Easypay каса за парични преводи и плащане на битови сметки - колко се печели от нея

Видях на едно място каза на Изипей да е комбинирана с куриер, работещ с Aliexpress - ExpressOne. Доста беше натоварено там за този тип услуга. Странно ми се вида, не съм питам, но мога да мина да попитам.

 
Здравейте колеги. Имам 2 офиса на Изи Пей. Един на морето (сезонен) и един в София. И двата ми офиса са също брокерски застрахователни офиси + продавам предплатени карти. Може ли някои от форума да сподели още някоя идея какво друго мога да продавам/предлагам на касите ми?
п.с. Адаш @ivtcho мерси за идеята за ПОС терминал. Ще го оценя ако имаш други идеи които би споделил!

Гледам повечето продават калъфчета/протектори и други щуротии в офисите си. Нали стига да не ти е прекалено малък офиса. Предполагам, че за морето, ако си на оживена улица с туристи ще ти върви.
 
Видях на едно място каза на Изипей да е комбинирана с куриер, работещ с Aliexpress - ExpressOne. Доста беше натоварено там за този тип услуга. Странно ми се вида, не съм питам, но мога да мина да попитам.

От известно време го мисля да вкарам и куриерски услуги, но Еконта отпада като вариант поради факта че няма къде да се паркира. Днес се свързах с express one ще видим какво ще излезе.
 
Здравейте, колеги,

Изчетох цялата тема за ИзиПей каса във форума, както и редица други форуми и съм силно заинтересован да развивам дейност като представител на Изипей.

Истината е, че всеки изразява своето мнение, но най-важно е какво е предвидено в договора на Изипей с представителите.
Точно затова се обръщам към Вас, като преминали през този път.

Бихте ли могли да ми изпратите на лично или на имейл ([email protected]) договора (със заличени лични данни, както и финансови параметри, разбира се), който Изипей сключва със своите представители, защото искам да видя как са уредени правата и задълженията на страните.

Предварително Ви благодаря за съдействието!
Поздарви,
 
От известно време го мисля да вкарам и куриерски услуги, но Еконта отпада като вариант поради факта че няма къде да се паркира. Днес се свързах с express one ще видим какво ще излезе.
ExpressOne отговориха ли ти? За касата в София, ако са ок да сключат договор с теб, си приготви 2-3 стелажа само за техни пратки и допълнителен човек... къртят миФки, лепят плочки тия напоследък.. гепили са от старите клиенти на Рапидо, вкл Зара.. и по принцип двата бизнеса се бият, потока за Изипей плаща и бяга, това да предадеш 100 пратки дневно на кифли и да се разправяш по телефона, че някой искал пратката на адрес няма общо с Изипей. В един момент ще трябва да избираш и едното да го махаш..
 
То не е услуга на easypay, предлагам го аз като усуга от собствената ми фирма като пари в брой, а клиента решава дали ще си плати сметки или просто ще си вземе парите.
Това ме впечатли и мен, ще дадеш ли малко повече информация -на каква база им взимаш парите? тъй като не е продажба на нещо? после как се осчетоводява?
 
По-добре пратки и каквото и да е друго.Много падна нивото на клиентите на Изипей,като оставим нормалните хора,който искат да си плащат кеш сметките и фирмите,който си оправят касовата наличност,Изипей е свърталище на хазартаджии,цигани,строителни работници и неграмотни хора.Навсякъде вече можеш да си платиш тока,глобите онлайн.Всеки втори пита за плащане с ПОС терминал.Подигравка е фактура на Електрохолд 1000лв комисионна 0.29ст.Някой комисионни са брутално ниски.Истината е,че всички партньори на Изипей се издържат от хазартаджии.За един месец на 200 000лв около 1500лв печалба.Пак си помислете преди да правите Изипей
 
Договор на Изипей.Приятно четене
 

Прикачени файлове

  • General Terms_EasyPay_predstavitel_ustroystva_26_02_.2024_final.pdf
    421.2 KB · Преглеждания: 15
Последно редактирано:
Keша,не могат да боравят с банкови карти
Може и да могат, но има такси за депозит с карта, докато през изипей няма. Тегленето го получаваш на момента, не след 3 дена. Може би това е по-големият плюс :)
 
Може и да могат, но има такси за депозит с карта, докато през изипей няма. Тегленето го получаваш на момента, не след 3 дена. Може би това е по-големият плюс :)
Ако има кеш касата,че на 90% от касите сутрин не изплащат парични преводи
 

Горе