„Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

niks

New Member
До там ни доведе робското склавянско търпение че един гръцки етиопски циганин се гаври с нас и в този случай за съжаление има право

http://e-vestnik.bg/8493/v-desetkat...dnitsi-obyavi-liderat-na-gratskite-sindikati/

„Българите са тъпи задници!“ – отсече лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес, след като му бяха дадени за пример, как понасят несгодите на кризата и непопулярните антикризисни мерки. „Как може да ми ги давате за пример – попита той – те се правят на толкова хитри, а всъщност са най- простите в Евросъюза.

Кой друг народ ще търпи, докато му обясняват, че трябва да закрият болниците, но щели да им осигурят хеликоптери, ама те са големи будали! Кой нормален човек, би повярвал, че четири хеликоптера, ще успеят да поемат работата на 40 закрити болници, трябва да си ужасно тъп, за да го приемеш за истина. Или пък, да сметне за достатъчно, че няма да се отглеждат ГМО още пет години, но след това може, даже сега ще приемат закона та да е готов, и като изтекат годините хоп и ще се ширнат едни ми ти поля с генно-модифицирана царевица. По плитко скроена измама, не съм чувал, а те и повярваха, ебати тъпаците.

Ами пенсионирането, ще им вдигнат пенсионната възраст но след две години, а те седят и чакат, последният момент, ама и тогава няма да направят нищо. Кой приема за успокоение мисълта „Има и по-зле от мен“, това е невероятно тъп начин за успокоение но явно върши работа сред тези тъпаци. Българите! Та те се делят на групи и групички, всеки се изживява както водач на нацията, ама тя нацията им се топи.

Техните синдикални лидери са путьовци – орденоносци, получили най-високото отличие от управляващите, затва че държат хората си мирни. И вие ще ми ги давате за пример.Та тях колчем се съберат 30 човека накуп и им пратят полицията да ги пребие, а останалите седят отстрани и гледат сеир. По смотана нация не познавам. Така, че не ми ги давайте за пример. Ние точно затова протестираме, за да не станем като тях. Боже упази !
Щастлив съм, че не съм се родил българин.“

PS

Аз пък съм щастлив че съм роден Българин а не мазен и бездарен гръцки педал, но не съм радостен от обкражаващата ме славянска рая която днес обитава "държавата" незнайно защо наречена България и се гаври с името Българи
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Съвсем е прав човека, не може да му се отрече. Какво му се гневиш така? Сами сме си го направили всичкото, той само казва очевадните неща ...
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Това е най-правия човек в България, макар и да не е българин.
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Съвсем е прав човека, не може да му се отрече. Какво му се гневиш така? Сами сме си го направили всичкото, той само казва очевадните неща ...

Гневя се защото дори и да е истина не може долнопробен и крадлив гръцки циганин представител на изкуствена нация и държава откраднала културата, историята, митовете и обичаите на коренното население на балканите а именно Траките-Българите (на гръцки "траки" означава варвари, а варвари са самите гръцки мангали) да дава оценка на народ с поне 3 хилядолетна история и култура цивилизовал и създал над половината от сегашните държави и народи на европейския и азиатския континент.

А факта че от 660 години на балканския полуостров няма Българска държава с Българско управление а 5 вековна Османска Хазарска империя и 132 годишна Руско-Турска колония е само временен етап на развитието ни през който явно трябва да преминем изкупвайки тежка карма.

Но ние ще преминем през това изпитание за разлика гръцките и хазарските дегенерати, колелото на историята го е доказало не аз:

"Не се гаси туй що не гасне"
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Интересна теория имаш за гърците. Не я бях чувал. Но дори и за миг да допуснем, че това е така, факта, че в момента тук има едно тъпо стадо си остава. Така че всеки може да дава оценка.
Дано да си прав, че ще се оправим, аз не съм убеден. Народа става все по тъп, заблуден и търпелив. По-читавите отдавна са избягали, а малцината останали скоро ще ги последват.
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Те пък маляките са цъфнали та вързали. Най-мързеливото племе на света! Ах, как се моля родните превозвачи да затворят границата през лятото та да им секнат туристите по морето...
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Те пък маляките са цъфнали та вързали. Най-мързеливото племе на света! Ах, как се моля родните превозвачи да затворят границата през лятото та да им секнат туристите по морето...

Ще я затворят те, друг път. Не забравяй, че и те са българи. Ще си траят и ще се трудят.

"Преклонена главица остра сабя не сече, но хомот опъва."
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Колко малко са грамотните наистина, единици..
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

The Truth Hurts! :)

Като са абстрахираме от думите "тъпи задници", другите неща които ги е казал са си така не може да се отрече. Щом взеха да ни се подиграват вече смятайте докъде сме я докарали. :(
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Абе момчета свиркайте си , до 20 години всичко ще е окей :) който оцелее до тогава ще му се радва :)
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Аз пък съм щастлив че съм роден Българин а не мазен и бездарен гръцки педал, но не съм радостен от обкражаващата ме славянска рая която днес обитава "държавата" незнайно защо наречена България и се гаври с името Българи


НАПЪЛНО СЪМ СЪГЛАСЕН С МАЗНИЯ И БЕЗДАРЕН ГРЪЦКИ ПЕДАЛ :) ... БЪЛГАРИТЕ СМЕ ЕДНИ ТЪПИ ЗАДНИЦИ И СИ ЗАСЛЪЖАВАМЕ КОЧИНАТА...

СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН !
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Може само да ми лапа миризливия, небръснат чеп и то ако много ми се помоли.
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Бездарните отрочета на интернационалните комунистически гадове бленуващи за връщането на социализма(комунизма) се появиха отново за да осерат и вмиришат и тази тема

Те са толкова тъпи горките и не проумяват че комунистите и техните уродливи и дегенерирали потомства нямат нищо общо с България и Българите, защото те са Интернационални Копелета нямащи род и родина

Само Пиночет, Калашников и стадион Българска армия ще ни избави от 65 годишната Комунистическа измет, а това време наближава
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

МАМАУДЕВАИНОВАВЕРСИЯ ДЕВА 3 ПЪТИ ПИША ПО 100 РЕДА РОМАНИ И НАТИСКАМ ГРЕШЕН БУТОН И СЕ ЗАТРИВА СИЧКО ДЕВА !!!
НЯМА ПИША ПОВЕЧЕ ...
С ДВЕ ДУМИ И СКАХ ДА ОБЯСНЯ НА ТОЯ ОБРАЗ ... колко е жалък колко е смешен и жалък и как го презирам и колко е тъп, но лошото е че той не го осъзнава и се мисли за велик и че едва ли не света се върти около него ...
и как ръси едни и същи тъпи лафове и обиди и КОЛКО Е МИЖАВ НЯКАКВЪВ С ТЕЯ ТЪПИ НАПЪНИ ДА СИ ИЗБИЕ КОМПЛЕКСИТЕ И ДА БЛЕСНЕ И ДА СЕ ПОКАЖЕ КАТО ГЕРОЙ
ВСЕ ЕДНО Е НЯКАКЪВ НЕРЕАЛИЗИРАН ВОДЕЩ ОТ ТЕЛЕВИЗИЯ СКАТ :)
с некакви тъпи нападки жалки .. а всъчщност е готов за 1000 лева да прави свирки а за 500 да прати и жена си да прави свирки ...
щото не му върви бизнеса и мизерства дкато чака да направи големия удар .. вместо да си търси прошляци да им даде някоя мизерна панелка под наем за да изкара поне 100 лева..
абе както и да е :) жалък си ...
и е прав мазния грък да каже че сме тъпи задници --- щото имал в предвид такива като теб :)
и изобшо знаеш ли на мен колко ми пука какво е казал някакъв си грък ?
пука и мна такива комплексраи като теб
аз си знам стойноста знам си възможностите ... и трудно ще се обидя от някакъв византийски селяк ....
БОЖЕ КОЛКО ТИ Е ИЗТЪРКАНО МНЕНИЕТО ЧЕТА ГО И СЕ ЧУДЯ ДА ТИ СЕ СМЕЯ ЛИ ИЛИ ДА ТИ ДАМ ТЕЛЕФОНИ ЗА ПСИХО ПОМОЩ.. ЩОТО ИМАШ НУЖДА ДА ТИ КАЖА
.. ОБВИНЯВАШ КОМУНИСТИТЕ КАКВИ БИЛИ ..
ОБАЧЕ ТЕБ НЕ ТЕ ЗНАМ ОТ КОЕ СЕЛО СИ .. ЩОТО ТИ ЛИЧИ КАК ТИ ИЗБИВА ЗЛОБАТА И КОМПЛЕКСИТЕ ПРЕЗ ПОРИТЕ ТИ ИЗБИВАТ И КАК Л;АМТИШ ДА СИ НЕЩО .. ЧОВЕЧЕ НА ТЕБ АКО ТИ ДАДАТ ВЛАСТ .. ТЕЯ ДЕТОСА СЕГА ЩЕ ГИ БОГОТВОРИМ КАТО СВЕТЦИ .. ТИ ЩЕ СИ В ПЪТИ ПО ЛОШ...
ЧУВАЛ Л ИСИ ПРИКАЗКАТА... ДАЙ НА СЕЛЯНИНА МАЛКО ВЛАСТ И СТОЙ ДА МУ ГЛЕДАШ СЕИРА :)
ПРОДАДЕ ИМОТИТЕ НАСЛЕДСТВЕНИТЕ И СЕГА КО ШИ ПРАИШ ? заеми ли ша връщаш :) и пари за любовница нямаш и давай да псуваме комунистите а :)
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Бездарните отрочета на интернационалните комунистически гадове бленуващи за връщането на социализма(комунизма) се появиха отново за да осерат и вмиришат и тази тема

Те са толкова тъпи горките и не проумяват че комунистите и техните уродливи и дегенерирали потомства нямат нищо общо с България и Българите, защото те са Интернационални Копелета нямащи род и родина

Само Пиночет, Калашников и стадион Българска армия ще ни избави от 65 годишната Комунистическа измет, а това време наближава

Говориш като някой професор по български. Говориш много, сложно, с термини, но в крайна сметка не казваш почти нищо. А малкото, което опитваш да изразиш, никой не го разбира.

П.С.: Амоне, ти кой визираш?
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Славито го няма бил гризнал дръвчето и сега комунистическата аграрна измет няма къде да се улаби като си направи духовна чекия с цел облекчение от жалкия си и мизерен живот на посткомунистически прошляк пазещ си пионерската връзка заедно с килотите на майка си в нощното шкафче

Дееееее Би-ти-ви-то рррррррррррррррррррррррррррр

СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН !

Срам го било че бил българин

Ха,ха ебати и Долнопробната Руска Комунистическа пачавра, какво общо имаш ти с България дегенерирала мутро, само български куршум за такива като теб

PS

Защо не накараш швестера който наричаш ламята да ти се изкендза в устата та дано ти олекне и замести Славито които досега изпълняваше тази функция
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

МноУ сте прости! Лека нощ!

[video]http://vbox7.com/play:2ea3b7fe&r=emb[/video]
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

:) виж го
някаква смеска е между
йоло денев - волен сидеров-петър стоянов- и пет шест водещи по скат ...
да ти имам ценностната система аз :)

ти откачи яко а? на митинг ли ти се ходи :)
ахахахаха ако знаеш колко си елементарен .. благодаря ти пак ти казвам такивакато тем ми развеселяват пост комунистическия живот :) и придават смисъл на мотото ми че свините си заслужават да си живеят в кочините :)
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Не става дума за история, Фози. В наши дни тя служи само за изкуствена психотерапия на населението. Неуспешна.

Съфорумецът никс от не знам колко поста си личи че има mental health issues. Живее в друга реалност, с която поне аз нямам допирни точки и да коментирам размишленията му по темата нема смисъл.

ПС: В клипчето има правописни грешки. Началото си заслужава да се изгледа. Някои неща са преувеличени ама карай да се лее патриотизма... От половината нататък почват едни глупости едно чудо - като се почне от някакви олимпиади по математика и се стигне до онова тенисистче дето не се сещам името.
 

Горе