carrefour.bg - Hacked by Radi OK

От: carrefour.bg - Hacked by Radi OK

Нашите ако откажат да им продават евтино ще внесат от другите европейски държави. Нашите производители са тотално прецакани. Чух, че големите вериги държали около 50% от пазара, като станат 80-90% ши видите йефтино.:)
 
От: От: carrefour.bg - Hacked by Radi OK

...
За зеленчуци, питай Вискяр :p
Той сигурно полива доматито туй време :rolleyes:, щот у жегата не мой.
 
От: carrefour.bg - Hacked by Radi OK

Пазарувам (храна) от проверени места - квартални магазинчета, частници, кланници, селяни и прочие предприемачи, които не правят слуш на големите играчи и гледат да те ударят в грамажа, не с химията. Леле, до къде я докарахме, а?
Като ти гледам аватара, определено не те удрят магазинерите у грамажо:)
 
От: carrefour.bg - Hacked by Radi OK

казвате, че в тези магазини са пресни нещата.. кои неща? освен месо?
сещам се, че преди време (мисля, че за Билла) бяха направили някаква далавера със старо месо...

то като е дълбоко замразено не може да го разбереш дали е от 10 или 1 година :D

в големите магазини също замразяват месото (едва ли доставят все ден... а като го правят то са някаколко тона и директно във фризерите :D)
а вие като накупите месо за 1 месец - кел файда, че сте го взели прясно...
 
От: carrefour.bg - Hacked by Radi OK

А ако ме видиш и на живо - и отгоре ще дадеш :D

Когато те видя на живо. Да те видим какъв рибар си и ти:)
 
От: carrefour.bg - Hacked by Radi OK

Когато те видя на живо. Да те видим какъв рибар си и ти:)

Тази година съм царя на дребосъка и властелина на оплетената въдица. В петък водих дядо и внуче - а познай между разплитането на корда и връзването на нови линии дали съм хванал нещо :D. Но не пречи на бирата и хубавото изкарване. Изгонихме едрото, но наловихме 3 кила дребни самоубиици :D
 
От: carrefour.bg - Hacked by Radi OK

Тео, ама ти верно няма какво се оплакваш от удряне на кантара, стига си скромничил :D, ние под властниците под твоята категория да му мислим :D
 
От: carrefour.bg - Hacked by Radi OK

Мен пък нервата ма хваща от пазаруване в такива магазини особено, ако съм с приятелката. Аз съм свикнал като ми трябва нещо отивам купувам го и обратно на PC. :D Па тя иска постоянно да гледа да проверява, направо ми иде си отворя една :beer: на място.

Братле с моята кака отдавна сме го решили този проблем - да се захласва по щандовете и да мъкне и мен против волята ми. Преди още да тръгнем към мола знаем за какво отиваме, и просто влизаме купуваме каквото трябва и се прибираме и тургаме масата с аперитива ( къде ракия, къде узо ) и после хапваме и така. Е виж ако сме на кеф и разполагаме с време бихме обиколили щандовете за дрехи и обувки както и някои други неща, и да седнем на горния етаж да позяпаме, да помързелуваме, да хапнем сладолед и да пийнем някой фреш-коктейл. Иначе като че ли на мен не ми тежи чак толкова да обикалям дамските щандове с каката и да я изчаквам търпеливо да мери в съблекалните това и онова. Явно съм със железни нерви :) Но и тя не е от капризните де :) Сигурно за това че сме маняци на тема мода, и какво излезе - отиваме, мерим, избираме, ( обувки, летни, зимни дрехи ) и до като купим бая време минава в обикаляне и избиране. Просто се търпим в избиране и обикаляне. Аз най се захласвам по щанда за парфюми. :) Е има компенсация до като се мотам да избирам - каката през това време е пък на дамския щанд с парфюми. Една от моите страсти. И още 2 щанда се захласвам и разбира винаги купувам - свещите и димящите ароматни пръчици. А също и никога не подминавам и щанда за... виното :)
 
29 мнения и само две по темата .. жалка работа. Влязох да чета в темата, защото си помислих, че евентуално ще има някаква полезна информация, а не седянка обсъждаща "големити вириги".
 
От: Re: carrefour.bg - Hacked by Radi OK

29 мнения и само две по темата .. жалка работа. Влязох да чета в темата, защото си помислих, че евентуално ще има някаква полезна информация, а не седянка обсъждаща "големити вириги".

каква полезна информация искаш да има? как е хакнат, дали има бекъп, на коя cms е направен ли?
разбира се, че в Off Topic-а ще се обсъжда идеята с която е хакнат
 
Аз не видях по-горе някъде да се обсъжда идеята с която е хакнат (може и да е имало наченки за такъв разговор, ама се отказвах след първите 5 думи, които обикновено бяха "големите вериги убиха малкия бизнес") и т.н.

Отделно на това можеше наистина да се обсъди това, което ти си написал по-горе, даже ще го подредя като точки:
1. Защо голяма компания като тази няма бекъп и толкова ли им е зле ит сектора, че не са се постарали да имат.
2. Готово решение ли е ползвано (OS CMS) или къстъм система, ако е първия вариант - някой има ли информация каква е била?
3. Нормално ли е бизнес сайт на такава компания да се хоства на споделен хостинг.
4. Коя фирма е изработила сайта, за да имам предвид да не ги ползвам.

И още и още .. има какво да се пише по темата ;) Пак да кажа, ПО ТЕМАТА.

Може пък и да се обърне и за втората част от заглавието:
1. Що е това Ради
2. Защо толкова ясно си е набил отпечатъка, с този прякор и (поне според мен) не е ползвал проксита, какво ще го правят от сектор БОП
3. Защо гледаме да нацапаме нещо - на запад дефейса го правят по по-елегантен начин, че се препечелват и доста добри пари, като споделиш на компанията къде им е била дупката.
 
От: carrefour.bg - Hacked by Radi OK

Имало е опит за спасяване.

Код:
<p style="margin-bottom:12.0pt">Мислиш<br />си ,че като<br />смениш<br />паролата от<br />конфиг<br />немога да<br />напраяя нищо<br />! <span style="font-family: Wingdings; mso-ascii-font-family: ">mso-hansi-font-family: "Times New Roman"; mso-char-type: symbol; mso-symbol-font-family: <br />Wingdings;"&gt;<span style="mso-char-type:symbol;mso-symbol-font-family:Wingdings">J</span></span><br />жестоко се<br />лъжеш ! <span style="font-family: Wingdings;">mso-char-type: symbol; mso-symbol-font-family: Wingdings;"&gt;<span style="mso-char-type: &lt;br /&gt;symbol; mso-symbol-font-family: Wingdings;">J</span></span><br />Върнах СЕ !</p>
 
От: От: carrefour.bg - Hacked by Radi OK

За зеленчуци, питай Вискяр :p
027967433-big.jpg

027967432-big.jpg


За първи път пред публика! :|
 
От: carrefour.bg - Hacked by Radi OK

Това е бъдещето. Във всяка цивилизована страна хората си пазаруват от големи супермаркети за цяла седмица.
Това е така само за "таргетираните" "цивилизовани" потребители. :p
Я иди на локалните пазарчета - кеф ти в Германия, кеф ти Италия, кеф ти САЩ.

Ето ти една снимка от Marchѐ Beauveau, Place d'Aligre, Paris, Francia, 2005:

800px-Tomates_anciennes.jpg




доматито
Разград? Русе? :beer:
 
Последно редактирано:
От: Re: carrefour.bg - Hacked by Radi OK

Интересно е, че е посочил снимка от външен сайт
Код:
http://suleiman.hit.bg/hacked1.jpg
Която пък е хакната от p0b3sNqL
Дали не е тоз героя?
Код:
http://static.cupid.bg/media/uploads/users/337/30337/picture_303375s33dyszt7t23nqpk3km6mv.jpg



Доматито?
Русе RULEZZZ
 
От: carrefour.bg - Hacked by Radi OK

Вискяре, тия доматки много екзотични и дребни бре :) Вкусни ли са?

Тео, тоя е ебати пишман хакера :lol:
 
От: carrefour.bg - Hacked by Radi OK

Вискяре, я дай инфо за технология да се гледаме в къщи на няколко кв метра :D
Бях гледал неква хидро инжинеринг мацка та некви опасни технологии за отглеждане на зеленчуци в градски район, та ако имаш нещо дай на сам
 

Горе