Цяла Източна Европа и Балканите се събират в София за SERP Conf. на 12 октомври

Blinky

Owner
SERPConf-Baner-1200x630.jpg

Лектори от 3 континента ще говорят за изкуствен интелект (AI) и употребата му в SEO, маркетинг със съдържание и промотиране, както и бъдещето в онлайн търговията. Предстои най-мащабната SEO конференция в Източна Европа и Балканите.

SERP Conf. е първото събитие в дигиталния бранш, официално подкрепено от Стопански факултет към Софийски университет "Св. Климент Охридски". Българска Е-комерс Асоциация (БЕА) е другия голям партньор на международното събитие.

Какъв ще бъде SERP за милионите бизнеси в Google и Bing?​

Милиони онлайн търговци и Lead Generation компании зависят от Google и Bing. Големите промени, анонсирани от Bing във връзка с ChatGPT и Google променят и пренареждат пазара за най-добре конвертиращия канал в историята на дигиталния маркетинг - Органичен трафик (SEO).

Някои от важните теми на конференцията са:
  • Наказва ли Google AI генерираното съдържание, щом търсачката съвсем скоро ще бъде задвижвана от изкуствен интелект?
  • Какви стъпки да предприема за своя бизнес за по-добра видимост в резултатите от търсенето на Google?
  • Какъв е риска, ако не предприема нищо, а изчакам промените?
  • Да насочим ли вниманието си към Bing?
  • Как да разпределим бюджетите си за дигитален маркетинг?
Отговорите на тези въпроси ще получим на SEO конференцията SERP Conf. 2023.

Експерти от 3 континента за първи път в София на едно място​

На 12-ти октомври 15 ТОП експерти от 3 континента ще отговарят на най-задаваните въпроси в света на оптимизацията на уеб сайтове.

Всеки панел от събитието ще засегне различен аспект от SEO, ето кои са те и имената на специалистите:
  • Technical SEO
Петър Николов (Mobilio) и Мария Георгиева (Payhawk)
  • eCommerce SEO
Natalia Witczyk, Begum Kaya (BK Solutions) и Евгени Йорданов (NEXT BASKET)
  • AI & SEO
Koray Tuğberk GÜBÜR (Holistic SEO & Digital), Калин Каракехайов (Seo.Domains, Edoms.com), Димитър Димитров (Inbound.bg)
  • Python & SEO
Olesia Korobka (Fajela) и Дидо Григоров (Serpact)
  • Future of SEO
Христина (Тина) Мангелова (Growth Skills), Craig Campbell (Craig Campbell Company) и Judith Lewis (DeCabbit Consultancy)

Ще получим отговори на въпроси, по които всички все още нямат отговор​


SERP Conf. се организира за трета поредна година от българската SEO агенция Serpact.

Тази година събитието разширява границите си с програма изцяло на английски език и кани гости и бизнеси от цяла Източна Европа и Балканския полуостров. А с това и възможностите за изграждане на международни партньорства също се увеличават!

Освен доказаните експерти от SEO сферата, на сцената на събитието се качват собственици на бизнеси - хора, които с успешно и работещо SEO, успяват да развият своите брандове и така увеличават своите приходи над 10 пъти.

За силата на оптимизацията на търсачки всички те ще споделят своя опит и знания на 12 октомври в Интер Експо Център в София.

Разберете как да станете част от българската SEO общност и да се присъедините към гостите събитието на официалния уеб сайт на SERP Conf. 2023.
 
Ех, само негативи. Вижте поне кои ще участват. Доста прота са се събрали. Поне по мое лично мнение. ;)
ако годината беше 2009 можеше тези про-та да си ги бива.. сега не могат да ти помогнат с нищо ново което да незнаеш.. може да имат полза само за тези дето са решили да започнат след 1 месец..
 
Не съм ги чувал тия.

EASYSURVIVOR ако участва като лектор, може и да заимам интерес...
 

Ще получим отговори на въпроси, по които всички все още нямат отговор​



how-is-that-fzf2ta.jpg
 
Те са едни и същи. Това му е кофтито. Не успяха да завлекат някой практик, а се теоретиците, които нямат нито един успешен бизнес, изграден от тях зад гърба. Другото го знаем всички с бюджет как става.

Някакви създатели на нещо, дори локално ще е добра опция. Такива дето са опъвали за някой с вече положена основа...да май са си за бегинъри тия лекции.

И все пак гледам сериозно присъствие на хора, които уж си разбират от материята. Сигурно си струва, като се има предвид, че повечето тук тия пари ги дават за чалга - кючек приключения за една нощ.
 
ХАхахах
майтап няма да ме поканят и да им споделя как стават нещата....

готов съм срещу тях да се изправя те всичките заедно аз сам.. да класират в топ 3 за " bet365 " без бюджет и тогава да правят курсове.. лесно е когато имаш 5-10 бона на месец за публикации в големите медии и накрая пак кур за тях.

да живее бкекхат-а хахха
 
Аз разбирам поне да бяха "утвърдени експерти" като ветераните от searchengines.bg... ама то некви нови звезди, батко :rolleyes:

Калин Каракехайов не беше ли тоя дето е резервирал половинта .бг домейни и често го псуват по повода?
На какво ще научи аудиторията - как се сками с домейни? Едва ли ще си издаде "ноухауто".
Най-вероятно презентацията ще включва продуктово позициониране тип "Ей тука предлагам най-готините SEO домейни! Земате и за 2 седмици сте №1 в Гуглата!"

ПП. Всъщност като загледаш списъка с презентъри, бих очаквал да има доста рекламни послания :) подобно на екскурзиите за пенсионери - плащат си да гледат реклами 😄
 
ХАхахах
майтап няма да ме поканят и да им споделя как стават нещата....

готов съм срещу тях да се изправя те всичките заедно аз сам.. да класират в топ 3 за " bet365 " без бюджет и тогава да правят курсове.. лесно е когато имаш 5-10 бона на месец за публикации в големите медии и накрая пак кур за тях.

да живее бкекхат-а хахха
Kolko време ти отне? И защо смяташ че това е трудна дума? Сам казваш че файда никаква нямаш, от тия хора се очаква освен да те класират и да знаят за какво да те класират. И при това да не срелят на сляпо като теб с години бъхтене.
 
  • Like
Реакции: ST-1
Аз разбирам поне да бяха "утвърдени експерти" като ветераните от searchengines.bg... ама то некви нови звезди, батко :rolleyes:

Калин Каракехайов не беше ли тоя дето е резервирал половинта .бг домейни и често го псуват по повода?
На какво ще научи аудиторията - как се сками с домейни? Едва ли ще си издаде "ноухауто".
Най-вероятно презентацията ще включва продуктово позициониране тип "Ей тука предлагам най-готините SEO домейни! Земате и за 2 седмици сте №1 в Гуглата!"

ПП. Всъщност като загледаш списъка с презентъри, бих очаквал да има доста рекламни послания :) подобно на екскурзиите за пенсионери - плащат си да гледат реклами 😄
Да. Той е. По-скоро ги заема веднага след като някой заспал си го изпусне. Псуват го, защото трудно е да признаеш, че си идиот и си си го проспал. Както да спираш слънцето, че залязва на запад. :) Доста грозни и неточни думи, но всеки сам си преценява на какво да вярва все пак. Познавам повечето от тях и имам съвсем друго мнение. Но единствения начин да си на моето мнение е да станеш от монитора, да излезеш на вън и да видиш с очите си. Другото е ясно, виждам го често след 19:00 часа като почнат новини по някоя телевизия. :)
 
  • Like
Реакции: ST-1
Да. Той е. По-скоро ги заема веднага след като някой заспал си го изпусне. Псуват го, защото трудно е да признаеш, че си идиот и си си го проспал. Както да спираш слънцето, че залязва на запад. :) Доста грозни и неточни думи, но всеки сам си преценява на какво да вярва все пак. Познавам повечето от тях и имам съвсем друго мнение. Но единствения начин да си на моето мнение е да станеш от монитора, да излезеш на вън и да видиш с очите си. Другото е ясно, виждам го често след 19:00 часа като почнат новини по някоя телевизия. :)

Не се и съмнявам че го познаваш. Все пак networking-ът е твоята игра.

Сигурен съм че е много свестен и забавен тип наживо, но моят бизнес модел никога не е включвал пръцкане в гащите на възможно на-много хора от бранша. Затова и казвам как изглеждат нещата от сегашната ми гледна точка, т.е. иззад монитора :)
 
Не се и съмнявам че го познаваш. Все пак networking-ът е твоята игра.

Сигурен съм че е много свестен и забавен тип наживо, но моят бизнес модел никога не е включвал пръцкане в гащите на възможно на-много хора от бранша. Затова и казвам как изглеждат нещата от сегашната ми гледна точка, т.е. иззад монитора :)
Дали са там защото са само забавни типове? :) Скептичен съм по този въпрос. Наистина няма да е зле да се позачетеш в това какво правят. Двама от тях са били доста полезни тук през годините. Това е Калин и Петър. Първите ми презентации бяха с Калин. :) Страхотен е, и често излизаме на общи срещу на SEO meetup групата. С ръка на сърцето мога само хубави неща да кажа за всеки, и като про и като човек. ;)
 
Kolko време ти отне? И защо смяташ че това е трудна дума? Сам казваш че файда никаква нямаш, от тия хора се очаква освен да те класират и да знаят за какво да те класират. И при това да не срелят на сляпо като теб с години бъхтене.
Тези хора там като им чета био-то, са такива които оперират с някакви що годе добри бюджети. Не се молят за линк във статия на някой или да карат баба си да му шерва сайта, както повечето тук. Или да се пазарят за статии на ниво левчета за думи. И като гледам сайтовете му в подписа, там ще се избият да му дават съвети как да дооспами резултатите на Google.

Факт е, че ще се говорят общи приказки, никой няма да разгадае мистерията около това как е направил нещо прекалено успешно, може би ще даде общата формула как би могло да работи при дадени ситуации. За жалост ще е това и нищо повече. Може би Калин да има нещо по-пикантно за казване, тъй като преди всичко е от тези, които е правилен нещо и с малко и с много. За другите не знам и не мога да кажа. Но едно е сигурно, да седиш и да наливаш отстрани без да си запознат си е характер на напикаващ се пенсионер със скапан живот.
 

Горе