Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Здрасти mhx

Можеш да качваш всичко

Ако даден автор се оплаче на матрикса за нарушени авторски права ще ти изтрият файловете обект на репорта и е хубаво да разбереш от къде идва оплакването и повече да не публикуваш там линкове към тези файлове

Пиши ако имаш твой сайт(по форумите е написано) че файловете не се съхраняват на този сървър и ти не си отговорен за тях, както и че файловете са публични и се разпространяват свободно в интернет

Успех
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

В момента УЕБ ъплоуда върви перфектно! От раз качих файл около 250 МБ!
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Тази седмица пак получаваме бонус 15 % от заработеното отгоре заради техническите проблеми и ще забавят малко плащането:D

====================

Hi guys,

The payments have not been sent yet because we have decided to add 15% to ALL your stats because of technical problems we had this past week and for your patience!!

We are still working to stabilize everything.

The downloads from UK is almost done fixing, most people ARE able to download now, and few are not able to. We are working on it.

Regarding the uploads, the servers are ALMOST here... We promise to have a solution for all you guys this weekend !!

I hope this satisfies all of you!

Best Regards,

Hish
==========================
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Да,супер!Аз се зачудих защо в сайта пише,че е платено,а в ПП акаунта нямаше нищо :)
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Регни се в тази програма и ще имаш достъп до над 25 000 форума

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=10954
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Някой има ли проблем с качването? През ftp като го качи не се вижда в ftp-то, а в браузера се вижда, но като се опитам да го сваля дава грешен гейтуей. През браузъра като качвам се прецаква също нещо.
Имаше някой дето ги познава, хайде да им се скара малко. То ебаси простотията...
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Едва ли някой ги познава лично

Пиши в тази тема за проблемите ти или на съпорта

http://forums.digitalpoint.com/showthread.php?t=1895471&page=175

Когато имам проблеми там им се карам и ми ги решават бързо
 
  • Like
Реакции: KISS
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Да попитам на Payments ми излиза, че ми е платено Total Paid in USD: $14.68

Нямам постъпления в Пейпал акаунта си. пък и минимумът е $15


Total Paid in USD: $14.68
Unpaid in USD: $2.08




Вече съм прехвърлил въпросните $15 ще ми платят ли "платените" ? :)


и как да процедирам?
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Не обичате да отговаряте много но аз пак ще питам :)

Кои план е по-добър? Знам че не може да се каже с точност но все пак да ми кажете някакво мнение?
В момента сам на ППД и правя по $1 - $1.50 на ден, Ако мина на ППС дали ще може да си докарвам повечко?
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Петък или събота ще ти платят,ако не стане им пиши на съпорта в сайта.
Сега хората с ППД план виждат,ако имат някакви продажби.Ако статистиката ти показва 0 sales,няма смисъл да сменяш плана.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Не обичате да отговаряте много но аз пак ще питам :)

Кои план е по-добър? Знам че не може да се каже с точност но все пак да ми кажете някакво мнение?
В момента сам на ППД и правя по $1 - $1.50 на ден, Ако мина на ППС дали ще може да си докарвам повечко?

Как искаш да ти отговоря адекватно като не знам какво предлагаш, как го предлагаш и къде го прадлагаш. Пробата е висша форма на доверие мини една седмица на плащане за продажби и ще видиш, а и доколкото знам от други потребители независимо че са на плащане за сваляне те имат възможност да видят когато са направили продажба но не получават пари за нея

За моите файлове и моята стратегия мога да кажа че никога не бих избрал плана плащане за сваляне защото и в най-добрите дни съм правил най-много 5-6 долара на ден.
Откакто минах на плащане за продажби има дни с по 7-8 продажби и 65-70 долара на ден, както има и 2-3 дни без нито една продажба

Успех
 
Последно редактирано:
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Огледах, нямам нито една продажба :) явно хората се интересуват само от клиповете - а именно качвам клипчета и филми за възрастни.
Друго по-доходоносно не се сетих.Явно за самите продажби се изисква друг вид предлагане
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Йееееееееееееееееееееееее!!! НОВА FTP система!!! Честито!!!
Само да отбележа, че сортирането по дата нещо се бъгва! Прегледайте по азбучен ред, когато си търсите файловете!
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

на мен ли ми се струва или днес статистиката изобщо не е реална?
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Еми аз съм на ППС план,1 продажба днес. :clap: Това ново ФТП още не съм го пробвал,качването през сайта си е ОК
 
От: От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. Българи

Явно за всеки е различно. Аз цяла вечер опитвах да кача нещо през сайта, но стига 100% и до там. Не се появява в листа с файловете... ФТП цяла вечер пък ми даваше, че макс брой потребители са свързани, чак сега успях да се включа и аз. Дано да стане този път, че да го кача преди лягане. Явно голям зор имат тия юнаци. Добре, че дават кинти иначе досега да им е заминала бизнес идеята...
 

Горе