Украйна - Русия какво ви е мнението

А не! Само новата има нерви да дебънква фейкове по сто пъти.
backing-away-slowly-sienfeld.gif
 
За мен камерите не лъжат. От линка на CNN се вижда, че със сигурност са застреляни от рашъните. Веднъж на 18 март в 15:10 и още веднъж на 19 март в 12:50. Може би оттам идва спорът ви за сенките.
 
бе не знам, ама тука сте егати езичниците. Аз не видех нито една дума за папата некой да каже... тва де - за патриарха :)
Иначе, няма как да не отбележа, че го дърпаха с БТР, оО майко родна, мила, що си родила 😆
 
Не виждаш ли символиката? Чак са щели да ги разпитват военните дали са спазени всички църковни канони ахахахаха не е истина
 
бе не знам, ама тука сте егати езичниците. Аз не видех нито една дума за папата некой да каже... тва де - за патриарха :)
Иначе, няма как да не отбележа, че го дърпаха с БТР, оО майко родна, мила, що си родила 😆

Какъв е случая с БТР-ите, че не съм гледала нищо? Некъв военновременен патриархомобил?

Като цяло голема лицемерщина. Човека е в кома от есента - ни дума, ни вопъл. Накрая се отърва от мъките - леле, мале рев до небесата. Бащата на тва, бащата на онова... Най-смешното - ''ненавременна кончина" - млад си отидЕ, немаше 80.
 
бе не знам, ама тука сте егати езичниците. Аз не видех нито една дума за папата некой да каже... тва де - за патриарха :)
Иначе, няма как да не отбележа, че го дърпаха с БТР, оО майко родна, мила, що си родила 😆
Абе, малоумна работа. Като цяло оръдейния лафет се тегли от 4 или 6 коня при погребения на официални лица. Наште обаче май немат коне 🤣 Дане говорим за гвардейците с тея червени униформи.... толкова ли не можаха за 2 дена едни черни да им спретнат.

Като цял си беше фарс и някаква шоу погребението на човека. Същия цирк като тук когато почина кралицата. След седмица почнаха да си качват снимки, че са били на погребението на Елизабет Втора...
 
Последно редактирано:
Наще обаче май немат коне

То пак добре, че не са претупали нещата с волска каруца. Теглена от волове. То па волове хептен няма вече.

И пак никой не обясни за какво става въпрос. БТР-и, коне... Конете са теглили украинските БТР ли? Съвсем се обърках. :rolleyes:
 
Конете са теглили украинските БТР ли? Съвсем се обърках. :rolleyes:

ахахаха не бе, дърпаха патриарха из целия град с един току-що боядисан бтр

ahaha.jpg
 
Поне се водя какви низки и долни душици сте. Да оригиналничите в денят на погребението.
Това, че сте безбожници е ясно, но някакви елементарни морални задръжки нямате ли?
 
Поне се водя какви низки и долни душици сте. Да оригиналничите в денят на погребението.
Това, че сте безбожници е ясно, но някакви елементарни морални задръжки нямате ли?

А ти кат си божи-кравичка, ЩО не вземеш да коментираш тоя БТР бре момко пъпчивий?? От къде го изровихте тоя джас бре ахаха не ги ли дадохте всички на война, на скрап да стават 😆

А, и да не забравиш да дадеш селфито си от храма, тук, да видиме колко си хрисим..
 
А, и да не забравиш да дадеш селфито си от храма, тук, да видиме колко си хрисим..
Неофит беше 19 години метрополит в Русе, откъдето съм. Днес градът е притихнал и не ми е приятно да оригиналничиш на тази тема.
 
Там е работата, че няма никакво оригиналничене, А нещата са много сериозни, НО ти НЕ искаш да вникнеш, едва ли е защото си в толкова голям траур...
 
Там е работата, че няма никакво оригиналничене,
А това аз ли го написах:
бе не знам, ама тука сте егати езичниците. Аз не видех нито една дума за папата некой да каже... тва де - за патриарха
Жалко, че си лишен от основни човешки качества и никой не е направил опит да поправи тази грешка на природата в първите ти 7 години.
 
Ми да разведрим обстановката тогава. Искам да честитя на всички евроатлантици десетгодишнината на свободен Крим :D
 
Ми да разведрим обстановката тогава. Искам да честитя на всички евроатлантици десетгодишнината на свободен Крим :D
:)

И каква изненада:

И онези 234 утрепани руснака на границата пак се появиха:
 
Последно редактирано:
Жалко, че си лишен от основни човешки качества и никой не е направил опит да поправи тази грешка на природата в първите ти 7 години.

Е тва преди да разбера, че си от Русе, пък и не бях получил още забележката 😆

ОБАЧЕ кат гледам ич не ти пречи на ТРАУРА пак да се ровиш и да пускаш линкове.. али викаш, че професионалните отклонения НЕ СЕ БРОЯТ, още повече като надницата си тече 🤣
 
Прав до някъде, щото част от първите си 7 години съм прекарал, гледайки ме една сиганка.. така че аз си имам ОПРАВДАНИЯ за поведението, АМА кои са твоите оправдания да тролиш срещу отечеството, троле ниеден 😝
 
Неофит беше 19 години метрополит в Русе, откъдето съм. Днес градът е притихнал и не ми е приятно да оригиналничиш на тази тема.
Кой точно оригиналничи? Да прочете нещо за човека или свещеника написано обидно? Говорим за излагацията на държавата повреме на погребението.

От друга страна драматични изречения от типа: Русе е притихнал и как не ти било приятно няма да впечатлят никого.
 

Горе