Battle Arena 2010/2011

От: Battle Arena 2010/2011

Хубаво е да си се храним, но става лошо, когато започваш да прекаляваш в стила на кръчмаря, повярвай ми нищо добро няма да стане от тая тема. Все повече ми приличаш на кръчмаря, поне имаш същия лайнарски характер. Програмист, писател, автор на книги, счетоводител, мениджър,дизайнер,кодер - същото като с кръчмаря, само че той се подвизаваше като историк, татар,философ,мислител, оптимизатор и главно луд. Та, границата между това да си се храним в темите отвреме на време се прекрачва, когато решаваш да правиш теми специално по тоя въпрос ( в стила на кръчмаря). Има нещо в цялата тая история твоята, или тролиш, или си кръчмаря, или си негов роднина, или си му от форума, или си просто луд и го имитираш.
 
От: Battle Arena 2010/2011

Така:
1 Програмист - НБУ 2010 година
2. Писател - Книгата се казва "Наръчник за отмъщение на съседа" до момента съм написал 120 страници
3. Писател - да пиша статии - до момента съм написал в интернет над 2000 статии
4. Счетоводител 3 степен - гимназия по икономика имам си диплома
5. Квалификация - мениджър от същата гимназия - професионална 2 степен
6. Дизайнер - като цяло ми е хоби мислех да кача нещо, но не го заслужаваш (изкарал съм от това повече от теб вероятно за цялата ти кариера в нета)
7. Кодър съм напоследък бях го изоставил - но поради липса на квалифицирани кадри се принудих да го правя
8. В контекста на историка - канен съм за капитан на отбора на училището си по история
9. Бил съм спортен телевизионен водещ и редактор спортни новини, мога да покажа документ за стаж(не е кой знае какво, но е факт)
10. Служил съм в 68 бригада специални сили в Пловдив и в 1 прашутно-разузнавателен полк "Командос" в Сливен (униформата с която съм на снимката се носи само в тези части)

Майната на всички модерни тесни специалисти...едно време майка ми и баща ми са ме възпитали да бъда начетен човек, това че другите не са такива не е мой проблем.

п.с. Разбирам от почти всичко на този свят с което много, ама много се гордея и това не са само думи аз наистина разбирам
п.с.2 занимавам се със SEO от 4 години, това че не спамя не значи че не знам
п.с.3 Участвал съм в кръжок по дебати
п.с.4 Любител астроном съм на ямболската обсерватория
п.с. 5 Ходил съм на олимпиада по математика, астрономия, химия, биология,информатика и физика

Някакви въпроси моля?!??!
 
От: Battle Arena 2010/2011

Не ми пука искам твоите доводи ....моля

п.с. Аз мога да докажа всичко горепосочено ти какво можеш отново питам ?

Хората чакат батъл дай да им го дадем,,,
 
От: Battle Arena 2010/2011

Нищо не мога,затова пиша статии за 80 стинки - клошарски истории. Нито съм програмист, нито съм дизайнер, нито съм кодер като тебе. Каквото мога го мога, не е нужно да го обеснявам във форумите, камо ли да си давам цялата автобиография и да се правя на интересен пред цял форум.
Значи да обобщим, bikonews e :
ВОДЕЩ
ПРОГРАМИСТ
ДИЗАЙНЕР
КОДЕР
БАРЕТА ОТ специЯлните части
СЕО ОПТИМИЗАТОР ( кл.думи като БУТИЛИЯ са му специалитет)
СЧЕТОВОДИТЕЛ
МЕНИДЖЪР
АВТОР
ПИСАТЕЛ НА КНИГИ
РЕПОРТЕР
ЖУРНАЛИСТ
ПРЕВОДАЧ
УЧАСТВА В КРЪЖОЦИ
ПИСАТЕЛ НА СТАТИИ ( 2000 СТАТИИ АЙДЕ БЕ? )
КАПИТАН НА ОТБОРА ПО ИСТОРИЯ
СПОРТЕН ВОДЕЩ
РЕДАКТОР НА СПОРТНИ НОВИНИ


18 Професии - евала кръчмар, развиваш се =)
 
От: Battle Arena 2010/2011

Не знам кой визираш от самото начало на нашия спор с т'ва кръчмар...наистина не схващам и не ми се рови да търся.
Въпрос: Колко клиента имаш ти за статии?

п.с. 2000 е реална цифра...във темата за статиите дори продавах едната база данни с 550 в нея

п.с2. Прав си аз съм всички тези неща и още малко отгоре...не ти се вярва ли питай?!?

Аз ли да пиша какъв си ти или ще се защитиш адекватно,,,?
а и да ти кажа че има хора наречени ЕНЦИКЛОПЕДИСТИ, отвори си google и виж какво значи
 
От: Battle Arena 2010/2011

man0l каза:
Ще си позволя да напиша една препоръка за Bikonews, тъй, като го познавам от над 10 години.

Работил съм с него над 6 месеца ( по различни сайтове и проекти ). Изключителен фундаменталист, интересува се от знанията на енциклопедично ниво и е единственият човек ( който познавам ) който имаше карта за градската библиотека, когато бяхме още в гимназията. Чете книги на кило.

Има богата обща култура и много добър стил на писане, което ще потвърдят и хората, поръчали си статии от него. Много бързо навлиза в нови материи и ниши, така, че Вашата екзотична ниша не е проблем.

Наемете го, СЕГА.
Човека ме познава лично от деца и знае за какво става въпрос

п.с. Давам ти 10 минути после аз ще пиша ...мисля че са достатъчно
 
Последно редактирано:
Re: От: Battle Arena 2010/2011

п.с2. Прав си аз съм всички тези неща и още малко отгоре...не ти се вярва ли питай?!?

Хубаво, евала. Знаеш ги нещата, бил си такъв и такъв, много начетен и ерудиран, енциклопедист и т.н. Ама да те питам, като си интелигентно момче, ЗАЩО СЕ ЗАНИМАВАШ С ГЛУПОСТИ?! Какви са тия батъли, какви са тия простотии да изреждаш какъв си бил и какво си правил?! Нещо комплекси ли избиваш?
 
От: Battle Arena 2010/2011

Е как не, като му видиш проектите и ти става ясно какъв програмист -дизайнер-кодер-сео оптимизатор е :
http://bikogirls.blogspot.com/
http://tikvenik.wordpress.com
http://bikonews.blogspot.com/

=)
 
От: Battle Arena 2010/2011

bikonews.blogspot не се поддържа от 2 години
tikvenika си ми е любим...да видя реклама та да оптимизирам
от bikogirls имам повече пари вероятно от всичките ти сайтове AdultFriendFinder си е доста сериозен афилейт.
Стига за мен ...дай нещо за теб.
Знаем че можеш да плюеш.
Искаш ли още един Shtampi.start.bg => номер 3 за щампи :p (когато искам мога) Господин 27 хиляди блога крадени от интернет.

Пусни някоя ключова дума от която правиш пари да си в топ 3 моля те ?

p.s.Не си мисли че аз не мога да търся с google всъщност дипломната работа ми е на C# точно по въпросният проблем

п.с. 2 vbTK съжалявам не съм видял че си писал...Ами не човек нямам комлекси. Аз съдавам, аз правя нещата да се случват във всеки един аспект от моя живот. Не обичам когато полуграмотни хора като AlanFort ми се подиграват за нещо, което съм градил с труд и дисциплина 25 години. Нямаше как иначе да реша този спор, просто трябваше отдлена тема. Човека нито повтарям нито веднъж не каза какво е направил, само за мен говори,та в тоя контекст...Не исках да се хваля за тези неща просто явно се налага..държа да подчертая, че на хора като него ще им коства доста повече от 80 стотинки за да работят с мен. 80 стотинки винаги звучат по-добре от 3 лева не мислите ли? :)
 
Последно редактирано:
От: Battle Arena 2010/2011

Абе ти с всяко мнение може ли да не се хвалиш? Леле и другите ти го казаха, спри се човек! Само се излагаш, никой друг не е тръгнал да тръби какво прави и как го прави и какви пари изкарва, не се излагай. Като си номер 3 за щампи, знаеш ли че ми е през трибуквения за твоите keywords? Айде до нови срещи от ония с крадените блогове от "интернет" =)
 
От: Battle Arena 2010/2011

...не бягай седи
не съм приключил още...

Не мисля че се излагам. На мен такива са ми ценностите.

Знаеш ли ще ти разкажа една история.
Последната ми работа във фирма беше като програмист на финансво и застрахователен софтуер.Имаше доста интелигентни момчета и момичета. Веднъж попитах едно момче, което е преподавало Java в Софийския университет за някакъв програмистки въпрос. Подчертавам момчето е много интелигнетно и шапка му свалям за някои неща, но когато се опита да се изкаже за да ми обясни въпросният проблем не можа да сформира изречение цели 5 минути та да ми стане ясно(словоред). Та на идеята на този свят все повече се ценят тесните специалисти и хората като мен явно са закъсняли със своята поява на бял свят ..., но за Бога АЗ не искам да живея в света на глупаците, които разбират от едно нещо и дори не могат да си сменят бушона вкъщи.

Дълбоко съм разочарован от днешната младеж(аз съм на 25) в интелектуален план, но въпреки всичко се надявах нещата да се подобрят, но не, те са доволни да са тъпи да ядат чипс и да зяпат БТВ. Те не осъзнават своите грешки, но аз съм решен доколкото мога да им помогна да се развият въпреки всичко.

Винаги съм уважавал глупавите хора с чувство за такт, това ги прави доста по-интелигентни от тези с по-високо IQ, но незанещи кога да спрат.

И искам да завърша с един цитат(не помня откъде беше): Проблема на света е че умните хора се колебаят, а глупавите са убедени.
 
Последно редактирано:
От: Battle Arena 2010/2011

Мани не думай, че се уплаших, сега какво следва? Да не сканираш дипломи и награди от кръжоци ? :D :D :D
Оставям те сам да си водиш "форумната битка" или както там наричаш тая тема излагация за тебе.
 
От: Battle Arena 2010/2011

@vBTK
1. нямам комплекси нито хотели :)
2. темата е в раздел кофа
3. явно рано или късно трябваше да се стигне до подобна такава

Ако не съм ти отговорил не съм разбрал въпроса ти

п.с. 2 vbTK съжалявам не съм видял че си писал...Ами не човек нямам комлекси. (виж по-горе)
 
От: Battle Arena 2010/2011

Така:
1 Програмист - НБУ 2010 година
2. Писател - Книгата се казва "Наръчник за отмъщение на съседа" до момента съм написал 120 страници
3. Писател - да пиша статии - до момента съм написал в интернет над 2000 статии
4. Счетоводител 3 степен - гимназия по икономика имам си диплома
5. Квалификация - мениджър от същата гимназия - професионална 2 степен
6. Дизайнер - като цяло ми е хоби мислех да кача нещо, но не го заслужаваш (изкарал съм от това повече от теб вероятно за цялата ти кариера в нета)
7. Кодър съм напоследък бях го изоставил - но поради липса на квалифицирани кадри се принудих да го правя
8. В контекста на историка - канен съм за капитан на отбора на училището си по история
9. Бил съм спортен телевизионен водещ и редактор спортни новини, мога да покажа документ за стаж(не е кой знае какво, но е факт)
10. Служил съм в 68 бригада специални сили в Пловдив и в 1 прашутно-разузнавателен полк "Командос" в Сливен (униформата с която съм на снимката се носи само в тези части)

Майната на всички модерни тесни специалисти...едно време майка ми и баща ми са ме възпитали да бъда начетен човек, това че другите не са такива не е мой проблем.

п.с. Разбирам от почти всичко на този свят с което много, ама много се гордея и това не са само думи аз наистина разбирам
п.с.2 занимавам се със SEO от 4 години, това че не спамя не значи че не знам
п.с.3 Участвал съм в кръжок по дебати
п.с.4 Любител астроном съм на ямболската обсерватория
п.с. 5 Ходил съм на олимпиада по математика, астрономия, химия, биология,информатика и физика

Някакви въпроси моля?!??!

Докажи ми че x^0 = 1, като за начало
 
От: Battle Arena 2010/2011

За Alan Fort искам да попитам

"Ако се качиш на скала над пропаст и извикаш 1000 пъти аз мога да летя, като скочиш от скалата и размахаш ръце - ще полетиш ли ?"

p.s. по въпроса за степените това е всъщност аксиома т.е. го приемаме за истина въпреки, че не е доказано' т.е. всяко число повдигнато на степен 0 се приема за 1

п.с. 2 ако си любопитен по въпроса http://www.math.toronto.edu/mathnet/questionCorner/powerof0.html

п.с. 3 всъщност щях аз да те питам по математика за един проблем чието доказателство е 400 страници, но няма да се правя на "твърде" умен
 
Последно редактирано:

Горе