Колко дена, години сте били на сухо!

От: От: Колко дена, години сте били на сухо!

По твоята логика, очевидно нямаш кола и бараш меча, но пък не си чалга-културен.

Имам кола, даже е с 3 букви, имам и приятелка, на сухо (почти) не съм оставал, даже и барам меча, и никак не съм чалга културен.
Но никога не съм имал вземане-даване с чалга културни шафрантии.

Представи си, какви поколения ще еволюират от съвременните връзки.
Красиви, но тъпи като галоши получовеци каращи трибуквени коли, и ходещи на спа процедури :).
 
От: От: Колко дена, години сте били на сухо!

Имам кола, даже е с 3 букви, имам и приятелка, на сухо (почти) не съм оставал, даже и барам меча, и никак не съм чалга културен.
Но никога не съм имал вземане-даване с чалга културни шафрантии.

Представи си, какви поколения ще еволюират от съвременните връзки.
Красиви, но тъпи като галоши получовеци каращи трибуквени коли, и ходещи на спа процедури :).

Това е някакво твое притеснение ... необяснимо предвид всичките ти дадености.
В такъв случай може да си малко толерантен и съпричастен към всички, които нямат това което ти и да се сетиш, че някой ден може и ти да си на тяхно място.
Тогава пиши в подобни теми и съди, кой какво и защо.
Преди да обясниш, разбира се, ти защо имаш такава кола и винаги ли си имал приятелка?
Респективно тези, които не са като теб са задължително низши елементи и недостойни чалга-отпадъци.
Не ти вярвам. Трибуквието ти вероятно е за ... друго. Но си е твое, било на изплащане или от фирмата ти. Анатема на чалга-консуматорите! Да живеят яките пичове спечелили с кървава пот МПС-то си.
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

Само ако имаш на какво. Още повече, че имам шофьорска книжка, но тя не е критерий.
Пак да отбележа, че и мен много ме дразнят кифли в BMW-та, но ако съм мъж и не съм им го купил аз, очевидно имат качества ... така да се каже.

Отделно съществува вариант ... това по истински случай на приятелка- искала да паркира, но не може и вижда разпускащи мъже в съседната кръчма квартална, отива и ги моли учтиво ... няма проблем, дори на три мастики й паркират колата без драскотина 8)

Първо та провам на БМХа та кача на рамката чи на колата е мноо мощна ти са не завий свят
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

Да си чувал приказката: Куче дето лае не хапе, та и всички в темата голяма приказка голямо нещо, явно секс не сте надушвали от много време. Не изключвам и себе си, но аз съм друга бира.....

С какво точно си друга бира от останалите неправещи секс по една или друга причина?

Променям си мнението, щот не ги разбирам тия неща.
 
Последно редактирано:
От: Колко дена, години сте били на сухо!

Първо та провам на БМХа та кача на рамката чи на колата е мноо мощна ти са не завий свят


Ще пробваш, ако съм в настроение 8)

За виенето на свят все пак съм минала школата в Долна Митрополия, така че споко :twisted:

Въпросът е после ... и той какво? Си паркира автомобила и заспа... тривиално. А на сутринта вероятно ... сухо :)
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

А аз логиката я знам.
Така и така ще ходя да се плющя... що да се плющя с беден, като може да се плющя с богат? Кой ще ми плаща за маникюра?

Ако бех жена и аз така щях да правя.
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

..........................................................................
 
Последно редактирано:
От: Колко дена, години сте били на сухо!

Променям мнението си щот мноо многоточия са получиха и затуй инак дори и да са изложа не си го проминям най много го бутна в другия крачол
 
Последно редактирано:
От: Колко дена, години сте били на сухо!

А аз логиката я знам.
Така и така ще ходя да се плющя... що да се плющя с беден, като може да се плющя с богат? Кой ще ми плаща за маникюра?

Ако бех жена и аз така щях да правя.

Ся пък и на виш пилотаж ма караж та провам, провери първо катупулта и дали щи са отвори парашутя
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

.......................................................................
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

абе не знам, но аз прочетох, че някой бил "гъз", пък вие си слагайте многоточия и си променяйте мненията.
Мислете преди да пишете баси!
То бива сухота, ама чак толкова да не се схваща, че вече казано/написано/извадено окото тръгни да обясняваш или да мажеш... че сестрата ти била малоумна!
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

А аз логиката я знам.
Така и така ще ходя да се плющя... що да се плющя с беден, като може да се плющя с богат? Кой ще ми плаща за маникюра?

Ако бех жена и аз така щях да правя.

И от къде си го научил това ? От приятелката или от часовете по физкултура?
Ми плющи си кифлата с маникюра и халал да ти е. Ама като ти повярвам ... виждаш ли къде ме клъвна петела? :-o
Изрично с търпение пояснявам всеки да пише за себе си, дори като пол, а отворковците, които "плющят" да не им се претърка ...
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

коя е колата с три букви? ЗАЗ ли :D?
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

И от къде си го научил това ? От приятелката или от часовете по физкултура?
Ми плющи си кифлата с маникюра и халал да ти е. Ама като ти повярвам ... виждаш ли къде ме клъвна петела? :-o
Изрично с търпение пояснявам всеки да пише за себе си, дори като пол, а отворковците, които "плющят" да не им се претърка ...

Ти изобщо разбра ли какво съм писал?
Ако трябва, да ти обясня като на твоя биологичен вид - бавно, обстойно и с прости думички?
 
Re: От: Колко дена, години сте били на сухо!

абе не знам, но аз прочетох, че някой бил "гъз", пък вие си слагайте многоточия и си променяйте мненията.
Мислете преди да пишете баси!
То бива сухота, ама чак толкова да не се схваща, че вече казано/написано/извадено окото тръгни да обясняваш или да мажеш... че сестрата ти била малоумна!

Това все едно някой друг го е писал?
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

Аз па не знам шо тургати сичко под идин знаминател, примерно чалгата виновниа и тя епроблема, ма ней тъй,,, женките повечето са меркантилни и освен забава търсят лукс, аз расъждавам от мойта камбанария па тя е висока и има мноо женки, ама ако съм двугърба камила дъл няма да устоя на сушата и да търся голям и хубав оейзис с всички естри и ойл инклузив ааа
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

Ти изобщо разбра ли какво съм писал?
Ако трябва, да ти обясня като на твоя биологичен вид - бавно, обстойно и с прости думички?

А ти?
Че имаш да оправяш кифла и трибуквено мепесе, упс, да плющиш.

Айде пак обясни бавно какъв си плющач! Ама на кифлата ти и майка си, на мен ми дреме на ... мармалада! 8)
 
От: Re: От: Колко дена, години сте били на сухо!

Това все едно някой друг го е писал?

О! Да не би ти да си този Амун непрекъснато в мислите на една от потребителките? Здрасти. Как си? Плющиш ли или ги изчекваш?
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

Януари приключих една връзка, оттогава съм на сухо.
 

Горе