Конкурс за: лого за сайт в криптосферата

Не виждам, как сайт за stock logo-та може да ти е някакъв benchmark, когато говорим за добър дизайн. Това, което си показал ще се омаже ужасно, ако се скалира за сайт или се отпечата в малък размер.

Eто ти пример за добро, просто лого, със солиден знак.
https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/1400/84787e45720931.583b1fd2ee407.jpg
 
Всеки има визия и решение на задачата, не разбирам защо трябва да се стига до спорове. В крайна сметка най-прекрасното страхотно, невероятно лого е това, което приеме клиента. Без значение как изглежда, дали е шарено, пикселизирано, дали ще се вижда добре на тениска или на уеб страницата, дали е просто или сложно. Това са фактори без каквото и да било значение когато на възложителя "не му стои"
Тъй че нека привестваме факта, че сме различни, мислим различно и правим различно красиви неща и каквото сабя покаже. :)
 
Здравейте, победител е @Stefan_T. Ще се свържа с него днес.

Благодаря на всички за участието. Очаквайте още конкурси от мен !
 
Здравейте, победител е @Stefan_T. Ще се свържа с него днес.

Благодаря на всички за участието. Очаквайте още конкурси от мен !

Значи все пак харесваш златни предложения;)
Все пак кое от двете?
 
Ако става въпрос за мойте лога, когато ги пуснах не бях гледала дали има подобни, но сега видях че си приличат. Затова няма да участвам с тях.
 
@kpetrov колко реализирани лого/бранд проекта имаш, че се изказваш, като последна инстанция ? Ако имаш, може ли да ги видим ?

пп. И на мен ми е нтересно, кое от предложенията на Stefan_T е победител.
100% с точката и червеното. Кой кво харесва негова си работа, за мен едно лого трябва да е свързано с тематиката на каквото и да е там. Все мие тая дали ще ме нарече някой хейтър, не виждам точно това лого да е свързано по някакъв начин с криптовалути. Ама все тая.
Колкото до мен - аз съм любител с фотошопа и с лога много рядко се занимавам, предимно си правя рисунки и колажи. Което е много по трудоемко.
 
Не виждам, как сайт за stock logo-та може да ти е някакъв benchmark, когато говорим за добър дизайн. Това, което си показал ще се омаже ужасно, ако се скалира за сайт или се отпечата в малък размер.

Eто ти пример за добро, просто лого, със солиден знак.
https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/1400/84787e45720931.583b1fd2ee407.jpg
Не разбрах, което точно ще се размаже, ако е логото от стоклого - ти въобще виждал ли си какви са им изискванията там за резолюция и качество и прочее - нито едно от тука правените логота няма да го приемат там.
Ако става въпрос за моето - оригиналните файлове са по няколко хиляди пиксела.
п.п. Доколкото помня стоклого.ком искат и задължително файл на илюстратора.
 
Последно редактирано:
Конкурса не е за мен, а за клиент. Това за златните предложения беше моето мнение, но явно клиента мисли другояче.
Както и да е. Моята задача е изпълнена. Очаквам победителя да изпрати нужната информация.
Значи все пак харесваш златни предложения;)
Все пак кое от двете?
 
100% с точката и червеното. Кой кво харесва негова си работа, за мен едно лого трябва да е свързано с тематиката на каквото и да е там. Все мие тая дали ще ме нарече някой хейтър, не виждам точно това лого да е свързано по някакъв начин с криптовалути. Ама все тая.
Колкото до мен - аз съм любител с фотошопа и с лога много рядко се занимавам, предимно си правя рисунки и колажи. Което е много по трудоемко.

Щом си любител не смяташ ли че да коментираш тенденциите и визиите е неприемливо. Това все едно графичен дизайнер да коментира и да дава акъл във финансовите пазари, понеже е купил 2 акции за 100лв.

Отностно твоите неща, по-скоро те са демоде и остаряли, като визия, а не обратното. Нищо лично, колегите дадоха сайтове по които да се ориеантираш за тенденциите, ако искаш да се развиваш в тази област.
 
Конкурса не е за мен, а за клиент. Това за златните предложения беше моето мнение, но явно клиента мисли другояче.
Както и да е. Моята задача е изпълнена. Очаквам победителя да изпрати нужната информация.

Това за мен е много странно, би трябвало да се водиш от интересите на клиенти, този коментар с циганското злато насочва предложенията в друга посока и като цяло за мен това не е много ок, защото не е нито в интерес на клиента, нито в интерес на дизайнерите, погрешните насоки са много кофти.
 
Щом си любител не смяташ ли че да коментираш тенденциите и визиите е неприемливо. Това все едно графичен дизайнер да коментира и да дава акъл във финансовите пазари, понеже е купил 2 акции за 100лв.

Отностно твоите неща, по-скоро те са демоде и остаряли, като визия, а не обратното. Нищо лично, колегите дадоха сайтове по които да се ориеантираш за тенденциите, ако искаш да се развиваш в тази област.
Че не се занимавам профи с логота пречи ли да знам какви са тенденциите? То е пренаселено, реално погленато вече почти всяко лого е някакъв вариант на друго. Ест, че го има момента на идеята, да ти хрумне кое как да поставиш, аз предимно рисунки и колажи това ми е най-уникалното според мен.
 
Това за мен е много странно, би трябвало да се водиш от интересите на клиенти, този коментар с циганското злато насочва предложенията в друга посока и като цяло за мен това не е много ок, защото не е нито в интерес на клиента, нито в интерес на дизайнерите, погрешните насоки са много кофти.
Аз се съмнявам, че му е показал всички лога.
 
Не разбрах, което точно ще се размаже, ако е логото от стоклого - ти въобще виждал ли си какви са им изискванията там за резолюция и качество и прочее - нито едно от тука правените логота няма да го приемат там.
Ако става въпрос за моето - оригиналните файлове са по няколко хиляди пиксела.
п.п. Доколкото помня стоклого.ком искат и задължително файл на илюстратора.

Никой не ти говори за резолюция. Ако искаш и на 25000 пкс го направи, когато едно лого с много детайли и орнаменти се намали, детайлите, почват да се размазват.

Виж, какво става с логото ти от stock сайта, като се resize-не.
98b4e838814ff218.png
 
Да, прав си. Просто клиента постоянно е зает и разчиташе изцяло на мен. Повече няма да повторя тази грешка.
Това за мен е много странно, би трябвало да се водиш от интересите на клиенти, този коментар с циганското злато насочва предложенията в друга посока и като цяло за мен това не е много ок, защото не е нито в интерес на клиента, нито в интерес на дизайнерите, погрешните насоки са много кофти.
 
Това за мен е много странно, би трябвало да се водиш от интересите на клиенти, този коментар с циганското злато насочва предложенията в друга посока и като цяло за мен това не е много ок, защото не е нито в интерес на клиента, нито в интерес на дизайнерите, погрешните насоки са много кофти.

"Скоро ще пускам сайт в криптосферата и имам нужда от лого" - -> "Конкурса не е за мен, а за клиент. Това за златните предложения беше моето мнение, но явно клиента мисли другояче."

Конкурсът е типичен пример как трябва да се оформи обявата.
 
Никой не ти говори за резолюция. Ако искаш и на 25000 пкс го направи, когато едно лого с много детайли и орнаменти се намали, детайлите, почват да се размазват.

Виж, какво става с логото ти от stock сайта, като се resize-не.
98b4e838814ff218.png
това е принт скрийн на тъмб от сайта им... вижте им правилата какво качество искат - един пиксел да не е наред - няма да те одобрят.
 
Да, прав си. Просто клиента постоянно е зает и разчиташе изцяло на мен. Повече няма да повторя тази грешка.
Съмнителен тип си. Преспокойно можеш да се уговориш с някой - "давам ти 50 лв. и печелиш, другото за мен".
Мн интересно кой ти е шефа, и толкова ли е залюхан, че да дава такива задачи на недобросъветсни скаути, като теб.
 
Всъщност, ако се замисли човек, тоя Петко НАТЪРТИ, че златното му било циганско, и всъщност каза, че това не е търсеното. Накрая, обаче се оказа, че печели златно. Петко, ти си абсолютен мошеник. По пътя на логиката.
 
Поздравления на победителя, логото ми харесва, като изключим златния цвят. Не участвах в този конкурс, но го следях - имаше доста добри предложения.
........................
П.П. kpetrov, наистина си много смешен и с предложенията си, но най-вече с изказванията.
 

Горе