Украйна - Русия какво ви е мнението

Източника е една телеграм група, къде според тва, което постват имат репортери из целия свят, ма като цяло пишат разказ по картинка.. после туит, редит, предприемач и те така.

Верно, не е като дебилите тука, дето не знаят още война ли има, или военна операция - дали денацифицират, или предпазват от славяно-птичи-гриб, или кови е създаден от Украинските биолаборатории.
 

А нашите тука кога? Иво Мирчев в началото на войната, каза, че седмица преди това всичките наши служби са мрънкали, че война няма да има и като член на комисия, с такъв достъп е чел и докладите - всичко което са написали, е обратното на това, което се случи наистина.
 
Верно, не е като дебилите тука,
Добре, че се върна да ограмотиш заблудените овце.

Но все пак не лошо да видиш какво се отразява в огледалото, когато застанеш пред него ...
 
Верно, не е като дебилите тука, дето не знаят още война ли има, или военна операция - дали денацифицират, или предпазват от славяно-птичи-гриб, или кови е създаден от Украинските биолаборатории.
Може, ма е тъжно е да наричаш дебил, некой който дава некво инфо за лаф, а насреща да постваш 98% фейк контент. Тъжното не е за дебила.
 
Вие сте напълно загубени и обречени. Като някой влезе в кови темата или тука, ми става ясно що за кочина е.
 
Вие сте напълно загубени и обречени. Като някой влезе в кови темата или тука, ми става ясно що за кочина е.
Хардварето те чака. Или дори хардлайнерите там не ти издържат на неграмотните изблици :D
 
Може, ма е тъжно е да наричаш дебил, некой който дава некво инфо за лаф, а насреща да постваш 98% фейк контент. Тъжното не е за дебила.

98% как го определи бе МУНЧО. Преди войната мрънкахте тука, че нямало да нападате, само учения правела великата руска армия. Отиди на 10-20 страница и гледай как се подигравате на всичко казано и публикувано, че било фейк.
 
Хардварето те чака. Или дори хардлайнерите там не ти издържат на неграмотните изблици :D

Трябва някой да ви разваля кочината отвреме навреме. То междудругото в кой друг форум търпят такива писаници и простотии? Я дай някой, че не мога да се сетя. А то вярно, че няма. Ма то щото всички мразят Русия, щото те са по-умни. Руския АТОМ е най-добрия АТОМ нали така. И вие хаховците винаги имате информация, която никой друг няма, същото като с КОВИ. Все ви лъже целия свят, все сте онеправдани, все конспирация има, все нещо скрипто покрито. Пълна клоунада.
 
Трябва някой да ви разваля кочината отвреме навреме. То междудругото в кой друг форум търпят такива писаници и простотии? Я дай някой, че не мога да се сетя. А то вярно, че няма. Ма то щото всички мразят Русия, щото те са по-умни. Руския АТОМ е най-добрия АТОМ нали така. И вие хаховците винаги имате информация, която никой друг няма, същото като с КОВИ. Все ви лъже целия свят, все сте онеправдани, все конспирация има, все нещо скрипто покрито. Пълна клоунада.
Няма ли да свършваш вече? :rolleyes:
 
98% как го определи бе МУНЧО. Преди войната мрънкахте тука, че нямало да нападате, само учения правела великата руска армия. Отиди на 10-20 страница и гледай как се подигравате на всичко казано и публикувано, че било фейк.
Ох, че ма засега, пущам сълза. Всяко линкче и инфо дето си изакал и съм решил да му отделя време се е оказало фейк, на някой съм ти пратил инфо, за други не ми се е занимавало. Ти естествено пропускаш.. и продължаваш да си акаш телеграм/редит мейнстрийма. Я кажи къде съм мрънкал, или това е поредното фейк твърдение.
 

Страшен акъл трябва да си да нападнеш друга страна, и да и ползваш инфраструктурата за разговори. Само руснаците могат да направят това в модерно време. Американците в афганистан, влагеха куфарчета със сателитни телефони, нашите цъкат на Роуминг с Масква.
 
Ох, че ма засега, пущам сълза. Всяко линкче и инфо дето си изакал и съм решил да му отделя време се е оказало фейк, на някой съм ти пратил инфо, за други не ми се е занимавало. Ти естествено пропускаш.. и продължаваш да си акаш телеграм/редит мейнстрийма. Я кажи къде съм мрънкал, или това е поредното фейк твърдение.

Ако съм пуснал нещо като фейк не е било нарочно, и съм се поправял като съм видял че не е така- сещам се за няколко такива - танка дето помете кола, се оказа слетобеда, пълното видео от друг ъгъл, че стреляха по него отзад. После с руски кораби нахуй, че са убити, и друго какво? Що не отидеш да дебънкваш НАНДИБАНДИ, дето рекламира pogled .info - и млящят , че Украйна прави геноцид на Българи? МА КАК , РУСКИЯ АТОМ Е НАЙ-ДОБРИЯ АТОМ.


Стига сери и пиши по темата. Тука съм пускал над 200 линка, стига се обяснява като етериума, че ще взема да пусна сълза и за тебе. Ако руските дебили не пишеха в тая тема, можеше и да стане дискусия, като се дискутира това, което става и новините. Ама с руски фенове, не става - вас все някой ви мъчи и репресира, и все някой друг ви виновен.
 
Стига сери и пиши по темата. Тука съм пускал над 200 линка, стига се обяснява като етериума, че ще взема да пусна сълза и за тебе. Ако руските дебили не пишеха в тая тема, можеше и да стане дискусия, като се дискутира това, което става и новините. Ама с руски фенове, не става - вас все някой ви мъчи и репресира, и все някой друг ви виновен.
Пиша, кажи за самолетите, кацнаха ли, или от месец летят над Швеция
 
Пиша, кажи за самолетите, кацнаха ли, или от месец летят над Швеция

О и това е фейк. Информация официално от Швеция. Ходи си търси инфото, щото ако пусна нещо, ще кажеш, че щом не е руско, не е достоверно.
ей ти един рипорт на официалната новина от Швеция.

Големи шахматисти са от Кремъл ей - ще накарат и Швеция и Финландия да влязът в НАТО.
 
О и това е фейк. Информация официално от Швеция. Ходи си търси инфото, щото ако пусна нещо, ще кажеш, че щом не е руско, не е достоверно.
Ма ти верно си неориентиран. Инфото е от 2ри март, и тоя пост ли пропусна. И Шведите са отказали да дадат инфо за нюклиър частта на новината.
 
Ма ти верно си неориентиран. Инфото е от 2ри март, и тоя пост ли пропусна. И Шведите са отказали да дадат инфо за нюклиър частта на новината.

Ами отказали са, щото са секретни данни, а не щото ги няма. И още миналата страница казах, че е от 2ри март, като Путлер плашеше, че ако влязът в НАТО, ще има последствия. И? Случило ли се е или не се е случило?
Няма да те питам кво прави стратегически бомбандировач над Швеция, с 2 въздух-възух прихващачи да ги пазят. Тея провокацийки са смешни. Нали помните кво стана с руския бомбандировач дето Турция го свали.
 
Ами отказали са, щото са секретни данни, а не щото ги няма. И още миналата страница казах, че е от 2ри март, като Путлер плашеше, че ако влязът в НАТО, ще има последствия. И? Случило ли се е или не се е случило?
Верно, моя грешка. Може ли източник на това инфо
 
О и това е фейк. Информация официално от Швеция. Ходи си търси инфото, щото ако пусна нещо, ще кажеш, че щом не е руско, не е достоверно.
ей ти един рипорт на официалната новина от Швеция.

Големи шахматисти са от Кремъл ей - ще накарат и Швеция и Финландия да влязът в НАТО.
Даваш ли си сметка, че в България сме отрязани от много руски медии и който може търси алтернативни начини да намери информация.
Повече от месец по почти всички наши и западни медии се повтаря една и съща пропаганда. Почти без отклонения.

Не копираме на конвейр, иска се да търсим доказателства.
Ти, например пускаш каквото ти попадне и искаш доказателства. Какви да са те?
Къде са журналистите? Виждали сме войни, които ги предаваха директно.
Сега къде са тези медии?

Цялата работа в случая от теб е едно злобеене.
 
Даваш ли си сметка, че в България сме отрязани от много руски медии и който може търси алтернативни начини да намери информация.
Повече от месец по почти всички наши и западни медии се повтаря една и съща пропаганда. Почти без отклонения.

Не копираме на конвейр, иска се да търсим доказателства.
Ти, например пускаш каквото ти попадне и искаш доказателства. Какви да са те?
Къде са журналистите? Виждали сме войни, които ги предаваха директно.
Сега къде са тези медии?

Цялата работа в случая от теб е едно злобеене.

Орязани сте от руските медийни пумии от Кремъл, не руските. Има и няколко руски дето не плямпат, каквото им наредят от Кремъл, и много добре знаят, война ли е или военна специална операция. Потърси сам.
 

Горе