Украйна - Русия какво ви е мнението

Оффтопик: Това пък никога не съм го разбирал да отидеш да си губиш времето да зареждаш за по 20лв... Каква е разликата дали ще заредиш за 20лв или до горе? Тези 30-60 минути дето ще вложиш за да минеш там можеш да вложиш в нещо по-полезно.
Разлика няма, даваш едни и същи пари, просто някой хора нямат достатъчно, за да заредят до горе.
 
Аз не разбирам, колко трябва да си спрял за да мислиш, че правителството е виновно за високите цени. Какъв лицемер трябва да си, да се радваш на Путин и на войната, а после да мрънкаш за цените на горивото, сякаш някой друг е виновен. Ако си истински комсомолец ще си плащаш по +3лв. за гориво и няма да мрънкаш.
Високите цени не са в следствие на войната но от санкциите.
 
Това е една от конспираторските теории :) Къде северозападаш в България. Да не се окаже, че сме били комшии :) Роден съм във Враца аз.

Имах баба и дядо в Чипровци, учих гимназия в Монтана. От Враца имам не една бивша. :)

Та, пътувал съм много и знам какво е да нямаш кола. Изобщо не е от жизнено значение. Даже напротив. Заедно с цигарите и пиенето това е едно от перата, които човек може да оптимизира за да спести някой лев. Ако утре нещо се случи и няма как да изкарвам пари - колата е първото, което ще иде под ножа.

Разлика няма, даваш едни и същи пари, просто някой хора нямат достатъчно, за да заредят до горе.

Бачкал съм на бензиностанция и съм виждал много хора със скъпи коли да зареждат за по 50лв. А за себе си броя и тези 15-30 минути за разход иначе си е същото като пари, така е.
 
Наясно съм, че хората дават 30-50% от доходите си за глупости и може би по-скоро имат грешни приоритети. Ако не успяваш да поддържаш автомобил може би не трябва да имаш автомобил?

Ти наясно ли си, че повечето българи харчат луди пари за айфони, цигари, пиене и като цяло ненужни вещи? Има пари за цигари и е с телефон за 2,000лв. на изплащане ама няма 150лв за гориво.
Така де, и коли не трябва да имат хората.
 
Аз не разбирам, колко трябва да си спрял за да мислиш, че правителството е виновно за високите цени. Какъв лицемер трябва да си, да се радваш на Путин и на войната, а после да мрънкаш за цените на горивото, сякаш някой друг е виновен. Ако си истински комсомолец ще си плащаш по +3лв. за гориво и няма да мрънкаш.
Остави ги да си пишат в темата, няма голям смисъл да задаваш въпроси и различна от тяхната гледна точка.
 
Така де, и коли не трябва да имат хората.
Има една приказка всеки да се разполага според чергата си. Или според теб трябва също личен самолет и яхта да имаш? Колата е лукс, не необходимост от първа ръка.

А санкциите са в следствие на войната. Виж колко интересно.

Не вдяват. :)

Screen-Shot-2022-03-03-at-11-52-39.png
 
Аз не разбирам, колко трябва да си спрял за да мислиш, че правителството е виновно за високите цени. Какъв лицемер трябва да си, да се радваш на Путин и на войната, а после да мрънкаш за цените на горивото, сякаш някой друг е виновен. Ако си истински комсомолец ще си плащаш по +3лв. за гориво и няма да мрънкаш.

Е кой е виновен?

Далновидното решение беше да се покаже средния пръст на НАТО и да се подкрепи Путиновата инвазия.

Щяха инстантли да ни заобичат и бенефитите нямаше да закъснеят.
За целия народ, а не както е сега - само групичка хора да намазват от евросубсидии...
 
А санкциите са в следствие на войната. Виж колко интересно.
1. Няма война.
2. Санкциите не може да са в следствие на нещо, което го няма.

Все едно да ти кажа, че си грозен и да ти забия един шамар. Тогава този шамар е в следствие на това, че си грозен ли? Или е в следствия на това, че не съм в настроение :)
 
1. Няма война.
2. Санкциите не може да са в следствие на нещо, което го няма.

Все едно да ти кажа, че си грозен и да ти забия един шамар. Тогава този шамар е в следствие на това, че си грозен ли? Или е в следствия на това, че не съм в настроение :)

1200px-Manwithtinfoilhat.jpg
 
1. Няма война.
2. Санкциите не може да са в следствие на нещо, което го няма.

Все едно да ти кажа, че си грозен и да ти забия един шамар. Тогава този шамар е в следствие на това, че си грозен ли? Или е в следствия на това, че не съм в настроение :)
Красотата е субективно понятие, опитвате се явно и войната да я наречете така. Но със сигурност русофилията е болест
 
Има една приказка всеки да се разполага според чергата си. Или според теб трябва също личен самолет и яхта да имаш? Колата е лукс, не необходимост от първа ръка.



Не вдяват. :)

Screen-Shot-2022-03-03-at-11-52-39.png
Тезна леля ти у Враца. Автомобила е мобилност и автономност. Не може така. Вече не е позволено.
 
Красотата е субективно понятие, опитвате се явно и войната да я наречете така. Но със сигурност русофилията е болест
Пак да попитам (не че съм питал досега), коя война???
 
Красотата е субективно понятие, опитвате се явно и войната да я наречете така. Но със сигурност русофилията е болест
Ти даже не го разбра какво иска да каже, пък си седнал да попълваш тълковния речник...
Малко амбициозно за тия възможности.
 
Съжалявам, че рисувам черни краски, но ето сега тук ни приказват, че щом не можем да поемем новите цени на бензина, които са следствие на? просто няма да караме коли. Чиста работа.
 
Пак да попитам (не че съм питал досега), коя война???
Всъщност, една военна операция се нарича война, ако се провежда от Русия, и съответно "омиротворителна мисия", ако нападението над суверенна държава идва от страна на сащ. Да си знаем понятията. ;)

А в случая наистина няма война, защото се поразяват единствено военни цели.
 

Горе