Колко дена, години сте били на сухо!

От: Колко дена, години сте били на сухо!

Януари приключих една връзка, оттогава съм на сухо.

Очевидно много си я обичал и сравняваш доста, но не се коркай, все нещо ще кацне, само да те надуши ;) Важно е здравето.

А, ако си чел темата, според някои, дори повечето не би трябвало да имаш претенции и да ... задоволиш това, което е Зов на природата.
Не го мисли. Веднъж се живее :|
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

Днес излезнах с колелото и след първата пряка заваля, та днес не съм на сухо :-o
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

Днес излезнах с колелото и след първата пряка заваля, та днес не съм на сухо :-o

Чуден си за Гагарин с това колело ... само поддържай форма и гледай да не настинеш като те вали.
Сухото не е болест. И да не завали все някой ще се намери да ти сипи едно на промоция :|
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

@Cassiopeia сигурно имаш право, но това беше 7-годишна връзка, от 10-ти клас сме заедно с девойката, дано тази събота вечер да си намеря някоя какичка да ме развесели :)

Иначе технически не съм на сухо, и мен ме наваля днес :)
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

Чуден си за Гагарин с това колело ... само поддържай форма и гледай да не настинеш като те вали.
Сухото не е болест. И да не завали все някой ще се намери да ти сипи едно на промоция :|

Какво против колелото?
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

Тогава е необходимо да имате или да се запознаете с добър психолог/сексолог и да ви помогне.
А още по-добре да си намерите работа и да сте мотивирани за достигане на върхове.

Стига моля ти се! Ако си здрав нямаш оправдания. Най-лесно е да излъжеш една жена за единия секс. Въпроса е да си възпитан, любезен, търпелив и чаровен.

Наврмето като сме били млади и студенти, да не би да сме имали пари, и това да ни е спирало и да стоим на сухо? м?
Стегни се ... и ти! Че много ме дразнят мрънкала ... :twisted:

Ти май цял живот стоиш със спомените за студентския живот и оргиите с него , но това се правеше с една единсвена цел после може да сме на сухо.
Казваш да излъжеш една жена за секс .Мари моме красиво днешните женки, само с BMW та се лъжат , както ме попита.Всъшност имаш ли спомен на застава да си се...

Сега един случай с реален мой приятел.
Той емигрира 90 някъде и след 10 години се върна в България да се жени, защото си иска наше балканско моме.На запад е уреден доход към 10к в долари, но тук започна театрото.Започна да си търси жена за женене, но да я намери по любов.Доста срещи и момичета се беше запознал, но никога не е споменавал ,че е бил и живял в чужбина, уж едвам свързва двата края, пари за квартира проблем и т.н .Трябваше да влезе в ролята на нямащ .Запозна се с едно много свястно момиче и така театрото в нямане и съпричастност на момето беше към 7-8 месеца.Тя доста често парично му е помагала за квартирата за заведения всичко.После и дойде като гръм като и предложи брак и обясни
че е доста замоен и живее в чужбина.Сега са там!Спечели принцесата!
Не всичко е до трибуквените автомобили май наи много се котира марката .УР!
 
Последно редактирано:
От: Колко дена, години сте били на сухо!

Чуден си за Гагарин с това колело ... само поддържай форма и гледай да не настинеш като те вали.
Сухото не е болест. И да не завали все някой ще се намери да ти сипи едно на промоция :|

Гого сигурно отдавна подозира, че сме от една порода и имам афинитет към колелата. Все пак тия крака, част от които е имал честта да зърне, не съм ги направила от разходки с БМВ-та. Ако бях на подходящата възраст, сигурно щях да му предложа да ме повози 1-2-3 кръгчета. Но странно е все пак какви двойни стандарти имаш, защото по бегли спомени ти за малко не се подмокри от кеф, когато Амун си показа колелото в някаква тема.

Преди време се запознавам с един много як пич- умен, рус, със сини очи, Философ и първа среща казва, че ще е с BMW и честно аз мисля, че се шегува и ще е с някакво от 1998. Отивам на срещата и ... изненада М3-ка последна от 2001 , уау! А как возиииииии не е истина!
Лесно ли е да си купиш такава кола за близо 50К?м? Хич даже :) но това си беше ... априори :lol: не че след като е разбрал претенцията ми е отскочил и си го е купил, нали ...

Добре, че явно не схващаш как точно стоят нещата, защото в противен случай сигурно перманентно щеше да си в suicidal mode. "Преди време" си се повозила на последен модел кола от 2001 г. - явно това те топли едно 12 години. На сичкото отгоре очеизвадно става дума за доста прост чиляк, който не е пропуснал да се похвали и да вметне в разговора преди срещата, че има БМВ, но ти си "отишла" на рандевуто, сигурно с градския траснспорт. Етикетът повелява в такива случаи той да мине и да те вземе. Така щеше да успее съвсем небрежно и елегантно да изтъкне предимствата си като собственик на ново БМВ, вместо да се чуди как да завърти разговора към немското автомобилостроене и БМВ-тата. Другият ти грандиозен житейски триумф е, че си успяла да се отъркаш в седалките на кабриото на някаква псевдозвездичка. Не искам да се задълбочавам в анализите, щото може наистина да се сдухаш, ако се замислиш в действителност за тия неща.
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

СЕКС И КЕКСА ВОДЕЩИ НИ ЗА НОСА!
За да не отварям друга тема за последиците от липсата на секс.
Скоро четох ,че липсата на секс води до различни промени в настроението и организма при жената и мъжа?Според вас раздразнителността от тях ли е, щото има една колежка постопянно ходи , като ненаеб.на и си го изкарва на клиентите ни и понякога се опитва над мене, но скоро ще и обърша последните остатъчни парчета от химената, макар да е с едно дете и сама!Кои са другите?
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

СЕКС И КЕКСА ВОДЕЩИ НИ ЗА НОСА!
За да не отварям друга тема за последиците от липсата на секс.
Скоро четох ,че липсата на секс води до различни промени в настроението и организма при жената и мъжа?Според вас раздразнителността от тях ли е, щото има една колежка постопянно ходи , като ненаеб.на и си го изкарва на клиентите ни и понякога се опитва над мене, но скоро ще и обърша последните остатъчни парчета от химената, макар да е с едно дете и сама!Кои са другите?

Според мен просто си фърлил око на колежката и сега си търсиш алтруистични оправдания, за да й отпориш хастара.
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

Според мен просто си фърлил око на колежката и сега си търсиш алтруистични оправдания, за да й отпориш хастара.

а не си прав/а.
ето тук си пише
http://e-vestnik.bg/8227
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

а не си прав/а.
ето тук си пише
http://e-vestnik.bg/8227

Като му гледам снимката на този сексолог, има сериозни индикации за хипертония. Сигурно по-често пише за секс (неграмотно), отколкото прави.
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

Не само, и такива като теб дето едно смислено изречение не могат да напишат.......
В този форум се оказа ,че има само "Чекиджии" , "Играчи" и една "Разпоретина" ..............:cry:
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

Няма да отговарям................
Не знаех ,че на толкова "смислена" тема трябва да се философства....
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

В този форум се оказа ,че има само "Чекиджии" , "Играчи" и една "Разпоретина" ..............:cry:

Ако ще ни категоризираш - аз съм целибат. Само заради интелектуалното предизвикателство списвам в тази тема.

Не е тва думата, де, ама не сещам как се нарича такъв човек на български.
 
Последно редактирано:
От: Колко дена, години сте били на сухо!

липсата на секс води до раздразнителност, дори и при програмистите
а някъде се визира махленса история
 

Горе