Facebook - промени и новости

Да, можеш. Регистрираш се в инстаграм и създаваш акаунт. За бизнеси е препоръчително да избереш professional account (като account type).
пак аз .... следващият ми въпрос е как да разкача от страницата си Инстаграм акаунт , който свързах? Търся в настройките и не намирам
 
пак аз .... следващият ми въпрос е как да разкача от страницата си Инстаграм акаунт , който свързах? Търся в настройките и не намирам
Закачи, разкачи, ти какви ги вършиш 😂 .

Превключваш на профила на страницата. Отиваш на Settings & privacy -> Settings -> Linked accaounts -> disconnect account.
 
Закачи, разкачи, ти какви ги вършиш 😂 .

Превключваш на профила на страницата. Отиваш на Settings & privacy -> Settings -> Linked accaounts -> disconnect account.
Ами след като ги свързах не ми разрешава да рекламирам в страницата, поради някакви настройки на инстаграма , които не мога да оправя. Въобще не е за индианци тази работа.
 
Ами след като ги свързах не ми разрешава да рекламирам в страницата, поради някакви настройки на инстаграма , които не мога да оправя. Въобще не е за индианци тази работа.
Виж какви са настройките и къде е проблемът. По принцип е хубаво акаунтите да са закачени един за друг.
 
Здравейте! Бихте ли ми дали съвет как стоят нещата с кандитастването за акаунт на Adsense и по-голям шанс ли имам за одобрение, ако се регистрирам като фирма, защото ми е важно за сайтовете дали изобщо ще бъдат одобрени...
 
Някой знае ли дали ФБ премахна насрочването на първи коментар под пост или е нещо временно?
 
На моя много близка приятелка заключиха акаунта във фейса без видима причина - казва, че никакви линкове не е отваряла, нищо. Не може да им прати лична карта. Казват ѝ да влезе през устройство, което платформата разпознава - пробва през телефон / лаптоп и нищо. Профилът не може да се отключи. Какво може да направи?
Благодаря предварително за съдействието.
 
Когато се опитвам да публикувам нещо ми дава на някой страници: Sorry, something went wrong. Try again later.
А когато, се опитвам да пускам през Meta Suite ми дава:
Your account is restricted right now
You have been temporarily blocked from performing this action.

Някой имал ли е подобен проблем? Страниците не са наказвани и в Page quality всичко е ОК.
Акаунта от който се публикува не е публикувал никога в тези страници, респективно няма как да е блокиран.
 

Горе