bid2win

От: От: bid2win

може да бъде проверен скрипта и след това отново качен друг...и това не става :mrgreen:



да затрият всичко, а?
ми то тогава аз мога да ти направя 100 такива бележки..
особено лесно е ако текста за промяна е на бял фон

Ето още едно предложение... да качат фактурите на закупените телевизори, мелевизорим, Iphone 4, Iphone 5, Iphone 6, Iphone 17 и т.н, реално в една фактура, няма нищо конфиденциално...
 
От: bid2win

Това с имената и бележката от ЕКОНТ е най добре. Да остане само името на изпращача (едва ли имате какво да си криете собственото име). Също така да се вижда и номера на товарителниците. Лично аз поемам отговорността да ги проверя дали има такива товарителници наистина. Качете 20-30 (не знам колко награди имате дадени до момента) и ще е един вид гаранция, че е истина. Както казах, силно се съмнявам да ги давате тия награди (освен за някакви мноооого малки наградки които сте избили от смс и т.н. на големите).
 
От: bid2win

Това с имената и бележката от ЕКОНТ е най добре. Да остане само името на изпращача (едва ли имате какво да си криете собственото име). Също така да се вижда и номера на товарителниците. Лично аз поемам отговорността да ги проверя дали има такива товарителници наистина. Качете 20-30 (не знам колко награди имате дадени до момента) и ще е един вид гаранция, че е истина. Както казах, силно се съмнявам да ги давате тия награди (освен за някакви мноооого малки наградки които сте избили от смс и т.н. на големите).

+1

(10 символа)
 
От: bid2win

Не, че нещо но с внесен капитал 2лв. как си позволявате да закупите стока?

Я дайте едно ОПР за последните 3 месеца, че гледам фирмата е новоизлюпена - това поне не е тайна, т.като се направи приключване ГФО-то трябва да се обяви в АВ.

Капитала не е мерило за възможностите на една фирма... защо да заглавям дори и за 1 седмица 5000 в банката за набирателна сметка, като мога да ги вкарам в активи?! Моя капитал като е 10 лева к'во... да не е мерило за ........ ( повече информация на ЛС, че НАП са навсякъде )
 
От: bid2win

На всички е пределно ясно, че аукциона е пълен Fake... на нито едни въпрос не отговориха в прав текст...
 
От: bid2win

Проста математика...
Раздадени награди за поне 3-4К...
За да бъде избит този разход, трябва да имат камарата потребители и купища смс-и, че аз този сайт, не го бях чувал, докато не се появи днес темата в предприемач...
 
От: От: bid2win

може да бъде проверен скрипта и след това отново качен друг...и това не става :mrgreen:



да затрият всичко, а?
ми то тогава аз мога да ти направя 100 такива бележки..
особено лесно е ако текста за промяна е на бял фон

Здравейте,
виждате, че винаги каквото и да направим ще има хора, които пак ще стигнат до други негативни изводи. Всъщност в случая ние сме съгласни, че ако някой тръгне да си играе да скрива по бележките нещо, то:
- всеки може да изтрие или преправи на компютър текстове и бележки и за това едва ли това ще Ви докаже нещо;
- освен това технически отнема много време и ще ни трябва един човек, който да се занимава само с това да сканира товарителници и да скрива данни на лицата получатели.
Ако имате други по-добри предложения оставаме на линия.
 
От: От: bid2win

Здравейте,
виждате, че винаги каквото и да направим ще има хора, които пак ще стигнат до други негативни изводи. Всъщност в случая ние сме съгласни, че ако някой тръгне да си играе да скрива по бележките нещо, то:
- всеки може да изтрие или преправи на компютър текстове и бележки и за това едва ли това ще Ви докаже нещо;
- освен това технически отнема много време и ще ни трябва един човек, който да се занимава само с това да сканира товарителници и да скрива данни на лицата получатели.
Ако имате други по-добри предложения оставаме на линия.

Даже според мен трябва цял екип да наемите да ви сканират бележките :)

И все пак, ако вида такава бележка, ще ме убеди в честността ви. Не вярвам да имате повече от 30 минути работа, а ще спечелите доверието на хората.
 
От: bid2win

Печелят от повечето продукти, които продават. Тук въпроса е дали тези които наддават са реални хора. Като пример ще дам този продукт: http://www.bid2win.bg/AuctionDetails.aspx?AuctionID=1229
Аукциона е завършил за 35.10лв., като се има предвид, че едно наддаване се отразява с 1 стотинка в аукциона, а реално струва 0.50лв. от аукциона са получили 1775лв. За пазарна цена на продукта са посочили 948,99лв.' т.е нетната им печалба е 826,01лв.
Конкретният аукцион започна в 11.12.12 в 21:00 часа и в 04:45 цената беше около 17 лева.
Много ме съмнява, че всички тези, които наддават са реални хора.
 
От: bid2win

Печелят от повечето продукти, които продават. Тук въпроса е дали тези които наддават са реални хора. Като пример ще дам този продукт: http://www.bid2win.bg/AuctionDetails.aspx?AuctionID=1229
Аукциона е завършил за 35.10лв., като се има предвид, че едно наддаване се отразява с 1 стотинка в аукциона, а реално струва 0.50лв. от аукциона са получили 1775лв. За пазарна цена на продукта са посочили 948,99лв.' т.е нетната им печалба е 826,01лв.
Конкретният аукцион започна в 11.12.12 в 21:00 часа и в 04:45 цената беше около 17 лева.
Много ме съмнява, че всички тези, които наддават са реални хора.

Значи, средно един бид е 40 ст. (8 бида - 5 лева), а общо 3510 бида са направени (1 бид=1 стотинка при наддаване). Това значи, че потребителите са платили над 12 хиляди лева за бидове....??? Определено е fake и измама. Не се занимавайте. Първо, сайтът не е толкова популярен. Второ, откъде намериха толкова платежоспособни. Ако в аукциона по-горе са участвали 50 човека, това значи, че средно са дали по над 500 лева за бидове.

Тези аукциони винаги са работили с ботове.
 
От: От: bid2win

Здравейте,
сметките Ви излизат до едно време и от 3510 бида х 0,40лв сметката ви става грешна. Реално като умножите се получават 1404 лв. Не трябва обаче да ни наричате измамници на всяко Ваше мнение само, защото не можете да приемете, че има хора, които играят в аукционите ни и печелят от тях. Имаме дори потребители, които са печелили повече от два пъти аукциони и са получили продуктите, които са си закупили на последната дадена от тях цена.
Относно рекламата - това е нормално за много фирми, браншове, сайтове и др. Ние също си правим реклама. Радваме се, че все пак тя е стигнала до Вас. Благодарим за иинформацията!

Поздрави,
Екипът на bid2win.bg
 
Последно редактирано:
От: bid2win

Балами винаги ще има докато никой не ги спре тези сайтове. Не може да ми обяснавате че раздавате всички тези награди, които ги има в сайта, защото вие няма да имате никаква печалба по този начин. Човек трябва да е много наивен и лаком за да ви се върже.
 
От: От: bid2win

Здравейте,
сметките Ви излизат до едно време и от 3510 бида х 0,40лв сметката ви става грешна. Реално като умножите се получават 1404 лв. Не трябва обаче да ни наричате измамници на всяко Ваше мнение само, защото не можете да приемете, че има хора, които играят в аукционите ни и печелят от тях. Имаме дори потребители, които са печелили повече от два пъти аукциони и са получили продуктите, които са си закупили на последната дадена от тях цена.
Относно рекламата - това е нормално за много фирми, браншове, сайтове и др. Ние също си правим реклама. Радваме се, че все пак тя е стигнала до Вас. Благодарим за иинформацията!

Поздрави,
Екипът на bid2win.bg

Вместо само да си говорим празни приказки, казах ви качете - фактури за закупени продукти, качете номера на товарителници на изпратените продукти ( ще бъдат проверени в системата на Еконт ), защо на нито едно предложение, не се отзовахте ?!?!??! Значи си е пълен Fake, докато не ни дадете причина, да повярваме в обратното!
 

Горе