..
 
Нанде, виж го тоа тананар римайнди как ма нарани, кат ми са присмя, задето всички (вкл. и него) ни похвалих те тука:
Той не е човек, така грозно постъпи с мен:(..:D:D
 
Украинските въоръжени сили притискат руските военни части около Киев, като се опитват да използват усилията на Москва за прегрупиране.

След като тази седмица превзеха град Ирпин северозападно от Киев, украинските сили сега водят тежки боеве в съседните градове Буча и Хостомел.

В района на Чернигов на север от Киев, украинските сили опитват да изтласкат руските сили, като предупредиха, че е рано да се твърди, че има изтегляне на руски части.

В източната част на Украйна Русия засилва атаките. Руските сили атакуваха град Лисичанск през последните два дни. Обстрелът от руски войски уби най-малко седем души и рани десетки през нощта.

Последните новини идват на фона на съобщението, че Путин е подписал указ за военна служба, която трябва да въведе 134 500 новобранци, докато други прекратяват доброволната си служба. Русия по-рано призна, че военнослужещите са участвали във военната й кампания в Украйна, въпреки че министърът на отбраната Сергей Шойгу каза във вторник, че няма да бъдат изпращани новобранци в зоните на конфликт.

Обстрелът на град Харков също продължава.

"Вагнер" се готви да изпрати голям контингент бойци в Украйна, които да действат заедно с редовните войски на Москва.
 
Стигнах до друг "първоизточних" аз, някакъв руски finansi.нещо си (затворих сайта за съжаление и забравих). Те казват, че РЦБ, където няма и дума за това. Но нищо не пречи и туита, който си постнал, да е "оригиналния извор":)
Както казах - пуснах го за разведряване.:)
И там е от 30 март.. даже и "репортаж" имат :D
 

Може, ако поумнеят още малко, може и да си каже, че е война, а не операция.


:D
 
Нанде, виж го тоа тананар римайнди как ма нарани, кат ми са присмя, задето всички (вкл. и него) ни похвалих те тука:
Той не е човек, така грозно постъпи с мен:(..:D:D
Ти от ремайндера духовност ли очакваше?

Той се хили на всичко, което му е непонятно, а това са всъщност мнооого неща. Общо-взето усмихнато момче.
 
Руските самолети летят секретно, но иначе според него всеки може да следи американските секретни полети във флайтрадара.......

Това е "буустване на морала" друго си е да знаеш, че някой лети на няколко стотин километра от теб и ти пази гърба...
 
Ти от ремайндера духовност ли очакваше?

Той се хили на всичко, което му е непонятно, а това са всъщност мнооого неща. Общо-взето усмихнато момче.
Е че то тва за хармонията кво освен майтап да е:) Правя се на луд и аз:)
 

Горе