Украйна - Русия какво ви е мнението

Що не хванете пушките и бегом към Украйна? Я покажете колко сте загрижени, не само да плачете на Банко, като недоклатените манекенки от "Ергенът". Големи демократи, либералисти и моралисти тука. Направо нобелова награда ви се полага, че се поддавате толкова лесно...
Да, не знам и аз що те трябва да надзирават банда луди. Айде, нандито и elflame си го знаем, ама те и много други изскочиха за регистрация на в психодиспансера.

Ти да видиш у фитнесите кви са разбирачи. :))
Има батки, дет могат да са първи съветници на Путин. :))
Да, и тук летвата е горе долу същата. Абе от политика, футбол и секс, питай бай Ганьо, той ще ти обясни всичко.
 
Чисто теоритично, какво става ако дори една от тея Топол-м бъде изстреляна?
Предположението ми е, че Русия ще бъде заличена за под 24 часа, ама ние ще трябва да се спасяваме в бункерите, които вече ги нямаме. Или кой както може, което е никак май.
 
Що не хванете пушките и бегом към Украйна? Я покажете колко сте загрижени, не само да плачете на Банко, като недоклатените манекенки от "Ергенът". Големи демократи, либералисти и моралисти тука. Направо нобелова награда ви се полага, че се поддавате толкова лесно...
Голям рейд са направили за има няма два три часа.
 
Но го прочетете до края, иначе няма смисъл.
 
 
 
Това го трия
 
Последно редактирано:
Да, не знам и аз що те трябва да надзирават банда луди. Айде, нандито и elflame си го знаем, ама те и много други изскочиха за регистрация на в психодиспансера.


Да, и тук летвата е горе долу същата. Абе от политика, футбол и секс, питай бай Ганьо, той ще ти обясни всичко.
Каква е разликате между мой пост и твой? Щото се обърквам малко, да не би като поствам в ОБЩИ теми да правя нещо забранено?

Поствах си мнението за политика и ваксини 2-3 дена втръснами (начесах си крастата) и не съм занимавал повече и тука няма да е по различно :)

Напук на обичайното мислене пиша тука за да чуя обратната гледна точка, за да не съм кон с капак :)

И преди съм писал, не редактирам постовете нямам толкова време ако искате блокирате ако искате четете така ако не ви харесва не четете ако ви харесва четете! Форума е за предприемачи и за това съм тука бил ми е полезен в бизнеса. А това тука е просто офф топик :)
 
Относно тупана аз също репортнах пост, в който кълнеше кат дърта циганка.
А?! Ааа, затва ли:
kомсомолец ли напъна
за въжето на twoпъна.
Младите комсомолци имат неприлични желания...
Добре де, извинявам се, поправям го:
Младите и стари комсомолци имат неприлични желания...
:D:)
 
Извода е пийте си уйскито с фъстъците, а тези на простамол ракията с мезето.
Обичайте си децата, роднините и близките си.
Любете жените си и гаджетата си.
Бъдете патриоти на думи, но не и на дела.Мислете и не се поддавайте на манипулация.
Защото управниците първи ще скрият децата си от войната.
И такива, като назе прочели световната конспирация ще се стражават за този дето духа.
Макар, че гордостта е прикритостта на лицемера.
Живота е прекрасен живейте си го.Ние тук си губим времето, а други коват историята.
Ако искаш 15 минутна слава запиши се доброволец.
"Да каже нявга народът, умря сиромахът за правда и свобода"
 
putin.jpg

Някой от руските подлоги беше споменал преди да го блокирам, че Зеленски бил избягал в друга страна.

 
Последно редактирано:
Всички украински телевизии са се обединили и предават едно и също. Сега споменаха и България и ни поздравиха, че сме забранили пространство за руски блядове да прелитат. Много се надявам НАТО да обяви Украйна за no fly зона за руски таралясници също.

 
От преди няколко минути

‘TRANSLATION’ #Nikolayev “The city was defended successfully. No airborne troops were able to land. I am going to get some rest now for 2 hours.”

Видеа и сражения, от хаштага се намират в туитър, като изпием 1-2 кафета, дано да дадът повече информация как блядовете са се усрали.
 
Последно редактирано:
Реми, яко кампания си правиш. Даже кликнах на един линк.
 
Чек и аз даплесна едно фейк видео. Значи щете изпраща гаджето, жената, майка ти няма война или там битка и ти ще седиш с маска....https://vm.tiktok.com/ZMLB6GMsX/

И те ако ли обясни някой от какво бегат и защо пищят на английски https://vm.tiktok.com/ZMLBMBogG/
 
Последно редактирано:
Играта се казва Арма 3 но това видео и още десетки от нея са представени в интернет дори в национални медии за реално свалени самолети от украйнското пво..https://vm.tiktok.com/ZMLBMG9UM/
 
  • Haha
Реакции: Sky

Горе