Украйна - Русия какво ви е мнението

Докато вилнеещия Радо ва разхожда по темите да ва учи на биология, борба с дезинформацията, политика и куп още знайни и незнайни теми, по които е специалист (поне в неговия метасвят) ето кво се случи последните 24 часа:

Масква пак беше нацелена с ю.е.фота - тоз път по-сериозно, зеления заяви, че са на финалната права преди да са почне.

А Буданката пак са е надъхал:
Всички, които се опитаха да ни сплашат, мечтаейки, че това ще доведе до някакъв ефект - много скоро ще съжалявате. Нашият отговор няма да ви накара да чакате. Скоро всички ще видят

Така че, скоро ще има евтин газ за всички, кърмещи бащи и всеки сам ще си определя пола - социално. Дет са вика - светло бъдеще.
 
Масква пак беше нацелена с ю.е.фота
Слаба ракия са са тия орки, само 5 от 8. Не е като да сваляш маршрутки в киев с патриоти. (Специално за евроатлантиците - да се види какво публикува Кличко).

А да! И една свалените външни тоалетни май, май е паднала в Киев върху разузнаването.
 
  • Love
Реакции: Vbb
 
Ако ш'са делим по още един показател, нека е на убави и грозни. :)


349115976_911626333398332_4529273445845970319_n.jpg
 
Верно е, доста хора махнах от "приятелите" си след като разбрах, че са егоцентрични идиоти покрай ваксините, доста махнах и след началото на войната, защото симпатизират на изнасилвачите-убийци.
 
Докато вилнеещия Радо ва разхожда по темите да ва учи на биология, борба с дезинформацията, политика и куп още знайни и незнайни теми, по които е специалист (поне в неговия метасвят) ето кво се случи последните 24 часа:

Масква пак беше нацелена с ю.е.фота - тоз път по-сериозно, зеления заяви, че са на финалната права преди да са почне.

А Буданката пак са е надъхал:


Така че, скоро ще има евтин газ за всички, кърмещи бащи и всеки сам ще си определя пола - социално. Дет са вика - светло бъдеще.
Ще започнат отново да използват уж свръхзвуковите си ракети ли? Или още се притесняват, след като унищожиха патриота?

пс: според мен дроновете по Москва са за отвличане на вниманието. Този, където се е забил в сградата не е направил нищо, освен няколко счупени прозореца - вероятно не носят много експлозив. В същото време гърмят складове и казарми в Мелитопол.
 
Какво точно не ти е ясно? Украйна иска да влезе в НАТО, НАТО дават оръжия и подготвят украински военни за да поддържат изкуствено войната с цел дестабилизиране на Русия, но какво получи? Германия в рецесия, десетки американски банки пред фалит, една фалира всъщност! С кое съм се разграничил! Да, Путин е агресор, но защо е агресор? Защото си пази своето, тъй като НАТО вече обхвана територията и навсякъде!
После вика аз не съм русофил 😀😀😀
 
После вика аз не съм русофил 😀😀😀
Само умствено изостанал може да твърди, при това вече година и половина, че НАТО били предизвикали Русия да нападне Украйна ...
 
Само умствено изостанал може да твърди, при това вече година и половина, че НАТО били предизвикали Русия да нападне Украйна ...
Много ясно, че държави като Русия, Китай и подобни са с много болни лидери, с комплекси. САЩ от своя страна не могат да съществуват без да "спасяват" света. Всички други гледаме отстрани и се надяваме да имат поне малко разум в кухите си глави.
 
вие тримцата нещо дежурство по постове ли почнахте да давате? от Америка за България ви преведоха последния транш за троленето ли?
 
вие тримцата нещо дежурство по постове ли почнахте да давате? от Америка за България ви преведоха последния транш за троленето ли?
Не аз съм си сложил герба на чужда държава спонсор на тероризма за профилна снимка...
 
вие тримцата нещо дежурство по постове ли почнахте да давате? от Америка за България ви преведоха последния транш за троленето ли?

Тукашните тролове работят за Дойче Веле. Пряк началник им е Иво Инджев. Той им поставя задачите и после ги проверява какво са написали.
 
Не аз съм си сложил герба на чужда държава спонсор на тероризма за профилна снимка...
ти не харесваш Руския герб? Що за изчадие си ти? Що за дебил може да каже това нещо? В теб се е вселил The Devil и се опитва да прави най големите злини в света. Та герба в моята профилна снимка защитава всички невинни жертви убити от Украйнските нацистки батальони от Айдар до Азов. Ако ти за първи път чуваш за съществуването им значи си най ама най необразования темерут в България!
 
ти не харесваш Руския герб? Що за изчадие си ти? Що за дебил може да каже това нещо? В теб се е вселил The Devil и се опитва да прави най големите злини в света. Та герба в моята профилна снимка защитава всички невинни жертви убити от Украйнските нацистки батальони от Айдар до Азов. Ако ти за първи път чуваш за съществуването им значи си най ама най необразования темерут в България!
Чикаго, ти ли си?
 
 
снимка от профил на 4хилядник
Да, ако ги използваш не по предназначение, а да взривяваш детски градини, училища, жп гари, високоетажни блокове. Т.е. като оръжие за геноцид са чудесни, нещо не ги виждаме да защитават от Сторм Шадоу много, ама нищо, важното е да не спада налягането!
 
Да, ако ги използваш не по предназначение, а да взривяваш детски градини, училища, жп гари, високоетажни блокове. Т.е. като оръжие за геноцид са чудесни, нещо не ги виждаме да защитават от Сторм Шадоу много, ама нищо, важното е да не спада налягането!
обаче ти биеш по точки всички други политически тролове в този форум.... е нЕма такъв друг тъпунгер като теб жалко , че го правиш за без пари от тъпота, докато всички ние сме на хонорар! :)
 

Горе