BTC / Q2 2024 / ATH 180k, обещавам

Ще пият ли бира?

  • Да, BTC до тогава ще е "умрял", къде ти 180k

    Votes: 13 76.5%
  • Не. BTC ще стане 180k

    Votes: 4 23.5%

  • Общо гласове
    17
Май излиза, че вероятността да спечелиш от рулетка е по голяма от колкото биткоин в момента
 
Инвестирането винаги е било РИСКОВАНО и НЕ Е ГАРАНТИРАНО !!!
Всичко реално може да се каже, че е рулетка !!!
Всеки трябва да си поеме отговорността !!!
86842044_1172741673078270_966051523417079808_n.jpg
 
Чакай, недей с кредит :D Хората са измислили марджин за тая работа. Има брокери, които дават 25х парите на твоя капитал с лихви по-ниски дори от ипотечен кредит. Потребителския е с прекалено висока лихва.
Запознат е с технологията и това му е отворило очите, недей сега да създаваш съмнение в знанията му, вземе да се отметне. :D
 
Моли се принтерите да принтират здраво, и Мъск да става не с гъза нагоре, че нещо как е тръгнало, ще пия бира май.
 
Ако до Q2 2024 (30.06.2024) биткойна не достигне ATH 180k, обещавам да сваря специално за случая една партида бира, на етикета на която ще пише:

Иван и Цветомир са прави!
Биткойн е едно голямо вайно!


И ще им пратя по две каси да си я изпият с приятели :)

И една молба към админа - да заключи темата и да я закачи най-отгоре, за да не потъне в архива. Благодаря!
Занимавам се с криптовалуата от 2012 (и за разлика от всички псевдо гурута мога да го докажа на 100%) с копаене, търгуване и каквото още се сетите (само НФТ го заобикалям с 200). Няма да видим 180к поне до 2025-26 (мое виждане). Иска ми се да не е така, но с тоя ковид и очакващата ни криза ще е така. Иначе пише ме и мен за една каса бира, ако не стане това което казваш :)
 
Занимавам се с криптовалуата от 2012 (и за разлика от всички псевдо гурута мога да го докажа на 100%) с копаене, търгуване и каквото още се сетите (само НФТ го заобикалям с 200). Няма да видим 180к поне до 2025-26 (мое виждане). Иска ми се да не е така, но с тоя ковид и очакващата ни криза ще е така. Иначе пише ме и мен за една каса бира, ако не стане това което казваш :)

Като цяло пишещите тук все дават своите предвиждания, но никой не си изкарва парите от тази дейност. Т.е. опита им стига до там да вкарат едни YOLO $1,000 и да се оплачат, когато има корекция, че BTC е виновен. Същото важи за инвестициите в пазарите.

Аз мисля, че никога няма да има такива цифри, а ще бъде изместен. Както едно време BlackBerry бяха изместени от iPhone.

Отдавна (във времето на крипто) BTC не е най-доходоносната валута.

Screen-Shot-2022-01-25-at-17-50-42.png


Относно NFT - според мен изпускаш. Сега е момента преди да са се включили всички и до като има хайп. Има хора направиха стотици хиляди от флипване на тъпи картинки.
 
Това да сравняваш Bitcoin с тези меко казано според мен е грешка...
 
Като цяло пишещите тук все дават своите предвиждания, но никой не си изкарва парите от тази дейност. Т.е. опита им стига до там да вкарат едни YOLO $1,000 и да се оплачат, когато има корекция, че BTC е виновен. Същото важи за инвестициите в пазарите.

Аз мисля, че никога няма да има такива цифри, а ще бъде изместен. Както едно време BlackBerry бяха изместени от iPhone.

Отдавна (във времето на крипто) BTC не е най-доходоносната валута.

Screen-Shot-2022-01-25-at-17-50-42.png


Относно NFT - според мен изпускаш. Сега е момента преди да са се включили всички и до като има хайп. Има хора направиха стотици хиляди от флипване на тъпи картинки.
Да де ама БТК е първата и винаги ще държи цена (дори да не е толкова функционална като останалите). ЕТХ с тия ГЪЗ фии не стават за никакв уй. Нямам време за спекулации и въртене на картинки (за да направи някой хиляди от картинката, някой друг балама се е набутал хиляди)..
 
Да де ама БТК е първата и винаги ще държи цена (дори да не е толкова функционална като останалите). ЕТХ с тия ГЪЗ фии не стават за никакв уй. Нямам време за спекулации и въртене на картинки (за да направи някой хиляди от картинката, някой друг балама се е набутал хиляди)..

Защо хората инвестират в BTC? Изключвам активната търговия и спекулация. Основно заради идеята, че предлага защита от инфлация (като златото). Това беше опровергано вече.

Само защото си първи сега не означава, че ще си н1 накрая :) Има много такива примери освен BlackBerry.

Не е децентрализиран, супер бавен и скъп за транзакции, на практика няма privacy след последните регулации (за това и хората в darknet използват XMR), податлив на манипулация и др.

Единствения му плюс е ограничения брой. Въпреки, че не го харесвам и нямам по-скоро бих заложил на ETH.

Full disclosure: Моите пари са в Cardano до като ETH не реши проблема с разходите по транзакциите. Стейкнал съм $9k при средна цена $0.6 с 4.6-4.8% APR.
 
Това да сравняваш Bitcoin с тези меко казано според мен е грешка...
Сравнявах го чисто от спекулативна гледна точка. Защото крипто е точно това - спекулация. Не е инвестиция.
 
Защо хората инвестират в BTC? Изключвам активната търговия и спекулация. Основно заради идеята, че предлага защита от инфлация (като златото). Това беше опровергано вече.

Само защото си първи сега не означава, че ще си н1 накрая :) Има много такива примери освен BlackBerry.

Не е децентрализиран, супер бавен и скъп за транзакции, на практика няма privacy след последните регулации (за това и хората в darknet използват XMR), податлив на манипулация и др.

Единствения му плюс е ограничения брой. Въпреки, че не го харесвам и нямам по-скоро бих заложил на ETH.

Full disclosure: Моите пари са в Cardano до като ETH не реши проблема с разходите по транзакциите. Стейкнал съм $9k при средна цена $0.6 с 4.6-4.8% APR.
Толкова си и отварял дарк маркет пазар. Да ползва се монеро, но всички големи пазари поддържат биткойн :).. Блякбери е техника, а това е актив и няма как да ги сравняваш двете едно с друго.
 
Блякбери е техника, а това е актив и няма как да ги сравняваш двете едно с друго.

ББ е солидна компания. Всички имаха техните телефони, защото бяха "най". 2007 се появи първият iPhone. Точно в пика на ББ :).

Ще поживеем, па ще видим ;)

Screen-Shot-2022-01-25-at-19-04-06.png


4e73b61fecad046f4f000026
 
Това е толкова криво сравнение... но си прав за това "Ще поживеем, па ще видим"
 
Кво става, върви ли mass adoption-a на БЪТКОЙНА? Викам да видя кво се случва.


Ако Тетера успее да принтира още от сегашните $85 милиарда на документи дето казват, че имат, да кажем, още два пъти по толкова, може и да не пия биричка. Не са малко пари за принтиране, особено за нерегулиран стейбъл койн, дето е бекъпнат с тоалетна хартия, но пък може и да ти дойде късмета.


Впрочем ни ща правена ръчно бира две каси - ще мина и с една каса Туборг.
 
Последно редактирано:
Посочил съм срок. Поствай в същия дух, докато е време :)

Наздраве! :)

пп: то па и уцели точно момента да пишеш, като пия купешка бира :D
 

Прикачени файлове

  • IMG_20220622_011935~2.jpg
    IMG_20220622_011935~2.jpg
    877.5 KB · Преглеждания: 10
Малко да вдигна темата, годината е 2023-та , очаквам вашите мнения относно това дали Биткойн ще стане 180к долара през 2024 , има много предстоящи събития (халвинг, бтк ЕТФ одобрения)
 

Горе