Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Мале какво сте се активизирали човек не може да ви насмогне.


Сега да припомня и на Биаро щото и той явно го удря на емоции - Върни се назад във времето и виж как беше създадена коалиция Атака 2005г от пет формации с националистически профил - Волен беше първи между равни - Къде са сега тези хора с които заедно тръгнаха - Един по един бяха елиминирани за сметка на семейният кръг на Волен - цялата му рода зае де що можа. Накрая от лакомия сами се изпокараха и то май щото с парите от държавната субсидия купил апартамент на любовницата си. Ебати и националистите ебати и чудото - тесен семеен кръг мушмороци.

Ако искате да сте националисти ходете при Расате - Ама да ми каже някой че е националист и е фен на Атака ми идва малко бахтъм.

Манта, манта, манта.... Коалиця АТАКА беше създадена заради отказа на "независимия" български съд да регистрира партия АТАКА. За всеки беше ясно, че тези партийки влизат в парламента единствено и само заради Волен Сидеров. Мисля че е напълно нормално да поемат по пътя си след като вече няма нужда от тях. Нищо заедно не са тръгвали, Сидеров тръгна сам, те бяха решение на даден проблем.

И какво ще правим при Расате, като него никой не го бръсне за слива? Факт е че АТАКА е единствената парламентарно представена партия към момента. Добра-лоша, това е, ако се появи нещо по-добро от това ще подкрепя него. Това за субсидията, апартамента и любовницата е пълна простотия! Сам го знаеш.
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Това за коалицията можех да го приема за вярно само ако се бяха коалирали минамалният брой формации 2 - Както се наложи на НДСВ да го направи правейки коалиция между партията на жените и тази на "мъжете" - Ама да ми разправяш как поради тази причина са се събрали 5 партии нема как да го приема (още повече че съм разговарял с някои от създателите които ми разказваха как Волен ги е елиминирал един по един).
Освен това партията беше създадена най вече от телевизия СКАТ, защо те си оттеглиха подкрепата от АТАКА защо тесният му семеен кръг беше управлението на партията - Капка и синчето и ли бяха най големите националисти след Волен - и ако бяха сега що не са.

Расате никой не го брои за слива щото е момче с принципи и не лапа патки като Волен който три години прави фелацио на Бойко докато разбере че го е лапнал неправилно.
Преди няколко години имах магазин на Симеон до пряката където живее Расате - много добро впечатление ми правеха на национални празници събират се и правят нещо като поход към центъра - Пеят възрожденски песни и развяват БГ знамената - Предимно млади момичета и момчета които съм сигурен че го правят от сърце и не са взели една стотинка за разлика от платените постановки на Атака.
 
От: От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Като цяло, нещата са субективни и никой няма представа какво се е случвало там горе. Със сигурност, ДПС, БСП, ГЕРБ вече доказаха колко "добре" управляват. Нека пробваме нещо ново. Иначе, сме мазохисти...

Съгласен съм. Аз не мога да разбера хората, които гласуват за партии, които вече са управлявали. За мен такива хора или са с промити мозъци, или имат някаква лична изгода. Бях чул една максима, която не знам кой я е казал и дали ще я формулирам дословно, но тя гласи следното: "По-добре непознатото ново, отколкото още от същото". За страни като Германия, Норвегия, Швейцария и т.н. максимата може и да не е вярна, но за България важи с пълна сила. Лошото е, че нас лятото ни чак още от същото...
 
От: От: От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Реп за това. Точно това ми е и на мен проблема с Кунева-Пръмова. Иска да се изкара като новото, а то си е пак същото.


Съгласен съм. Аз не мога да разбера хората, които гласуват за партии, които вече са управлявали. За мен такива хора или са с промити мозъци, или имат някаква лична изгода. Бях чул една максима, която не знам кой я е казал и дали ще я формулирам дословно, но тя гласи следното: "По-добре непознатото ново, отколкото още от същото". За страни като Германия, Норвегия, Швейцария и т.н. максимата може и да не е вярна, но за България важи с пълна сила. Лошото е, че нас лятото ни чак още от същото...
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Да,и неочакваното да се очаква вече,ще се обърнат на 180 градуса или повече само и само да задържат кокала.
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Сега какви са точно съображенията за това само Сидеров може да каже. Фактите са че тези партии с нищо не помагат на изборите, защото никой не ги беше чувал преди това. Много ясно, че ще ги елиминира, да ги държи там заради сините им очи ли. Партията беше създадена само и единствено от Сидеров. СКАТ единствено даде трибуна, нищо повече. Какво стана като се оттеглиха от скат... ми нищо особено.

В интерес на истината и аз бях за коалиция АТАКА-ГЕРБ , както съм го заявявал и тук във форума. Водили сме спорове, предполагам имаш спомен. Това че Борисов измами всички не можеше да се предвиди. Бъди сигурен, че следващия, който ще го налапа на Борисов е Кунева-Пръмова. Даже мисля, че не само ще го налапа, а ще подаде и дупарата.

Политиката се прави в парламента и нещо съществено може да се направи само там. Много са развявали знамена по улиците, само Сидеров направи нещо смислено.

Голяма политика може да се прави само с пари, другото е ташак работа. Така че тези ти подмятания за пари и субсидии са ми малко странни... и то от зрял човек, че и бизнес мен. Всъщност ми е ясно, че не вярваш изцяло на това, което пишеш, но така ти е изгодно в случая.


Това за коалицията можех да го приема за вярно само ако се бяха коалирали минамалният брой формации 2 - Както се наложи на НДСВ да го направи правейки коалиция между партията на жените и тази на "мъжете" - Ама да ми разправяш как поради тази причина са се събрали 5 партии нема как да го приема (още повече че съм разговарял с някои от създателите които ми разказваха как Волен ги е елиминирал един по един).
Освен това партията беше създадена най вече от телевизия СКАТ, защо те си оттеглиха подкрепата от АТАКА защо тесният му семеен кръг беше управлението на партията - Капка и синчето и ли бяха най големите националисти след Волен - и ако бяха сега що не са.

Расате никой не го брои за слива щото е момче с принципи и не лапа патки като Волен който три години прави фелацио на Бойко докато разбере че го е лапнал неправилно.
Преди няколко години имах магазин на Симеон до пряката където живее Расате - много добро впечатление ми правеха на национални празници събират се и правят нещо като поход към центъра - Пеят възрожденски песни и развяват БГ знамената - Предимно млади момичета и момчета които съм сигурен че го правят от сърце и не са взели една стотинка за разлика от платените постановки на Атака.
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Биаро ако Кунева направи коалиция с ГЕРБ ще съм първият който ще се отрече публично от нея и ще си посипя главата с пепел - Надявам се да не ми се случи

Относно атака знаеш ли защо няма да влезне (изключвам като измъчена коалиция с ВМРО) защото Волен и компания умишлено не развиваха структорите на партията и направиха всичко възможно да убият където все пак разни ентусиасти се бореха да направят нещо.

Нямам представа до колко си се интересувал от вътрешната организационна структура на партията но до преди две години в София от 24 района имаха само 8 реално действащи районни структури - Като най силната им беше тази в р-н Надежда която като членска маса беше по голяма от от всичките останали 7 структури взети заедно. Председател на Надежда беше г-н Шакрачки много деен бивш военен който благодарение на личният си ентусиазъм крепеше тази голяма структура.

В момент на прозрение го викнаха в централата и му казаха че са много доволни от работата му и че искат да го направят отговорник за София та да може да вдигне на крак и останалите градски структури - поръчаха му да направи план график как да се работи какво трябва да се случи и тн.

Той като отговорен човек им изготви план за възраждане на структурите който е потънал някъде из централата а по късно до колкото знам напусна Атака защото никой не иска да развива структурите - Просто на Волен Капка и сие по онова време структури не им трябваха защото трябваше да харчат пари за да ги поддържат освен това задават въпроси и им развалят рахатлъка.
На тях им трябват само лумпени дето като обявят че някъде ще има митинг да ходят да скачат.
 
От: От: От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Реп за това. Точно това ми е и на мен проблема с Кунева-Пръмова. Иска да се изкара като новото, а то си е пак същото.

По-добре да тръгнем с нещо непознато, отколкото пак да тъпчем на едно място със старите партии. Честно казано, не разбирам хората, които гласуват 20 години за БСП и винаги се надяват, че нещо ще направят... Иновацията, новите неща са бъдещето. Проблемът е, че има една група хора, която ни дърпа назад или ни определя застой в политически аспект, а то се отразява и на живота.

Ясно е, че ДПС плюс СДС плюс ГЕРБ са евентуална коалиция. Там някъде може да очакваме АТАКА и РЗС... за поддържка на Бойко. Популяризираха ДПС, ще излъскат мръсният имидж, останал от Доган с нова платформа и пак ще залъгват, че искат демокрация и свободи за малцинствата.
 
От: От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

TV7 е собственост на Делян Пеевски, депутат на ДПС. Както и групата вестници - "Уикенд", "Шоу" и т.н.
Сам си прави изводите дали Кошлуков може да бъде надежден източник на информация.
Да не забравяме, че Кунева може да е водила дадена политика за влизане в ЕС и да не е била най-правилната, но не го е правила сама. Едва ли със слагането на нейния подпис, влизаме в ЕС.

Говореше се, че именно тя била виновна за затварянето на АЕЦ 1-2-3-4, а истината се оказа друга и сега всички мълчат.

Като цяло, нещата са субективни и никой няма представа какво се е случвало там горе. Със сигурност, ДПС, БСП, ГЕРБ вече доказаха колко "добре" управляват. Нека пробваме нещо ново. Иначе, сме мазохисти...
Хубаво, може и да е поръчков, не знам. Мен ме интересува дали нещата, които каза са истина?
 
От: От: От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Съгласен съм. Аз не мога да разбера хората, които гласуват за партии, които вече са управлявали. За мен такива хора или са с промити мозъци, или имат някаква лична изгода. Бях чул една максима, която не знам кой я е казал и дали ще я формулирам дословно, но тя гласи следното: "По-добре непознатото ново, отколкото още от същото". За страни като Германия, Норвегия, Швейцария и т.н. максимата може и да не е вярна, но за България важи с пълна сила. Лошото е, че нас лятото ни чак още от същото...

А не ви ли минава през ума, че новото всъщност е старо? Нови партии правят главно разни отлюспени и вече компрометирани индивиди, като промиват мозъци с редовното плюене по управляващите. Щото е най актуално де...
А и поддръжниците им са същите такива индивиди, само и само за да останат в парламента. На бас се хващам, че сегашните "независими" депутати ще се присламчат към тоя, който има най -голям шанс.

Веднага давам за пример любимия си дупедавец Тагарински. Някой помни ли в колко на брой партии членува? Че им изгубих края де...
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Със сигурност фактите които казва къде е работила през изминалите 25 години са истина също вероятно е истина и това което казва за квотите за земеделците - Проблема идва от интерпретацията и внушенията които прави - Отделен въпрос е че той е от последните хора които имат моралното право на това

Първо защото Кунева през изминалите години е работила за държавни учреждения а не за мафиотски структури както този на който му лиже задника. Второ не показва нито един документ който да я уличава че лично тя е навредила на някого а само прави волни интерпретации на това с какво се е занимавала тя като експерт - По същата логика можем да кажем че Кошлуков е бил доносник в затвора.

Трето относно квотите направо е жалък - България имала квота за домати 156 000т а пък Полша имала 190 000т - Що поляците имали повече - Еми може би щото Полша е няколко пъти по голяма като територия от България и има няколко пъти повече население от БГ. Що сме нямали квота за круши??? - Първо всяка страна сама преценява какви са приоритетите и какви са и възможностите - На Кошлуков да му е минавало през акъл че в БГ вече може да не са останали масиви за производство на круши ??? и тн.

Но най голямата пародия в това с квотите е че жалкото журналистче Кошлуков пропуска да каже че по времето когато Кунева е преговарящ и е договаряла тези квоти той е бил ДЕПУТАТ от същата управляваща партия - ЗАЩО ДУДУКА Кушлуков тогава не се възмути и не излезна от управлението защото нямаме квота за крушите.

Повечето от вас сигурно са забравили последните месеци от мандата на НДСВ 2005г. когато този борец за правдата използва внесеният вот на недоверие срещу НДСВ и изнудиха царя да продадат подкрепата си за кабинета срещу това дружката му Севлиевски да стане министър на енергетиката за няколко месеца - Така че това леке няма моралното право да оценява работата на Кунева защото ако е имал нещо против нейната работа е имало времето и трибуната да го направи.
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Ахахаха мантата бил Пръмовист :D Само не разбрах как ще коментираш фактите, които Кошлуков изнесе за нея? :) Щото плюеш по ББ, апа Кунева, дето е 10 пъти по-черна от него - нея не я плюеш за същите неща?

Каза, че Кошлуков (най-големия пич) бил продажник и с това приключи темата? Ами да, доста добре се аргументира - като типичен БЕСЕПАР-ПРЪМОВИСТ :D

Я си признай как ти уреди документите за бягство и с това да приключим темата :)
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Агейнст Кошлуков е доказан боклук и мисля че достатъчно добре съм се обосновал в поста си по горе прочети го пак

Даже само това че работи във въпросната телевизия трябва да ти ясно какво му е състоянието на халката.

Кажи за какво да я плюя Кунева и почвам, обаче за това че е била на Пръмов снаха да ме прощават феновете на бодигарда на бай Тошо ама е пълен смех.

За това че вкара БГ в ЕС - да ме прощавате ама няма как даже бившият ти идол ако си забелязал никога не е казал дума против това (поне аз не съм чул) а и да е казал няма моралното право да го прави защото той също беше част от онова управление и ако е имало нещо да казва да го е казал вместо да си правеше ПР като се снимаше до заловени 13 годишни хакери докато в същото време се случиха 50 НЕРАЗКРИТИ ПОРЪЧКОВИ УБИЙСТВА.

Та кажете ми за какво да почна да я плювам и почвам.
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Ами може да я плювнеш за това, че по времето на комунизма е работила в създадената от тях агенция за граждански права - да замазва очите на европейците, че тука всичко е ок.
Така се е "борела" тя за човешки права.

Мен лично неща от преди 30 години не ме трогват, но виждам, че вас много ви мъчат :)

Аз не я уважавам, заради висшия и популизъм. В началото ми изглеждаше добре, ама в последните години го удари на супер евтин популизъм и си смуче разни глупости от пръстите, само и само да има да плюе нещо - без значение дали е права или не.
Което показва, че единствено се интересува да докопа властта.

ПС: а относно "боклука" Кошлуков, не видах нищо съществено да си обосновал :)
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

По времето на комунизма все някой някъде е работел и учел твоят кумир дето все реве за това че комунистите са били дядо му е отишъл и се е записал в школата на МВР искайки и ставайки съвсем съзнателно един от тях. Така че тая тема е просто безсмислена да се коментира.

Сега почвам пак за ДОДУКА Кошлуков - Минал през няколко партии включително бивше другарче на Боко от НДСВ.

Та въпросният индивид през 2005г. Отцепи десетина човека от парламентарната група на НДСВ и създаде предпоставка за падане на правителството - Ако приемем че не е бил доволен от политиката която води НДСВ към този момент няма проблем - правителството щеше да падне и нямаше да кажа копче за него такива са били моралните му възгледи така е направил. Обаче цялата работа беше за да спазарят подкрепата си във вота на недоверие срещу едно министреско място.

Ето с това вече не съм съгласен - значи докато не си министър си против правителството на партията (която всъщност те е направила депутат) обаче като станеш министър и вече правителството е ОК.

Та така стана приятелчето му Миро Севлиевски министър на енергетиката за няколко месеца които им бяха достатъчни да подпишат няколко договора за по няколко милиона и да могат да си финансират щедрата предизборна кампания за избори 2005г.

За мен тази случка е напълно достатъчна за да го смятам за пълен помияр и абсолютен измикяр който няма моралното право да съди останалите.
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

То това много убаво, ама при положение, че неможе да върши работа... другото е бла бла :)
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Вандъв винаги много съм се чудел на хората дето носят от девет дерета вода за да докажат че на някой сестра му е курва особено когато въпросната персона няма сестра.

Манта, точно след 2 мин търсене за нея, изкочи това:

http://www.youtube.com/watch?v=xX17dK2xoOA&feature=player_embedded

Също и това:

http://www.youtube.com/watch?v=chszy9p8Bkc

Сигурно има и много други, но не ми се търси.
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Изчерпателен отговор .
Повечето неща са верни.
И аз ще се присъединя към това мнение.:(
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Вандв не съм адвокат на Кунава обаче ако най силните обвинения към нея са че е снаха на някой и че преди 25 години когато е била на 20 е била секретарка на някого мисля че на фона на българските политици съвсем спокойно можем да я какнонизираме.

Първото видео го коментирах - смешен водещ смешни доводи

Второто видео е от Скат - съвсем нормално е телевизията на партията да си пази електората - и въпреки това пак само смешни доводи - тази телевизия преди се свързваше най вече с Атака и Волен Сидеров - влизаме в Уикипедия и какво четем за него

Преди 1989 г. работи като фотограф в Националния музей за литература в София. В началото на 1990-те Волен Сидеров е главен редактор във вестник „Демокрация“, а по-късно е заместник главен редактор във вестник „Монитор“. Според някои сведения [3], в края на 90-те години е бил пресаташе на свързаната с Мултигруп и Газпром компания Овергаз.

Така че стига с тия елементарни интерпретации не е задължително да я харесвате няма да се жените за нея ама ако мислите да я очерняте вадете някакви по състоятелни доводи.


Ето от какво ще може да се избира лятото

Картофа - бивш КОМУНИСТ бивш масажист на ушите на Т. Живков (като негова охрана по негови думи) Настояща мутра (щото не е спирал да е) залавян за нелегално производство и контрабанда на цигари 97-ма подозиран в трафик на амфетамини и като поръчител на около 50 неразкрити поръчкови убийства по времето когато е глав сек. на МВР настоящ премиер разсипал дребният и средният бизнес.

Станишев - Потомствен комунист (това в БСП не се счита за негатив) единственото нещо което е работил е 4г. като премиер.

Доган - Доносник на държавна сигурност сега шеф на противоконституционна етническа партия

Кунева - Снаха на Пръмов преди 25 години работила като секретарка в Комитета за правата на човека (това да и се брои като негатив)

Янев (РЗС) - Кукла на конци

Сидеров - Каракачанов и сие - дребни душици борещи се единствено да докопат по някой процент за да цоцат държавната субсидия


Та на този фон кой какво иска това да си избере аз не мисля да агитирам за когото и да е било
 

Горе