Bet365 измамници? Имам пари, но не мога да залагам...

outlaw.dll

New Member
Направих си акаунт в bet365.com с депозит 100 лв. + бонус на същата стойност, който се дава до тази сума.
След като изиграх моя депозит, "бонусът" от 100 мога само да си го гледам в акаунта.
При опит да направя залог получавам съобщение, че баланса ми е 0 и тряба да депозирам пари отново! А очевидно не е 0, а 100.
Телефоните за контакт са им спрени, чата на живо също... Писах писмо на ел. поща, но трети ден няма отговор...
Аз исках да играя мачовете от европейското, а ги изпуснах всички заради този проблем в сайта им.
Какво бих могъл да направя в случая за да си потърся правата, които очевидно са ми нарушени.
Благодаря.
 
От: Bet365 измамници? Имам пари, но не мога да залагам...

А случайно да си верифицифира акаунта с лична карта и шофьорска ?
 
От: Bet365 измамници? Имам пари, но не мога да залагам...

Напоследък като гледам темите, сякаш тука е станало форум за спортни залози. Аз ли съм изпуснал нещо или ?

Пиши им на чата или на мейла, ще ти отговорят. Как пък веднага реши , че са измамници. Явно ти не правиш нещо както трябва.
 
От: Bet365 измамници? Имам пари, но не мога да залагам...

Да, акаунта ми е верифициран със съответните документи. Допълнително го верифицирах и през ел. поща и чрез PVC код.

Напоследък като гледам темите, сякаш тука е станало форум за спортни залози. Аз ли съм изпуснал нещо или ?
Пиши им на чата или на мейла, ще ти отговорят. Как пък веднага реши , че са измамници. Явно ти не правиш нещо както трябва.

Точно защото попаднах на няколко теми в този форум свързани с bet365 и проблеми, пуснах и моята. Ако не е за този форум я изтрийте.
И ако беше прочел какво съм написал, щеше да разбереш, че временно няма чат и телефонна връзка със съпорта, само ел. поща на която аз съм писал няколко пъти дни наред без да получа отговор.
 
От: Bet365 измамници? Имам пари, но не мога да залагам...

За да можеш да залагаш с бонуса трябва залога ти от 100 лв да е бил на коефицент не по-малък от 1.50 мисля че беше.Прочети условията на бонуса. Все пак говориш за един от най големите букмейкъри , някак несериозно изглежда да те мамят за 100 лв. Да не говорим ,че подаръка които ти правят е най вероятно да го изгубиш след като трябва и да го превъртиш 3 пъти за да го изтеглиш. Пак казвам ЧЕТИ УСЛОВИЯТА някъде си сбъркал и не си отговорил на условията.
 
От: Bet365 измамници? Имам пари, но не мога да залагам...

Най вероятно просто има много мейли дето отговарят след отварянето на регистрациите. Ще ти отговорят скоро най-вероятно и ще оправят проблема.
 
От: Bet365 измамници? Имам пари, но не мога да залагам...

Не играя за първи път в този сайт, и друг път съм депозирал 100 лв. + 100 бонус и знам много добре какви са условията.
След промените в закона преди седмици, когато bet365 получи лиценз за България, всички стари акуанти бяха деактивирани.
За това и си направих нов, като се възползвах от бонуса. Прочетох ги тея условия 100 пъти и никаде не се споменават нещата за които говориш, освен това за превъртането на депозита 3 пъти, което не е нещо ново. А иначе към този букмейкър има страшно много оплаквания, жалби и т.н., но това е друга тема.
Ще чакам да ми върнат писмо, нямам друг избор явно.
 
От: Bet365 измамници? Имам пари, но не мога да залагам...

Не са измамници, просто ти си ефектиран и не знаеш за какво става въпрос.

Sent from my Lenovo S850 using Tapatalk
 
От: Bet365 измамници? Имам пари, но не мога да залагам...

Не са измамници, просто ти си ефектиран и не знаеш за какво става въпрос.

Sent from my Lenovo S850 using Tapatalk

Айде ти като знаеш тогава, обясни ни, отвори ни очите!
 
От: Bet365 измамници? Имам пари, но не мога да залагам...

Айде ти като знаеш тогава, обясни ни, отвори ни очите!
Никой не ти е взел 100-те лв. Или нещо не си направил както трябва или трябва да пиеш една студена бира, защото тия 100 лв които търсиш може бързо да отидат при тия 100 лв дето ги няма.

През това време ще ди изпил няколко каси бирa, A bet365 ще са си оправили бакиите с лиценза и старите акаунти и ти след края на ЕП ще си с чисти 100 лв., Които може да сложиш в Парагвай ;)
 
От: Bet365 измамници? Имам пари, но не мога да залагам...

Не ми е за 100 лв ;) Просто не е нормално компания, която печели Х милиарда на година да няма адекватен съпорт и да ми се налага да пиша по форуми.
В 21 век ако не друго сме измислили 10000 начина за бърза и безплатна комуникация.
 
От: Bet365 измамници? Имам пари, но не мога да залагам...

Не ми е за 100 лв ;) Просто не е нормално компания, която печели Х милиарда на година да няма адекватен съпорт и да ми се налага да пиша по форуми.
В 21 век ако не друго сме измислили 10000 начина за бърза и безплатна комуникация.
Братле, знам че е неприятно, но единствения сигурен съпорт може да получиш само от тях. Аз играя на други места, но моите приятели които се регистрираха в бет365 нямат проблеми.
 
От: Bet365 измамници? Имам пари, но не мога да залагам...

И другото което след толкова години без лиценз за БГ, кадрита са съкратени. Тепърва най-мощната компания, каквато е бет365 ще обучават кадри за БГ пазара и ще се подобрят услугите. Но за момента това е. Но със сигурност парите не са ти изчезнали

Sent from my Lenovo S850 using Tapatalk
 
От: Bet365 измамници? Имам пари, но не мога да залагам...

Просто са затрупани с подобни запитвания. Явно имат някакви проблеми , винаги са ми отговаряли макар и с закъснение. Просто явно не предцениха добре наплива от България след взимане на лиценза.
 
От: Bet365 измамници? Имам пари, но не мога да залагам...

Да разбирам, дано по-скоро отговорят.
На мен като цяло въпроса ми беше, ако се окаже, че проблема е бил при тях, а не при мен, по какъв начин мога да си потърся правата?
Все пак аз съм направил депозита с идеята да играя мачовете от европейското, но очевидно нямам тази възможност.
Ами ако залозите които смятах да направя бяха печеливши?
 
От: Bet365 измамници? Имам пари, но не мога да залагам...

Няма доказуемост за това какви залози би направил. Грешката ако е при тях ще те компенсират по някакъв начин предполагам.
 
От: От: Bet365 измамници? Имам пари, но не мога да залагам...

Не е ли нещо от сорта, че тряя направиш залози за над 180 кинта, за да си вземеш бонуса?
Бонусът трябва да се превърти три пъти преди да може да бъде изтеглен целия.
 
От: Bet365 измамници? Имам пари, но не мога да залагам...

Ще трябва да имате уредени залози на стойност 3 пъти вашия квалифициращ депозит и бонус, преди да можете да извършите теглене.
 
От: Bet365 измамници? Имам пари, но не мога да залагам...

Примерно депозираш 100лв., ще получиш бонус 100 и стават общо 200. След което, трябва да заложиш общо 600лв. 3х200, на коефициент 1,50 или повече, за да ти се зачита за превъртане
 

Горе