Украйна - Русия какво ви е мнението

Визираш себе си ли, Мите? Ти понеже не можа да захлебиш и сега дай да прецакаме и останалите, а?

Темата ще си стои и ще бъде актуална, докато конфликтът не бъде окончателно разрешен. Който не иска да участва, може да се отпише. Нито една тема на форума не е задължителна. Поне доколкото знам. ;)
Не е задължително и да ми отговаряш.
Каква е целта на темата ? Да броите кой колко патрона изстрелял
 
Не е задължително и да ми отговаряш.
Каква е целта на темата ? Да броите кой колко патрона изстрелял
Целта на темата е да обсъждаме, да дебатираме, да разсъждаваме и да търсим информация.

Осъзнаваш ли колко е тъпо тва: "ай закривайте, че не ми е интересно"? Ми бегай, бе!

Тва не ти е "затваряйте вратата, че става течение". Брей, па интересни хора. Светът не се върти около вас.
 
Ако Мунчо беше ПреZидент на Украйна, войната отдавна щеше да е сършила и червеното знаме щеше да се вее над Киев:
 
Ако Мунчо беше ПреZидент на Украйна, войната отдавна щеше да е сършила и червеното знаме щеше да се вее над Киев:
Мунчо е на баща ти сина.
Ако Радев беше президент на усрайна, война нямаше да има, защото Радев е мъж с достойнство, който нямаше да продаде държавата си за полигон на сащ. Той щеше да се придържа към подписаните мирни споразумения и нямаше да води про-нацистка политика.

Изобщо, как може да си толкова тъп, че да правиш паралел между един достоен човек и един изпаднал наркоман?
 
Ако Мунчо беше ПреZидент на Украйна, войната отдавна щеше да е сършила и червеното знаме щеше да се вее над Киев:
Зеления чорап пак се дъни яко. Нищо чудно че рейтинга му се срива постоянно. Тази му безгранична любов към чужда държава, за която ние сме враг, ще го погуби.

IMG_3765.jpeg
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Не мога да повярвам колко малък , но много прост народ сме.....като чета коментарите на безродниците
 
Зеления чорап пак се дъни яко. Нищо чудно че рейтинга му се срива постоянно. Тази му безгранична любов към чужда държава, за която ние сме враг, ще го погуби.

Виж файлът 29716
Давай, кажи ти кой плаща масрафа на украинската марионетка?
 
Ако Радев беше президент на усрайна, война нямаше да има, защото Радев е мъж с достойнство, който нямаше да продаде държавата си за полигон на сащ.
'Мъжът с достойнство' днес призовава да бъде спряна помощта и съпротивата на Украйна и да молят за мир по правилата на Путин :)
Голяма хапка от електората на Възраждане.
 
'Мъжът с достойнство' днес призовава да бъде спряна помощта и съпротивата на Украйна и да молят за мир по правилата на Путин :)
Голяма хапка от електората на Възраждане.
Това е правилната политика, която всички държави трябваше да водят. Вместо това всички станаха роби на сащ.

Помощ на усрайна не ѝ трябва, защото това само отлага мирните преговори и води до смъртта на невинни украински деца, изпратени насила на фронта.

п.с. Не, че ми пука за цвета на украинската нация, имайки предвид, че това са бъдещи фашисти, ама...
 
'Мъжът с достойнство' днес призовава да бъде спряна помощта и съпротивата на Украйна и да молят за мир по правилата на Путин :)
Голяма хапка от електората на Възраждане.
Ти дари ли 1 тролска заплата за Украйна?
 
Целта на темата е да обсъждаме, да дебатираме, да разсъждаваме и да търсим информация.

Осъзнаваш ли колко е тъпо тва: "ай закривайте, че не ми е интересно"? Ми бегай, бе!

Тва не ти е "затваряйте вратата, че става течение". Брей, па интересни хора. Светът не се върти около вас.
И какво обсъдихте ?
 
И какво обсъдихте ?
Връщаш 1155 страници назад и четеш, Мите. Много неща обсъдихме и още ще обсъждаме, ако нямаш нищо против.

Седянка не се разтуря, щото на един от купонджиите му се спи. Не и ако не сме му на гости. ;)
 

Зеленски нареди: Коледа вече ще е на 25 декември!​

Досега Украйна празнува на 7 януари, но сега иска да се „разграни от руското наследство“​


Парламентът на Украйна гласува в петък вечерта за промяна на датата на православното честване на празника Рождество Христово от 7 януари на 25 декември, преминавайки към Григорианския календар предаде ДПА.

Целта на законопроекта, внесен от президента Володимир Зеленски, е „разграничаване от руското наследство“.

През 2017 г. 25 декември беше обявен за неработен ден.

Най-голямата православна църква в Украйна – Украинската православна църква (УПЦ), която има дългогодишни връзки с Московската патриаршия, все още не е коментирала промяната, отбелязва ДПА. УПЦ отбелязва празниците според Юлианския календар, използван от Русия.

След анексирането на Крим от Русия през 2014 г. Украйна се опитва да прекъсне връзките си със своето съветско и руско минало. Пълномащабното нахлуване на Русия в Украйна преди 16 месеца засили тези усилия.
 

Зеленски нареди: Коледа вече ще е на 25 декември!​

Досега Украйна празнува на 7 януари, но сега иска да се „разграни от руското наследство“​


Парламентът на Украйна гласува в петък вечерта за промяна на датата на православното честване на празника Рождество Христово от 7 януари на 25 декември, преминавайки към Григорианския календар предаде ДПА.

Целта на законопроекта, внесен от президента Володимир Зеленски, е „разграничаване от руското наследство“.

През 2017 г. 25 декември беше обявен за неработен ден.

Най-голямата православна църква в Украйна – Украинската православна църква (УПЦ), която има дългогодишни връзки с Московската патриаршия, все още не е коментирала промяната, отбелязва ДПА. УПЦ отбелязва празниците според Юлианския календар, използван от Русия.

След анексирането на Крим от Русия през 2014 г. Украйна се опитва да прекъсне връзките си със своето съветско и руско минало. Пълномащабното нахлуване на Русия в Украйна преди 16 месеца засили тези усилия.
Там не беше ли дядо Мраз. :D
 
Там не беше ли дядо Мраз. :D
Дед Мороз :) Чудно ми е как още Зеленски не е наредил да отменят Ивановден ... много руснаци се казват Иван :)
 
Където живеят хора, винаги се цапа. Освен това, аз не започвам чистенето в 6, поради сериозния риск от фрактури, причинени от спящите по това време домашни. :)

п.с. имам силното желание да забраня готвенето вкъщи, ама засега не ми се получава. Най-неприятните миризми в един дом идват от кухнята. :confused:
сега си те представям яхнала метлата в едната ръка , а в другата разнасяш из къщата някакъв таблет и едновременно четейки правиш сутрешното почистване :) Интересно е като хванеш парцала ... :)
 
Даже и на село вече работим с прахосмукачки. С метла - само по двора.

Чета и пиша основно от лаптоп, освен когато пътувам. Тогава се мъча на телефоня.

BTW, ако се чудиш къде да си денеш парите, можеш да инвестираш в чистаческите ми умения, като ми купиш една Rowenta Silence Force. Както мъжете, така и аз държа да има голяма всмукателна мощност. ;)

Ай, хубав ви уикенд.
 

Горе