Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

И аз немога да кача нищо :mad:
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

След 10 опита качих един файл през уеб, ама това не е работа ...
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Този път имат голям проблем отрязали са им достъпа първоначално до някои страни а сега май и навсякъде

Следете последните новини тук

http://forums.digitalpoint.com/showthread.php?t=1895471&page=148#post14885046

http://community.virginmedia.com/t5...ix-com-FileSonic-com-Urgent/td-p/86599/page/8

=================================

FileSonic-IT

Our domain name is down, and it's some error at the registrar level. We're doing everything we can to contact them to get this resolved, but they are not available at this time.

The domain seems to work in some parts of the world, but we don't know why it is limited to some countries.

Filesonic.net is active and functioning, so if you need to, you can change your links temporarily. I know this is no a permanent solution, but I just thought I would mention it.

Will keep you guys posted when I know more. We're really sorry for this, but it is 100% out of our control. Just terrible luck! We just can't catch a break
==================================

Ще регистрират нов домейн ако тези ги отрежат но пак ще бъдат онлайн, дано само запазят файловете и утре платят заработеното
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

айде духайте супата :D :D :D
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Защо ние?Не са ли те хората,които ще загубят МНОГО?
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

айде духайте супата :D :D :D

Ще духаш супата ти Бездарно нещастно човече дето се чуди къде да спами та да привлече някой реферал от който да изкара жълти стотинки.

Тази седмица имам 175 долара и докрая ще ги направя над 200 а ти може само да си броиш стотинките от Скам Хотфайла и Турбобита, хубаво е че има идиоти като теб та и те да изкарат някой лев.

Сайта вече е оправен и работи само че на http://www.filesonic.net и http://sharingmatrix.com

Скоро ще оправят и http://www.filesonic.com но аз си ъпдейтнах линковете като смених разширението от com на net, защото com все още не работи
 
Последно редактирано:
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

дано скоро го оправят че не е работа да сменяш всички линкове
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

niks хаха дрислио и аз имам всчка седмица 150-200$ от сваляния не ми се прави на важен :) и не си ти този който да ми кажеш какво да правя а си еби майката и мълчи!
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Ти 200 долара и на околовръстното да бръмчиш пак не можеш да ги направиш защото освен че се Бездарна си и Грозна циганка

Качи скринн да видя кой арабин се прежали за теб да ти прати 20 долара и за пълна програма ли ти плати или само за федерос

200 долара правил, ха ха няма такъв смях поредния нещастник .....
 
Последно редактирано:
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

хаха селянин прост и през целия живот не си изкарал толкова пари колкото аз от нета съм изкарал :D добре че си срещнал матрикса и се кефиш мангал грозен _)_
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Изкарал си колко за свещи и надгробна плоча чикия спамерска

Ако не изчезнеш от моята тема която е за хора не животни скоро стотинките ти ще влязат в употреба и дядо поп ще запее....
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

хаха знаеш ли колко ме уплаши :D къде пише че темата е твоя :D :D :D :D да не е на бащати :D xaxaxa простак грозен
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Мърда ще си броиш скоро стотинките за лекар ....

На такъв долнопробен спамер като теб не е трудно да му намериш коптора в студентски град и колибата в роднота му село
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

По последна информация (лична) ъплоада започва, но след малко се рестартира и така цяла сутрин. В момента пак опитвам, ако успея, ще пиша, ако не успея, ще опитам и през уеба.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

И друго да питам 8 points колко $ трябва да са? по мой изчисления трябва да са 0.04 а но ми ги е сметнало на 0.01

Става на въпрос за сваляне от Държава - С 101-250 MB
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Зависи дали свалянията са от уникални IP или са повторни сваляния от едно и също IP

При мен FTP работи а при 100% качен файл наистина се рестартира понякога но аз проверявам в сайта и като видя че файла се е появил прекъсвам повторното качване

Последно съм качвал в събота
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Вижте за първи път се "запознавам" с програмата и имам един въпрос:

Какви файлове могат да се качват? Тоест все пак всяка песен,филм или каквото и да било има своите авторски права. Моля да ми отговирите без обиди и детски закачки. (Примерно на мен ще ми е неприятно някой да качва мой труд, безплатно, все едно е негов)

Надявам се коментарът ми да не ви се е сторил глуповат.
 

Горе