[FreeHost.BG] Безплатен PHP ХОСТИНГ със Непробиваема ДДоС Защита!

Не знам кой е Тоби, но като гледам хост сайта ще да е някой пишман "хакер". Прав ли съм? :D
Тоби е - Тобстера човека зад D3VSOFT ама ти откъде да знаеш... на 13 години хакна базите данни на МОН и дори имаше репортаж за това. , но това беше преди 10 години.
 
Сигурно не знаеш и кой е Апостол Апостолов?

Нищо не знаете вий младите :)
Трябва ли да знам кой е(не, че гугъл не знае :D )?
 
Тоби е - Тобстера човека зад D3VSOFT ама ти откъде да знаеш... на 13 години хакна базите данни на МОН и дори имаше репортаж за това. , но това беше преди 10 години.
И искаш да ми кажеш, че този "хакер" не знае кое и как да направи в уебсайта си, че на всичкото отгоре влиза с егасимо и трика известен да става чрез предлагане на безплатен хост........ :D :D :D И още един път "хакер" да каже, че има наааааай - сигурните сървъри в България..... ами човек.... някак много измамно ми звучи цялата история :D
 
И искаш да ми кажеш, че този "хакер" не знае кое и как да направи в уебсайта си, че на всичкото отгоре влиза с егасимо и трика известен да става чрез предлагане на безплатен хост........ :D :D :D И още един път "хакер" да каже, че има наааааай - сигурните сървъри в България..... ами човек.... някак много измамно ми звучи цялата история :D
земи да свалиш големото си ЕГО щото си ламер в тази област в сравнение с Тоби
 
Хубаво е да се познава историята. Пък и беше много по-забавно с него :)
Съгласен съм, историята е хубаво да се помни такава каквато е. Дай линк към този Апостол Апостолов когото имаш предвид, защото в гугъл излизат доста хора с това име(идея нямам защо).

земи да свалиш големото си ЕГО щото си ламер в тази област в сравнение с Тоби
Не е ЕГО приятелю, а опит! :)
 
Съгласен съм, историята е хубаво да се помни такава каквато е. Дай линк към този Апостол Апостолов когото имаш предвид, защото в гугъл излизат доста хора с това име(идея нямам защо).


Не е ЕГО приятелю, а опит! :)
никакъв опит нямаш като ти гледам и вселената... ама никакъв !
 
никакъв опит нямаш като ти гледам и вселената... ама никакъв !
Благодаря за посещението на форума ми :D :D :D :D :D
 
ти верно си малоумен.... на какви неща се радваш .... личи си колко си далеч от реалността
Не бре човек, гледам да не се дракаме за глупости :D То понякога когато се закачат веропоследователите на някой си, си е егати бозата :D Мани, остави моето мнение отностно великия Тоби, кланяй си му се там и толко :D Плати му и за хост 4494лв/м. щото "НАШАТА КОМПАНИЯ ИМА НАЙ-ДОБРАТА ДДОС ЗАЩИТА В БЪЛГАРИЯ" и още нещо..... да не забравяме.... че...... -->
1724114169857.png
Кажи честно, тва някаква подигравка ли е? :D :D :D Не безплатен хост да е, ми бой да ям пак няма да си пусна който и да е проект при тоя надпис там :D Ние сме Хакерска компания.... и какво, това трябва да ме успокоява ли? :D Деца, няма лошо, искате да постигнете нещо, ама разгледайте проктите на хората в Предприемача(този форум), допитайте се до дизайнери, програмисти и така нататък. Да се изтипосаш като мега якия хакер не докарва клиенти, а само подигравки, особено с умопомрачителен сайт като freehost . bg :D DarkNET Хост..... Gataka ряпа да яде викаш а? :D Напомня ми за hakeri . pro - един мой мнооооооого стар проект, ама беше на Wordpress и пак имаше вид :D И все пак, ако искате сериозно отношение, не предлагатейте хостинг от "Хакерска компания". Също така привличането на вниманието на DarkNET/Web/ не мисля, че е добра идея за вас, но както казва един велик мислител "Не знам брат, ти си знаеш". И тук приключвам, защото отделих много време на това :D
 
Виждам, че си ОН, нещо да споделиш още? али да продължаваме да се излагаме :)

Твоя логин бате, не е като моя логин 😆
Не съм се смял толкова от както един пишмах хакер едно време ми се хвалеше колко е велик, колко хиляди сайтове е дефейснал, па и хакнал па и ква ботнет мрежа имал. Пуснах едно дефолт wordpress-че мое си, и му викам хакни го тоя сайт, иня стигнал до логина на админ панела с триста зора(което в гугъла да го потърсиш го пише къде е), и след два часа мъки ми вика "Тия имат яка защита", уууууууумряхххх от смях бате...... :D :D :D Те ти на същата лапешка история и сега :D Нимоа поече, напускам :D :D :D То да се чуди човек да го нахейти ли или да му ръкопляска хахахаххахахаааа
 
Г-н адвокат, този съвет го давай на твойте клиенти!
Нека търговеца да си покаже стоката, не само на реклами да кара :)
къв адвокат те гони пък теб бе палячо ... аз съм привърженик на времето от 90-те години, тогава проблемите по друг начин се решаваха! Адвокат... смешко
 
Мутренски го раздават, може би са хакери и мутри едновременно 😂 😂 😂
 

Горе