Украйна - Русия какво ви е мнението

ИЧ не е лош човек, и ИЧ не е слаб в "неговата си работа", но 1во има наистина трабъл с напитки и секонд
Ако трябва да съм честен и откровен, абсолютно същото и за теб съм чувал. Даже, добър професионалист в работата си бил, хвален си, човек с опит.
Ама друг, нов човек ми се виждаш, отрезнел, поуменел и пораснал. Само любов мога да ти изпратя :)
 
Ми то е така по форумите за съжаление - симпатиите и любовите не траят дълго, както виждаш 😁
Ти ме разбра погрешно, но важното е, че ме разбра.

Имах предвид, че И. Ти. ми беше симпатичен преди ризотото да политизира образа му и да ме отврати.

1709526604753.jpeg


п.с. Симпатията ми към теб е неизчерпаема, но чувствата ми, за разлика от тия на Дефа са чисто платонични.
 

Е, академичният съвет не е напълно съгласен с психоанализата ти в такъв случай. Не ти се е изрепчил заради нашите разногласия, а по-вероятно си станал обект на някоя негова криза. И с мен го е правил, та се е налагало да го псувам. Умее Дафни да изкара човек от равновесие, а аз ич не съм най-владеещият се човек... Не си го слагай на душата. Тука сме си наши. ;)
 
Хахаха, в хардуерето току що ми оправиха месеца. Не биловажно какъв реално е даден човек ( в случая Путин ) важно било ти как го чувстваш....

Значи събуждам се днес и си викам някак си чувствам шефа си като роднина или тоя Шолц ми е направо свако.... Там менталните гимнастика са достигнали непознати на науката висоти...
 
Ако трябва да съм честен и откровен, абсолютно същото и за теб съм чувал. Даже, добър професионалист в работата си бил, хвален си, човек с опит.
Ама друг, нов човек ми се виждаш, отрезнел, поуменел и пораснал. Само любов мога да ти изпратя :)
Благодаря, оценявам го! Но има вероятност да си се объркал с друг човек :) Знам някакви хватки, но изобщо не се имам баш за професионалист и еле па чак да съм търсен хах
За отрезвяването, много е трудно тук да се случи това, защото средата изисква да си на определено ниво, за да влезеш в калабалъка ахахаха Точно за това споменах, че щом някой се е задържал тук, значи не е случаен 🤣
 
Хахаха, в хардуерето току що ми оправиха месеца. Не биловажно какъв реално е даден човек ( в случая Путин ) важно било ти как го чувстваш....

Значи събуждам се днес и си викам някак си чувствам шефа си като роднина или тоя Шолц ми е направо свако.... Там менталните гимнастика са достигнали непознати на науката висоти...
Е те за тва яко намразиха Славунчо, щото бил резък, дързък и приличал на ситски лорд, а никой не гледа, че той ЕДИНСТВЕН успя да събере мин. 50% от бг-пищенгясите в една кауза.. ;)
Отнася се и за нандибандолини, тя яко го мрази 😆
 
Посолството на Украйна поздравява всички български приятели по повод националния празник - Деня на Освобождението на България!

Почитайки войниците освободители от 1877-1878 г., ние си спомняме за подвига на българи, украинци и много други народи, дали живота си за свободата на България, както и за усилията на онези украинци, които са се борили в тила и са събирали помощи за приятелска България.

:)
 
Отнася се и за нандибандолини, тя яко го мрази 😆
Никак даже, но не можем да отречем факта, че Славунчо беше първата вода, в която киснаха тиквунчо, та да е по-лесно на сегашните боклуци да го изперат.
той ЕДИНСТВЕН успя да събере мин. 50% от бг-пищенгясите в една кауза..
и да се изгаври с доверието им. Хубу говори Славчо сега, ама по-хубу да гледаме какво прави. ;)

Я слушайте кака Уитни и не се поддавайте на проовокации. Всичко е цирк.. Риба се лови в мътна вода, а войните мътят добре водата.

 
Имах предвид, че И. Ти. ми беше симпатичен преди ризотото да политизира образа му и да ме отврати.

Виж файлът 32253
5+ секунди размисъл и взиране ми трябваха да разбера какво имаш предвид.

п.с. Симпатията ми към теб е неизчерпаема, но чувствата ми, за разлика от тия на Дефа са чисто платонични.
Ах, кака :love:, колко хубаво че чувствата ни в крайна сметка са взаимни, макар че "симпатия" звучи твърде постно ако трябва да определя моите.

Дано Дефи не реши да уточнява неговите си, че достатъчно обяснения в любов се натрупаха в темата.
 
:)

1709566448098.png
 
Последно редактирано:
Гледах нещо доста интересно.
Националните валути на петте основателки на БРИКС, започват с буквата Р.
Пък последната буква на долара е Р :)
 
:)

Изпращаме въоръжение на Русия...


1709566602722.png
 
Последно редактирано:
Малко, ами да не кажа много е доста странно. Китай и САЩ са взаимозависими, Русия и Китай също, и Русия и САЩ също.
 
Малко, ами да не кажа много е доста странно. Китай и САЩ са взаимозависими, Русия и Китай също, и Русия и САЩ също.

Мани ги. Ети многократно обясни, че играят цирк. Тортата е разделена и наразяна, а ние сме мравките, които искат трохички от нея, поради което ще бъдат дезинсектицирани.
 
Мани ги. Ети многократно обясни, че играят цирк. Тортата е разделена и наразяна, а ние сме мравките, които искат трохички от нея, поради което ще бъдат дезинсектицирани.
Аз се кефя на БРИКС, нещо ново е. Те, дори другия лагер се опитва да направи нещо в тоя стил. Пак казвам това - западния свят сам си омръзна.
 
След малко по Канала в ИСТОРИЯ.BG: 'Санстефанският договор и Освобождението на България' в документи и факти.
 
След малко по Канала в ИСТОРИЯ.BG: 'Санстефанският договор и Освобождението на България' в документи и факти.
ахахах айде догодина НИХТ 3ти март 😛 Ма само колко удобно.. "освобождението не е дата, освобождението е процес" бахти учЕните волове 😡 Колко пошло само! Празнува се на ДАТА, кой да им го обясни на тие зомбета, дет само не се препотиха да прикрият тва си дерзание, щото само и единствено искат да ни разграничат по всевъзможни начини с мада раша, и то не защото наистина така го мислят, а аз съм сигурен, че е защото така им го нареждат...дърти просрани палячовци!
Са остава да видим какъв друг "процес" ги устройва..па ние ще развеваме флагчетата така или иначе..
Някой да организира една поста със залагания, коя ще да е тази национална дата 😝
 

Горе