Battle Arena 2010/2011

От: Battle Arena 2010/2011

Aha...протоните не са със сигурност равни на броя на електроните. т.е. при положително зареден атом те са повече, при отрицателно по-малко.Ето разбираш ли ме сега.

Благодаря за стихчето беше оригинално, макар и малко евтино(не за друго всички станаха циници от няма на къде)..,Мерси все пак.
Чакам отговора но моя въпрос и мога да се закълна че за моите отговори отговарям без жокера "отвори в нов таб google" (чакаме го като жокер в стани богат)
Много се радвам , че все пак ви накарах да мислите и да научите нещо...все пак и аз не съм учил химия от доста време - 10 клас (2002) година след почти 9 години мисля, че мога да съм горд с познанията си.Математика също от тогава ако сте прочели в началото ще видите че съм завършил гимназия по икономика където не се учат природни науки след 10 клас.

Нямам проблем да продължа дебата...все пак да не сме се отказали на Шипка срещу турчулята, та срещу вас ли мамини гугутки потни (циганска работа...стаден синдром)
 
От: Battle Arena 2010/2011

Какво си ни накарал да научим? Ти всичкото което каза досега беше грешно!
Аз съм учил близо 10 години по рано от теб и още имам пресни знания.
 
От: Battle Arena 2010/2011

Моите поздравления! Все още чакам отговора на моите въпроси и ми писна да го повтарям...лесно е да питаш трудно е да отговаряш нали!

п.с. Нищо ти не разбираш от химия

п.с. Жалко е да гледаш как 35 годишен мъж, (щом 10 години си учил преди мене) да не е обективен дори на тази възраст
Сети се за приказката за скалата и махането с ръце - от там и ако щеш 10000 пъти повтори една лъжа, това не я прави истина чиче

ааа какво съм ви накарал да учите? Отвори ли таблицата с химичните елементи :) Хахахахаха
 
Последно редактирано:
От: Battle Arena 2010/2011

Химиците, и мен ме вълнува един въпрос, като сте тръгнали да отговаряте, да ми кажете от обикновен метал как се прави злато? хаха :cool:
 
От: От: Battle Arena 2010/2011

Химиците, и мен ме вълнува един въпрос, като сте тръгнали да отговаряте, да ми кажете от обикновен метал как се прави злато? хаха :cool:

Мен ме научете как от вода да правя ракия, пък после ако може да пикая бензин...

П.С.: Абе вие нормални ли сте??? Бахти темата, спокойно, велики сте всички, ходете се наспете.
 
От: Battle Arena 2010/2011

Така:
п.с.3 Участвал съм в кръжок по дебати
п.с.4 Любител астроном съм на ямболската обсерватория
п.с. 5 Ходил съм на олимпиада по математика, астрономия, химия, биология,информатика и физика

Просто не можах да сдържа,да не пусна и аз моето мнение.

Честно казано, ми стана и адски смешно.

Осъзнаваш ли,че се хвалиш с неща, по които навярно имаш едва повърхностни знания. Аз също, когато бях в гимназията участвах в почти всички олимпиади, но не посочвам това като квалификация,умение или задълбочено знание.Не претендирам,че съм специалист по астрономия,физика,биология и т.н. (въпреки,че живо се интересувам от история, това не ме прави енциклопедист, специалист,експерт и т.н.) За бъда малко по-точен искам да посоча, че аз също съм присъствал на кръжоци по астрономия и съм участвал в дебати,писал съм речи в училище (налице е чисто съвпадение) и съм тренирал 6 вида спорт. Да казвам,че съм експерт по футбол,баскетбол,плуване,шахмат и т.н.?!

И моля те,престани с това заяждане- един истински професионалист знае как да се защити качествено. Това подхожда на обстановка в училище (дори не знам дали да кажа гимназия или основно).Такива неща се подминават с лека усмивка.

А сега искам да поговорим, като колега на колега. Не исках да пиша в темата ти,за да не и правя евтина реклама.

Кой писател, продава труда си за жълти стотинки?! Истинският професионалист, не трябва ли да знае цената на труда си?! Честно казано,преди да прочета по-голямата част от мненията в темата обява и в тази статия, те мислех за 14-15 дете, което търси как да си запълни времето. На такава цена ли оценяваш вложеното време и труд?!

И още един втори въпрос- беше казал,че можеш да пишеш по 30-40 статии на ден. Е това, не можах да го приема !!! Ако ще и да работиш 20 часа в денонощието, не можеш да напишеш толкова голям уникален и авторски текст! Навярно си помагаш по някакъв начин.

И за да не кажа неща, за които не мога да бъда сигурен, ще спра да пиша.
 
Последно редактирано:
От: От: Battle Arena 2010/2011

Мен ме научете как от вода да правя ракия, пък после ако може да пикая бензин...

П.С.: Абе вие нормални ли сте??? Бахти темата, спокойно, велики сте всички, ходете се наспете.

Някой сме си ненормални по рождение. :lol: Това беше базик, не знам що се палиш толкова? :)
 
От: Battle Arena 2010/2011

Не ми се спореше толкова задълбочено...ако проследиш темата ще видиш, че бях наречен да съм всички тези неща.Оттам нататък просто се защитавам.
BTW евала за спорта и аз съм доста активен в това отношение, но не го намерих уместно за споменаване.Опитах се още в основната ми тема да поддържам нормален тон...но въпросното дете започна да ме обижда с нелицеприятни изрази...нямах избор освен да отговоря.

За жълтите (бели) стотинки. Нямам избор или седя и гледам как вие утвърдените тук си продавате труда на добра цена или правя нещо по въпроса.Аз реших да действам мисля, че всеки на моето място би постъпил така.

За енциклопедиста - на фона на децата като AlanFort считам себе си за такъв(не съм академик или нещо подобно). Образованието в държавата ни в момента ми е болна тема за сърцето и душата. Няма какво да се лъжем децата са адски глупави(новите българчета = американчета), а бяхме доста интелигентни едно време със своите успехи в почти всички сфери, което ме караше да се чувствам горд от факта, че съм българин(сега да се гордея с Николета Лозанова ли?).

За бройката - това се отнася за статии до 250 думи...не пиша авторско съдържание, а само преразказвам или превеждам такова ...не се считам достатъчно компетентен да пиша по сериозни проблеми, където са нужни 10-ки години да ги опознае човек - например медицина(просто всички се правят, че пишат такива, а просто копират англоезични сайтове).

За училището - съгласен съм, но аз съм на 25 и явно споря и с хора на 35...май не съм виновен само аз

Поздрави
 
От: Battle Arena 2010/2011

(сега да се гордея с Николета Лозанова ли?)

=====

Е, че как гордеем се! К'во ѝ е на мацката? :D
В интерес на истината като се замисля, наистина жените са едно от малкото неща, с които можем да се гордеем, ама като си помисля как си продават задниците и те за без пари, просто лошо ми се повдига. Ама кой както се уреди...

И стига вече с тия неща. Аз дадох малко контра в началото, направих си изводите, които ме интересуваха и спрях.
Помирете се и толкова. Макар и да звучи трудно, не е толкова, защото и най-подценяваните хора имат положителни страни. Всъщност всички сме един дол дренки, с всичките ни предимства и недостатъци, във вените на всеки един от нас тече червена кръв. Вярно е, че форума е малко по-тясно специализиран, но всеки рано или късно си отваря очите за това, което е тук.
Надявам се ми схванахте мисълта, спирам да пиша, че ще си разваля авторитета на щатна хлебарка. :\
 
От: Battle Arena 2010/2011

Радвам се на иронията за мис Минетка, която още от ранна гимназиална възраст е излизала със сперма по полата от училищните тоалетни, но просто както и те и ние сме си евтини. Както казах ние сме чистачи на кенефи в един лайнян свят иначе щяхме да сме на някоя яхта и майната му на интернИета.
Поздрави.

п.с. Радвам се че с теб успях да се разбера :)
 
От: Battle Arena 2010/2011

gangster-че, това за нормалността не го писах за теб, а за наподобяващият кръчмаря индивид и тези, които им се връзват :)
 
От: Battle Arena 2010/2011

Моите поздравления! Все още чакам отговора на моите въпроси и ми писна да го повтарям...лесно е да питаш трудно е да отговаряш нали!

п.с. Нищо ти не разбираш от химия

п.с. Жалко е да гледаш как 35 годишен мъж, (щом 10 години си учил преди мене) да не е обективен дори на тази възраст
Сети се за приказката за скалата и махането с ръце - от там и ако щеш 10000 пъти повтори една лъжа, това не я прави истина чиче

ааа какво съм ви накарал да учите? Отвори ли таблицата с химичните елементи :) Хахахахаха

Ти я отвори тая тема, ти ще отговаряш на въпроси. Все едно да отидеш на изпит и като не знаеш да караш даскала да ти отговаря на твоите. Няма логика!
Аз не твърдя че разбирам от химия, просто те питам за елементарни познания които бегло си спомням от 6-7 клас за да те видим дали наистина си ходил по олимпиади както казваш. Щото и аз мога да кажа много неща.
Ти да не би да я знаеш наизуст таблицата?

Кажи ми коя валентност е натрия?

Сори за спама в батъла ти. Нищо лично, но не те разбирам защо се пънеш след като нямаш пълнеж.
Всеки от нас е учил много неща и има богато минало, но важното е какво е останало от всичко това. Не е важното да ходиш по олимпиади, а успееш да се реализираш в дадена област. Щото иначе ставаш като хората дето питат из нета "Why people think I am stupid all the time?"
http://www.google.com/search?hl=en&client=firefox-a&hs=xaS&rls=org.mozilla:en-US:eek:fficial&&sa=X&ei=BCsSTYL_K8au8QOKteSBBw&ved=0CBEQBSgA&q=Why+people+think+I+am+stupid+all+the+time&spell=1
 
Последно редактирано:
От: Battle Arena 2010/2011

Чакам.,,,моите отговори
Няма да отговарям. Не отворих темата с тази цел.
Въпроса беше да се дискутират някои неща, които спамят чужди теми...

Искаш да ми кажеш, че ти си ми даскал и трябва да ти давам отчет или какво...щото няма да стане тая дето я мислиш.Това, че в началото съм отговарял беше за да се види, че имам куража да го направя.

Иванчо и Пенчо имат по 3 бобови зърна....за колко време ти ще загрееш?
Поздрави

п.с.Наистина ми спамиш батъла... но не съм съгласен, че човек трябва да разбира само от едно нещо.1000- 10000- 100000 все тая
 
От: Battle Arena 2010/2011

В такъв случай трябва да си намериш друг батълджия.
Успех с начинанието. Накрая да ни известите кой печели. Давам един инфо домейн за ЦЯЛА година награда.
 
От: Battle Arena 2010/2011

уникален с голям потенциал
 
От: Battle Arena 2010/2011

Благодаря за отговора.

Като за начало, искам да се изясня, че моята цел не е да поставям AlanFort, ThinkFast или който и да било друг, под кръстосан огън или да го упреквам за нещо. Всеки има право на мнение, а и освен това уважавам хората, за ценните им мнения във форума. Когато говорех за училището имах предвид,че не е присъщо за един професионалист да отговаря по този начин- всеки си има право на мнение и колкото и да е провокативно да е, то трябва да се уважи.В една тема обява, трябва да се спазва добрия тон от автора и.

Съжалявам, ако те засегна, но според мен тази цена, която сам си я посочил е обидна.

Освен това, самото споменаване на тези дейности (говоря за олимпиадите,дебатите и т.н.), говори че ти искаш да изпъкнеш с тях и да претендираш,че разбираш от всичко това. Споменах спорта само като пример: въпреки,че съм тренирал 6 вида спорт, не съм ги споменал в моята тема и по този начин не претендирам,че разбирам от тях! Когато споменаваш,че си енциклопедист,не трябва да се сравняваш с хората, а да си убеден,че наистина разбираш материята, а не да споменаваш училищни олимпиади и кръжоци.

И за още нещо не съм съгласен "просто всички се правят, че пишат такива, а просто копират англоезични сайтове". Чакай, чакай, как така всички ?! Откъде си сигурен,че всички копират англоезичните сайтове?Вярно,дори аз бих направил справка в някой сайт или книга, но чак да се копират звучи прекалено.

Дори и 15-20 превода (смятам ги по стандартните 500 думи) на ден,при условие,че си цял ден пишеш във форума, звучат прекалено!!! Когато казах,че може би си помагаш по някакъв начин имах предвид друго. Ако искаш пиши на ЛС, да се разберем, не искам да го публикувам публично без да съм сигурен.

Това е от мен.
 
Последно редактирано:
От: Battle Arena 2010/2011

WOW Преди да си пусна отговора, преди мен са написани още 8 !!!
 

Горе