сериал

naskobg

Well-Known Member
Някой да знае откъде мога да изтегля всички серии на Столичани (в) повече ?

Благодаря предварително
 
милсех си За Voyo там ги има...въпроса е дали с регистрация за временно ползване от 4.80лв АБОНАМЕНТ ЗА 15 ДНИ и да ги дръпна за това време всички серии.
 
Кажи, че е за лична колекция, че иначе с бг продукции ще имаш проблеми при разпространение, не че с други няма да имаш, но за бг някак повече реват. ;) Иначе не знам дали ще ти стигне времето. Те са си бая серии, в май два сезона. ;)
 
Аз ги искам за себбе си да ги гледам когато пожелая..Не искам да ги разпосранявам . За 15 дни незнам дали мога да ги изтегля всички серии освен ако има някакъв по специален софтуер да намира mp4 файла в страницата и да ги изтегля бързо.


Edit - платих за 15 ни само че незнам как да изкарам видеото . Някой да знае как ? Някакъв тул дали има?
123.jpg
 
Последно редактирано:
Сигурен ли си, че изобщо ще успееш да свалиш дори едно видео? Мисля, че те ползват някакъв rtmp флаш видео формат. Аз преди време си направих регистрация с цел да сваля няколко епизода от Седем часа разлика и нищо не стана.
 
Това което виждам е mp4 разширение. Пробвам с video download helper но ги дава на кадри..не като един файл.

12345.jpg



Ето и детайли на видеото :

333.jpg
 
Ctrl+Shift+I. Network -> filter media. Ако ще 100КK реда скрипт да има пак ще излезе :D
 
Това същество, наречено българин, кога ще се научи да плаща за всяко удоволствие...
 
Не може да се гепне.
Искай рефънд.
 
Ти пък бате, верно ли този сериал. Тази боза не си заслужава нервите и труда.

Това им се чудех на нашите продукции и какво си ги пазят от торентите. При положение, че за толкова години само Под прикритие става за гледане и е на ниво, не знам от кой ги пазят за сваляне. А що за извратен трябва да си да ги свалиш нещо. Като чуя, че ще излиза нов бг сериал и ми се реве. Но по-малко от това като ми обявят старта на пишман готвачите. Ути рулира и това е.
 
Kodi - addon PressPlay (ExodusVPN.com) - Search - TVShows - Stоlichani v poveche

Има всички 13 сезона. За да ги свалиш обаче от опциите на адона трябва да разрешиш свалянето.
 
Kodi - addon PressPlay (ExodusVPN.com) - Search - TVShows - Stоlichani v poveche

Има всички 13 сезона. За да ги свалиш обаче от опциите на адона трябва да разрешиш свалянето.
Благодаря много. Ще го пробвам това задължително.
 

Горе