Украйна - Русия какво ви е мнението

Властите на гагаузката автономия на Молдова не възнамеряват да спазват закона, който забранява Георгиевската лента

Те искат да защитят правото на местните жители да празнуват Деня на победата с гергьовски ленти. На 9 май самите депутати обещават да пренесат този символ на Победата на празничните шествия.

„Не правим никакви промени в плановете си. На 9 май аз и моите колеги ще сме в челните редици с гергьовска лента на гърдите. Заредихме ги в достатъчни количества. Предвидена е акция „Безсмъртен полк“, церемония по полагане на цветя“, каза един от организаторите на празничните прояви в Гагаузия, депутатът Виктор Петров.

За носенето, показването и разпространението на Георгиевската лента в Молдова са предвидени глоби от 4,5 хиляди до 9 хиляди леи (от $250 до $500). Забраната му в Молдова беше одобрена от депутатите на проевропейската партия за действие и солидарност, а също и от президента (https://t.me/readovkanews/31340) Мая Санду.

Да видим дали Молдова иска да Украинизира и да прати полицията да пробва да разбие парада - защото така се украинизираш като си тормозиш малцинствата за нищо.

Полиция в Приднестровието не могат и да стъпят да им забранят.
 
САЩ поздравява Бългериа по случай деня на?
Първата платена F-ка е вече готова.
aeropuzzler-web-1200x675.jpg
 
САЩ поздравява Бългериа по случай деня на?
Първата платена F-ка е вече готова.
aeropuzzler-web-1200x675.jpg
По случай деня на Храбростта ли? Че напоследък храброст не съм видял, за какво ни поздравяват? Генерала на всички генерали (Радев) ни казва да се снишаваме, за да не ядосаме някого.
 
По случай деня на Храбростта ли? Че напоследък храброст не съм видял, за какво ни поздравяват? Генерала на всички генерали (Радев) ни казва да се снишаваме, за да не ядосаме някого.
Днес няма ли да сме на армейска тематика?
Су-27, базова цена (не гарантирам, защото тези неща се пазят в тайна и кой как се договори) но варира 30-40 милиона долара. В рубли не знам колко е.


Колко хартиени Ф-ки си предплати Бългериа, която била под руско робство.
 
По случай деня на Храбростта ли? Че напоследък храброст не съм видял, за какво ни поздравяват? Генерала на всички генерали (Радев) ни казва да се снишаваме, за да не ядосаме някого.
Радев клекна, там в подножието на върховете се услаждат нещата. И трябва да си в тон с модата. Тия Грипен-и бяха компромисно решение само откъм цена. Истината е, че тия пари които се плати ха за самолети, оито никога няма да пристигнат. А може и да пристигнат под формата а пощенски картички.
Та за тези пари можеше да се вземат няколко ескадрили самолети и хеликоптери.
 
САЩ поздравява Бългериа по случай деня на?
Първата платена F-ка е вече готова.
aeropuzzler-web-1200x675.jpg
Тя Турция от миналата година си чака самолетите от САЩ :)... Ни пари ни самолети има....
 
Тя Турция от миналата година си чака самолетите от САЩ :)... Ни пари ни самолети има....
Така е, но тях ги обръснаха мисля че 2 милиарда. Но за тях 2 милиарда са като 200 милиона за Бългериа. Пък и турците имат доста сериозен контрол над Инджерлик. Може би това е единствената американска база, поне от такъв калибър, което реално не е под едноличен контрол на САЩ.
 
Така е, но тях ги обръснаха мисля че 2 милиарда. Но за тях 2 милиарда са като 200 милиона за Бългериа. Пък и турците имат доста сериозен контрол над Инджерлик. Може би това е единствената американска база, поне от такъв калибър, което реално не е под едноличен контрол на САЩ.
Исках да кажа, че щом на Турция им казаха "мекия", на БГ и хартиен самолет няма да пратят...
 
По случай деня на Храбростта ли? Че напоследък храброст не съм видял, за какво ни поздравяват? Генерала на всички генерали (Радев) ни казва да се снишаваме, за да не ядосаме някого.
А, всъщност трябваше да се снишаваме пред укро-наци чиновниците и пред сащското посолство, вместо да отстояваме националния си интерес. Е, направихме го. По този начин денят на храбростта се преименува на ''просто почивен ден и имен на голяма част от българите.

Апропо, ако има Гошковци в темата, да се чувстват поздравени. Живи и здрави най-вече. :love:
 
А, всъщност трябваше да се снишаваме пред укро-наци чиновниците и пред сащското посолство, вместо да отстояваме националния си интерес. Е, направихме го. По този начин денят на храбростта се преименува на ''просто почивен ден и имен на голяма част от българите.

Апропо, ако има Гошковци в темата, да се чувстват поздравени. Живи и здрави най-вече. :love:
Национален интерес, ако правилно разбирам, означава 100% енергийна зависимост от Русия и корупционните й практики? За един либераст питам
 
Исках да кажа, че щом на Турция им казаха "мекия", на БГ и хартиен самолет няма да пратят...
Тези дни един "български" експерт ни осветли, че ги няма, защото сме нямали материална база да ги поддържаме. Предполагам, че ще трябва да се предплатят още няколко милиарда за материална база.
 
За един либераст питам
Да, това се подразбра от самия дебилен въпрос. ;)

Корупционна практика е да купуваш по-скъп ресурс от държава, на която си изцяло подчинен, ощетявайки собствения си народ и убивайки икономиката на страната си.

Смешни птици сте това либерастите - липсата на мисъл се компенсира от силно врякане. Мисирки ли сте, кокошки ли... време е да се самоопределите. За пола ви е ясно какъв е - джендър флуид, в зависимост от това на кой се нагъзвате. :)
 
Буратино.
 
Да, това се подразбра от самия дебилен въпрос. ;)

Корупционна практика е да купуваш по-скъп ресурс от държава, на която си изцяло подчинен, ощетявайки собствения си народ и убивайки икономиката на страната си.

Смешни птици сте това либерастите - липсата на мисъл се компенсира от силно врякане. Мисирки ли сте, кокошки ли... време е да се самоопределите. За пола ви е ясно какъв е - джендър флуид, в зависимост от това на кой се нагъзвате. :)
Аз знам, че си чешем клавиатурите и цялото нещо има точно никакъв смисъл. Интересно националният ни интерес дали беше, още преди войната, покачването на цената на рускииот газ със приблизително 900%?

И друг въпрос - либерастки, ьоще натовистки - що не ходите в Русия, където е по-добре, а останалите да си страдаме тука?
 
Моля ти се говори ми за национален интерес :D
Северно-Северна Македония? Някой разбра ли защо Македония е Северна Македония?
 
За всички джендъри, за да не им отговарям поотделно:

Китай няма нищо против да бъде зависим от руския газ, Индия също. Какво ли ще им се случи? Русия ще ги анексира?? Баууу!!

Когато разглеждаш икономически въпроси от политическата им страна, рискуваш да плащаш прескъпо и да не си сигурен, че ще получиш. Много скоро ще се уверите в истинността на това твърдение и то по най-болезнен начин.

Въпрос и от мен: Що не ходите в укЛайна лично да помагате на азовците и другите фашисти, като сте толкова загрижени за фашизма?

''Говори ми за национален интерес" - смех! Самото задаване на такъв въпрос доказва, че няма да разбереш какво е това, дори ако те фрасне по кухата кратуна. :) Джендъри...
 
За всички джендъри, за да не им отговарям поотделно:

Китай няма нищо против да бъде зависим от руския газ, Индия също. Какво ли ще им се случи? Русия ще ги анексира?? Баууу!!

Когато разглеждаш икономически въпроси от политическата им страна, рискуваш да плащаш прескъпо и да не си сигурен, че ще получиш. Много скоро ще се уверите в истинността на това твърдение и то по най-болезнен начин.

Въпрос и от мен: Що не ходите в укЛайна лично да помагате на азовците и другите фашисти, като сте толкова загрижени за фашизма?

''Говори ми за национален интерес" - смех! Самото задаване на такъв въпрос доказва, че няма да разбереш какво е това, дори ако те фрасне по кухата кратуна. :) Джендъри...
Ах. Те заминават за Полша. Оттам къде ще ги дислоцират?
 
Човече
За всички джендъри, за да не им отговарям поотделно:

Китай няма нищо против да бъде зависим от руския газ, Индия също. Какво ли ще им се случи? Русия ще ги анексира?? Баууу!!

Когато разглеждаш икономически въпроси от политическата им страна, рискуваш да плащаш прескъпо и да не си сигурен, че ще получиш. Много скоро ще се уверите в истинността на това твърдение и то по най-болезнен начин.

Въпрос и от мен: Що не ходите в укЛайна лично да помагате на азовците и другите фашисти, като сте толкова загрижени за фашизма?

''Говори ми за национален интерес" - смех! Самото задаване на такъв въпрос доказва, че няма да разбереш какво е това, дори ако те фрасне по кухата кратуна. :) Джендъри...
Човече! Човеко! Човечице! Аз сега джендър ли съм, украинец ли съм, рептил ли съм?

До тук разбрах само, че имаме 2 гледни точки в двата края на спектрума. Любопитно ми е обаче твоето мнение дали е базирано на собствени разсъждения и мисли или просто ти се плаща от опрделено място. Почерка ти ми е леко възрожденски.

Между другото, не че има каквито и да е прилики, но Европа е оставила Хитлер да си завземе 1-2 съседни страни па да се наяде и да спре. И точно така е станало. Историята рядко се повтаря все пак.
 

Горе