Facebook - промени и новости

Май доста хора изгоряхме с тея забрани за публикуване, никакво решение до сега
 
Че изгоряхме - изгоряхме, ама как за в бъдеще да не попадаме в тази ситуация, това е въпросът...Явно роботите удрят и страници, които не са нарушили правилата. Лошото е, че фейсбук и този път ще си замълчи, за това, какво точно наказва, а ние ще се опитваме да работим по схемата "проба - грешка".
На една страница се опитвах да публикувам няколко мъже с по-дълги бради, явно ги взе за джихадисти и махаше публикацията... Друг, пък поствах линк, който си беше абсолютно редовен със снимка, направена от мен, снимка на цветя, с публикация за отглеждането им, също не ми я приемаше, което ме втрещи.
 
Някои от колегите, които са с изтекло наказание, могат да споделят впечатления.
 
някой знае ли колко струва ориентировъчно добавянето на платени фенове в фейсбук?
 
някой знае ли колко струва ориентировъчно добавянето на платени фенове в фейсбук?

Много то може да видиш като се опиташ да си добавиш то си пише задаваш пари и то ти казва приблизително колко ще струва. Имаш доста настройки за таргетиране но групо за 10$ мужду 17 и 70 човека това е по спомен от преди 1 година като съм пускал.
 
Днес видях, че Фейсбук ми е върнал и последната деактивирана страница (бяха общо 4) - явно има смисъл да се обжалва до дупка.

Специално днешната страница я обжалвах към 10 пъти.
 
Днес видях, че Фейсбук ми е върнал и последната деактивирана страница (бяха общо 4) - явно има смисъл да се обжалва до дупка.

Специално днешната страница я обжалвах към 10 пъти.

Как обжалваш 10 пъти? На мен още след първото обжалване ми изписва, че вече съм обжалвал на еди коя си дата и не мога повече...
 
Днес видях, че Фейсбук ми е върнал и последната деактивирана страница (бяха общо 4) - явно има смисъл да се обжалва до дупка.

Специално днешната страница я обжалвах към 10 пъти.
Колко време бяха наказани?
 

Неприятно :(

Но след 1 седмичния ти блок, после по - колко пуска на ден и авторски ли бяха или копи?
 
Има ли метод за верификация на фейсбук профили, различни от купуване на предплатени карти и активирането им с тях? Дори и нещо платено в нета, услуга, която някой предлага?
 
Неприятно :(

Но след 1 седмичния ти блок, после по - колко пуска на ден и авторски ли бяха или копи?

По 2 линка на част. Смесено копи/авторско
 
Според мен доста си пускал, това е през 30 мин... което е доста ( мисля, че ако се пускат по 4-5 линка за целия ден е по приемливо и проблеми няма да имаш )
За жалост с толкова малко линкове, трафика и печалбите ще паднат много...ама поне е по - безопасно ( така си мисля )
 
Според мен доста си пускал, това е през 30 мин... което е доста ( мисля, че ако се пускат по 4-5 линка за целия ден е по приемливо и проблеми няма да имаш )
За жалост с толкова малко линкове, трафика и печалбите ще паднат много...ама поне е по - безопасно ( така си мисля )

Горе долу си прав, трябва да се дава почива на страниците ако пускаш линкове по 12-18 часа веднага го приемат за спам от фейсбук, ако ще само авторски статии да качваш.
 
Според мен доста си пускал, това е през 30 мин... което е доста ( мисля, че ако се пускат по 4-5 линка за целия ден е по приемливо и проблеми няма да имаш )
За жалост с толкова малко линкове, трафика и печалбите ще паднат много...ама поне е по - безопасно ( така си мисля )
Имах страница, която не бях публикувал 2-3 месеца нищо. Не беше наказвана до момента и изведнъж хоп, наказание за месец.
 
Не знам точно какъв е твоят казус и не мога да го коментрам
 
Понеже все пак сме българи и когато някой те спре за нещо ти се мъчиш как да преодолееш препядствието и често пъти успяваш, намерихме малка вратичка за страниците със забрани ;) При мен стана, опитайте и при вас. Значи забраната е да не се публикуват никакви линкове на въпросната страница. Може само картинки с директен линк над картинката.
Ако сте админи на повече от една страница и например едната ви е в бокса за седмица или 2 или по-дълго, опитайте да сложите въпросният линк в едната ви страница, която не е с наказание и после да го споделите от едната страница в другата страница ( все пак сте админи) и готово. При мен врътката стана. Опитайте и вие и кажете, дали при вас работи.
 
Понеже все пак сме българи и когато някой те спре за нещо ти се мъчиш как да преодолееш препядствието и често пъти успяваш, намерихме малка вратичка за страниците със забрани ;) При мен стана, опитайте и при вас. Значи забраната е да не се публикуват никакви линкове на въпросната страница. Може само картинки с директен линк над картинката.
Ако сте админи на повече от една страница и например едната ви е в бокса за седмица или 2 или по-дълго, опитайте да сложите въпросният линк в едната ви страница, която не е с наказание и после да го споделите от едната страница в другата страница ( все пак сте админи) и готово. При мен врътката стана. Опитайте и вие и кажете, дали при вас работи.
Да, това го изпробвах и работи успешно!
 

Горе