Bitcoin / Биткойн

Така не е интересно. Дано има 30-40% корекция, че бай иван да се активизира в темата.
Първо ще се вдигне до 93к и после ще има корекция.
 
Така не е интересно. Дано има 30-40% корекция, че бай иван да се активизира в темата.
Чакай сега. Ако сме приключили с FUD-а на Иван, значи трябва да е време да се появят FOMO мислителите. Аз ги чакам от началото на годината :)
 
Всичко е възможно, заради това е добре да се гледа дългосрочно.
 
Всичко е възможно, заради това е добре да се гледа дългосрочно.
Абсолютно. Тази сутрин е и още едно потвърждение, че по добро от dca за вход поне за няма :)
 

Прикачени файлове

  • FFrN3qJUcAApJrN.jpeg
    FFrN3qJUcAApJrN.jpeg
    41.8 KB · Преглеждания: 9
Дръж..
 

Прикачени файлове

  • 240651104_10223586527144025_3941429209198747209_n.jpg
    240651104_10223586527144025_3941429209198747209_n.jpg
    154.5 KB · Преглеждания: 16
Леле, Иване, колко си предвидим...
Егати валутата на 'бъдещето'. Кой подяволите би искал да харчи валута, която е толкова волативна, и какво бъдеще има в нея. Никоя компания пък не би искала да ги ползва за платежно средство, след като днес може да има една цена, а на другия ден може да е надолу с 35% процента, пълна комедия. Затова и use case-a е никакъв от 2009-та година, само в главите на бътерите, щяло да има mass adoption, и криптото работело като валута :hankey: . Май само те не разбират, че една валута, ако не си губи стойността, както фиатните пари, никой не би ги харчил, и няма да има никакво движение.

Къде са ви 100 000-те хиляди $ на биткойн до края на годината? Щото някой идиот 'предсказал', че 'price go up', и балъците си мислят, че ще направят луди пари ако сега купуват бъткойни.



Хайде, 8мата компания в света по налични пари ( unregulated само тя ) , почна да принти, че да спасява задника на бъткойна отново. Добре, че е Тетериното, да принтира пари, и да wash trade-ва, че балъците да си мислят, че нещо зависи от хората, които купуват.
 
Последно редактирано:
Егати валутата на 'бъдещето'. Кой подяволите би искал да харчи валута, която е толкова волативна, и какво бъдеще има в нея. Никоя компания пък не би искала да ги ползва за платежно средство, след като днес може да има една цена, а на другия ден може да е надолу с 35% процента, пълна комедия. Затова и use case-a е никакъв от 2009-та година, само в главите на бътерите, щяло да има mass adoption, и криптото работело като валута :hankey: . Май само те не разбират, че една валута, ако не си губи стойността, както фиатните пари, никой не би ги харчил, и няма да има никакво движение.

Къде са ви 100 000-те хиляди $ на биткойн до края на годината? Щото някой идиот 'предсказал', че 'price go up', и балъците си мислят, че ще направят луди пари ако сега купуват бъткойни.



Хайде, 8мата компания в света по налични пари ( unregulated само тя ) , почна да принти, че да спасява задника на бъткойна отново. Добре, че е Тетериното, да принтира пари, и да wash trade-ва, че балъците да си мислят, че нещо зависи от хората, които купуват.

Мен по ме кефи как променят терминологията, на 40% краш му викат лека корекция :)
 
Оправихте ми деня с тази тема. От сърце се смея тук. Като пада цената и противниците на крипто никнат като гъби на слънце след дъждовно време, а после тишина. :) И да, нормална е тази корекция за крипто.


IMG_20211206_101148.jpg
 
Оправихте ми деня с тази тема. От сърце се смея тук. Като пада цената и противниците на крипто никнат като гъби на слънце след дъждовно време, а после тишина. :) И да, нормална е тази корекция за крипто.
Напротив, тишината е като влезем в "нормална корекция", по 2-3 години затишие. Тръгвате кат аслани, после млъквате кат насра....
Темата е достатъчно стара, минахме през няколко "корекции" досега. Може да разцъкаш да видиш, с години няма кой да те напсува в тази тема. Догито още се коригира от корекцията, от 68 цента на 16 в момента. А сме в самото начало на същинската "корекция".
 
Много удобно за купуване се получи. Аз съм оу-ин, дето се вика. Всички USDT-та обърнах на ниското.
 

Горе