Честит ни Шенген

Евроатлантиците предпочитате да гледате гей паради ама няма как празник е ще стиснете зъби и дупета за един ден. Утре ще ви пусна нещо джендърско.
 
Последно редактирано:
Който не осъзнава тези неща, е добре да почете малко история, но да си подбира добре източниците

1715241436047.png
 
Честита годишнина от победата над фашизма! Въпреки че фашистката структура SS се опитва да си присвои празника, не всички сме забравили историята. Никога вече фашизъм!!!

Победа будет за нами!!!

1375836-small.png
Доста релевантно с темата. Крумов #2.
 
Евроатлантиците предпочитате да гледате гей паради ама няма как празник е ще стиснете зъби и дупета за един ден. Утре ще ви пусна нещо джендърско.
Това е щото теб и още няколко тук ви е голям проблем някой гей да не ги налази. Казах ви вече, сте прекалено грозни и уродливи да имате такива опасения. Джендърлъкът е упорка #1 на всеки руско-кланящ се боклук, на който ме му стиска да живее в такъв режим, но изтъква проблемите на други. За жалост това са хора-мишки, напълно безполезни както за себе си, така и за околните.
 
Това е щото теб и още няколко тук ви е голям проблем някой гей да не ги налази. Казах ви вече, сте прекалено грозни и уродливи да имате такива опасения. Джендърлъкът е упорка #1 на всеки руско-кланящ се боклук, на който ме му стиска да живее в такъв режим, но изтъква проблемите на други. За жалост това са хора-мишки, напълно безполезни както за себе си, така и за околните.
Ще го кажа с думу прости. Ако вашия европейски режим беше толкова хубав нямаше да се налага изобщо някой от вас да ги брани или хвали. Има един лаф - Хубавата стока сама се рекламира.

Вижда се, че въпреки сериозните усилия народа да бъде опростачен и сведен до нивото на примат ( тук някой не сте имали късмет и вече сте претърпели мозъчна метаморфоза) болшинството от хората все пка не се хванаха на голата кука. Та ако оцелее територията още десетина година ще има възможност да се възстанови българската държаваност без предератстии и евроолигофрении.
 
Това е щото теб и още няколко тук ви е голям проблем някой гей да не ги налази. Казах ви вече, сте прекалено грозни и уродливи да имате такива опасения. Джендърлъкът е упорка #1 на всеки руско-кланящ се боклук, на който ме му стиска да живее в такъв режим, но изтъква проблемите на други. За жалост това са хора-мишки, напълно безполезни както за себе си, така и за околните.
Ето до това води джендърлъка:

Луксозен затвор без решетки в Самораново

 
Made in EU

Всяка сутрин леля Недка, чистачката в Музея за съвременно изкуство, питаше директора:- Шефе, това изкуство ли е или да го хвърлям?
 
Да. Педалите са виновни за всичко, неудачник. ;)

Факт е, че това е пропуск....малко са изтървали момента с човешките права тук. Както и другите го изтърват често - да пратиш политическият си опонент да гние в сибирски затвор, или да запалиш чичо си. :D
 
Да. Педалите са виновни за всичко, неудачник. ;)

Факт е, че това е пропуск....малко са изтървали момента с човешките права тук. Както и другите го изтърват често - да пратиш политическият си опонент да гние в сибирски затвор, или да запалиш чичо си. :D
Както винаги разбирането е думичка с която си скаран, нужниче. Не съм и очаквал, че ще схванеш.
 
Разбирай си онождането на тираджии. ;)
Ами ти си тоя дето говори за онождане през повечето време, нужниче. Видимо ти е няква фикс идея. Джендъризма за който говорим не винаги включва сексуален акт.

Научи се да правиш разлика между гей нещата ии чистата педерастия. Знам трудно е с приматския мозък, но все пак споделяме обща днк и съм силно уверен, че е възможно да се справиш.
 
Ами ти си тоя дето говори за онождане през повечето време, нужниче. Видимо ти е няква фикс идея. Джендъризма за който говорим не винаги включва сексуален акт.

Научи се да правиш разлика между гей нещата ии чистата педерастия. Знам трудно е с приматския мозък, но все пак споделяме обща днк и съм силно уверен, че е възможно да се справиш.
Да. Защото ти почваш с педалите и джендърите. Което автоматично значи, че си те влече. А като те знам какво скъсано човече си, най-вероятно си търсиш тинята в това отношение. ;)

Няма логика да ти е толкова болна тема без да си имал пряк контакт с нещо подобно. И това да те дърпа така назад в толкова ...разбираш ли .... напредналото ти развитие. Според мен има нещо неказано тук.... И усещам, че е гнусна история.
 
Да. Защото ти почваш с педалите и джендърите. Което автоматично значи, че си те влече. А като те знам какво скъсано човече си, най-вероятно си търсиш тинята в това отношение. ;)

Няма логика да ти е толкова болна тема без да си имал пряк контакт с нещо подобно. И това да те дърпа така назад в толкова ...разбираш ли .... напредналото ти развитие. Според мен има нещо неказано тук.... И усещам, че е гнусна история.
Да разбирам ли, че за теб е нормлано в дестките градини и началните училища да се промват мозъците на децата с кой, какво, къде и как си пъха и не трябва да следват биологията си а да избират на 3 годишна възраст какво са?

И това е само малка част. Интересно защо не се замисляте какво ес политката социална, икономическа или международна причинява на децата и бъдещето им като народ. Явно премивнавенето на граничен пункт 30 сек по-бързо и 20 годишно Х5 са достатъчни да ви запълнят вакума в главите...
 
Да разбирам ли, че за теб е нормлано в дестките градини и началните училища да се промват мозъците на децата с кой, какво, къде и как си пъха и не трябва да следват биологията си а да избират на 3 годишна възраст какво са?

И това е само малка част. Интересно защо не се замисляте какво ес политката социална, икономическа или международна причинява на децата и бъдещето им като народ. Явно премивнавенето на граничен пункт 30 сек по-бързо и 20 годишно Х5 са достатъчни да ви запълнят вакума в главите...
Не, не го разбирай така. Абсолютно имаш свобода, ако не си ок с училище, в което тази простотия се излива, да си махнеш детето или да почне частно. Също така, сексуалното възпитание е нещото, в което родителите също трябва да вземат активно участие. Същото е с наркотици и други такива препятствия, които ще се появяват в живота на всяко подрастващо дете. Явно имаш някакви съмнения, че там ще изпуснеш юздите и те разбирам, ако си имаш и ти такива наченки. Изпусната връзка между двете и родител, и най-вече объркан свят, в който не може да влезеш, защото си олигофрен и нямаш никакво мозъчно вещество за справяне с това. Не е на 3 години. Нещо много крива информация имаш. И всъщност колко точно семейства познаваш с вече "обърнато" мислене при детето им? Защото аз знам за какво става дума, но нямам такива. Явно при слабите мозъци около теб може успешния пробив да е с висок %. Няма да се изненадам. ;)
 
Евровизия - музикалният еквивалент на ЕС. Нон-бинарни фрийкове манипулират масите..

1715527020247.png
 
Не, не го разбирай така. Абсолютно имаш свобода, ако не си ок с училище, в което тази простотия се излива, да си махнеш детето или да почне частно.
Доста невярно твърдение. В България може още да е възможно, но в "цивилизования" свят е мисия невъзможна. Докарва сериозни проверки от всякакви институции в дома ти. Рискуваш да ти отнемат децата.

Също така, сексуалното възпитание е нещото, в което родителите също трябва да вземат активно участие. Същото е с наркотици и други такива препятствия, които ще се появяват в живота на всяко подрастващо дете. Явно имаш някакви съмнения, че там ще изпуснеш юздите и те разбирам, ако си имаш и ти такива наченки. Изпусната връзка между двете и родител, и най-вече объркан свят, в който не може да влезеш, защото си олигофрен и нямаш никакво мозъчно вещество за справяне с това. Не е на 3 години. Нещо много крива информация имаш. И всъщност колко точно семейства познаваш с вече "обърнато" мислене при детето им? Защото аз знам за какво става дума, но нямам такива. Явно при слабите мозъци около теб може успешния пробив да е с висок %. Няма да се изненадам. ;)
Споко има време. Не става ясно защо в приматския ти евромозък всичко трябва да се случило вече или да се случва почти веднага за да повярвате във вредата от него. Процеса на подмяната изисква време.

Както сега е нормално за всичко да ви е виновен соца ( тая опорка стана модерна рязко след влизането в ЕС и сега 15-20 годишни обясняват на 60 годишни за БКП и соца ) така след 10 години ще е нещо нормално всеки да е небинарен То.

Понеже имам опит с деца със специални потребности ще го кажа лесно разбираемо:

Гей - ок нямам нищо против всеки да си бута каквото иска къдетот иска ( имам добри приятели гей и от двата пола )

Джендърска политкоректна педерастия - НЕ имам много против.


Важните неща в поста са отбелязани за да ти е по-лесно и да не ти се отвлича вниманието.
 

Горе