35 Български тракера са спряни днес !

От: 35 Български тракера са спряни днес !

Малките си заминават, един по един.
 
От: 35 Български тракера са спряни днес !

Ops той само е сложил линкове към филмите.
Я да попитам аз ако домейна ти е регнат в намечип с protektprivacy откъде ще разберат чий е сайта?
Дали няма да поискат адресната ми регистрация от домейн регистратора ми който е в Бангладишшшшшшш
Капиш?
А после могат да попитат хоста ми ,който е Холанд!
 
Колко малоумен трябва да си за да редиректваш трафик от домейн без прайвъси към сайт за който си се погрижил ...
 
От: 35 Български тракера са спряни днес !

99% са БоклукТВ:

...чрез който се предоставя достъп на неограничен брой потребители до най-новите филми и едни от най-популярните български телевизионни сериали и предавания.
 
От: 35 Български тракера са спряни днес !

Тия от бтв само мотивират хората да направят един тракер само за тяхна продукция :) Хостван в Холандия, регнат с прайвъси и администриран с vpn...
 
От: От: 35 Български тракера са спряни днес !

99% са БоклукТВ:

Те са много ясно, като видяха, че феър плея им не работи почнаха да играят мръсно с връзките си. ;)
 
От: 35 Български тракера са спряни днес !

Боклука ТВ сега остана да баннат и всички потребители във vbox-а които всекидневно качват новините и сериалите и ще си вдигнат банкет тия твари долни...
Гледам тия дни някой от сериалите им които се качват във vbox правят по едни 5-10к гледания дневно на епизод това е достатъчна причина за тия долнопробни боклуци.......Най най пропадналата телевизия !!!

Ето това е статията
http://bgtatko.bg/18181/za-btv-krisko-i-zashto-taka-ne-e-chestno/
 
Последно редактирано:
От: 35 Български тракера са спряни днес !

Боклука ТВ сега остана да баннат и всички потребители във vbox-а които всекидневно качват новините и сериалите и ще си вдигнат банкет тия твари долни...
Гледам тия дни някой от сериалите им които се качват във vbox правят по едни 5-10к гледания дневно на епизод това е достатъчна причина за тия долнопробни боклуци.......Най най пропадналата телевизия !!!

Ето това е статията
http://bgtatko.bg/18181/za-btv-krisko-i-zashto-taka-ne-e-chestno/

Да ги изтрият! Тъкмо ще се изчисти вбокс-а от османските сериали и поръчковите репортажи.
 
От: 35 Български тракера са спряни днес !

аз пък няма да се учудя ако тия дни не им събарят отново сайта :cry:
 
От: 35 Български тракера са спряни днес !

Ops той само е сложил линкове към филмите.
Я да попитам аз ако домейна ти е регнат в намечип с protektprivacy откъде ще разберат чий е сайта?
Дали няма да поискат адресната ми регистрация от домейн регистратора ми който е в Бангладишшшшшшш
Капиш?
А после могат да попитат хоста ми ,който е Холанд!
По принцип службите май имат право да поискат такава информация от privacy protect-ърите.
 
От: 35 Български тракера са спряни днес !

Е ти ако не си въвел вярна информация и да я поискат какво.
 
От: 35 Български тракера са спряни днес !

Предния път свалиха три сайта стриймващи видео на 21-годишен собственик и накрая се оказа, че са били законни. Сега два сайта на 22-годишен собственик. А на бас, че и те ще се окажат напълно законни, но никоя медия няма да пише за това после. Как може едно министерство да лъже цялата държава с активната помощ на медиите и това да се смята за нормално и дори да му викат "борба с организираната престъпност"? Сегашните управници засрамиха Тодор Живков, БКП и цялата стара тоталитарна власт.
 
От: От: 35 Български тракера са спряни днес !

Предния път свалиха три сайта стриймващи видео на 21-годишен собственик и накрая се оказа, че са били законни. Сега два сайта на 22-годишен собственик. А на бас, че и те ще се окажат напълно законни, но никоя медия няма да пише за това после. Как може едно министерство да лъже цялата държава с активната помощ на медиите и това да се смята за нормално и дори да му викат "борба с организираната престъпност"? Сегашните управници засрамиха Тодор Живков, БКП и цялата стара тоталитарна власт.
Къде прочете че 3те сайта са били законни ?
 

Горе