Google Adsense вече на български и за съдържание

iasen_h каза:
Малко трудно ще стане това ама щот нз каква тема да направа ?
Като не знаеш, поразгледай в световното и/нет пространство и виж какво нямаме в България. Намери и направи такъв сайт.

То... ако правиш сайт само заради парите... единствено ще се получи добре с афилиейт програми и добри умения по писане на статии.
 
iasen_h каза:
Незнам аз сега направих един www.DoMoney.hit.bg като за парви ден сега има хора дано се развие добре сайта и още един имам ше му правя реклама пак квото стане вече :)
Ако търсиш критика - истинските пари в и/нет идват от афилиейт програми и PPC, а стотинките - от viewbars и подобни глупости ;)
 
angelovarna каза:
Хит.бг ако не се ли виждаше само от България?!? ;)

В Германия, Англия и Холандия със сигурност мога да кажа че се вижда (инфо на 2 години но 100% проверено)
 
Митака каза:
iasen_h каза:
Незнам аз сега направих един www.DoMoney.hit.bg като за парви ден сега има хора дано се развие добре сайта и още един имам ше му правя реклама пак квото стане вече :)
Ако търсиш критика - истинските пари в и/нет идват от афилиейт програми и PPC, а стотинките - от viewbars и подобни глупости ;)

Ще му сложа още инфо и за тия програми ;) само да има хора и мисля да му направя форум и после да му сложа рекламки adsense в него и в още 2 сайта :)
 
Как са при вас цените ?
Аз имам 3 клика - 3*1 цента :(
 
Абе аз го махнах това Адсенс... простотия ми се вижда да го ползвам, поне в този период от време...от над 800 импресии и направени 7 клика... съм почти на 1$ и това за 3 дни..... че аз за 1$ в тая жега ако реша един хубав сладолед не мога си взема (като цепна доларчето на 3, че нали е за 3 дни спечелено).
 
Имаш малко импресии и кликове затова. Трябва да търсиш повече начини за печелене от AdSense. Също така с един сайт не става. Ако имаш 10 сайта с по 1000 импресии мисля че ще си по-доволен.
 
Аз имам около 5 000 импресии дневно строго таргетиран трафик. Това ми носи по около 5$ на ден. Има дни в които стигам и 10$.

Много е важно трафика да е таргетиран. Т.е. посетителите да се интересуват от съдържанието на сайта и там да се показват такива реклами.
 
Аз да кажем днес досега имам 450 импресии, от тях 7 клика и 2.09 долара

До края на годината може да взема чек :lol:

То малко смешно, обаче ще се развиваме :D

Иначе да споделя, най-евтиния ми клик беше 3 цента, най-скъпия - 27.

Как вървят нещата при вас, доколкото сте забелязали
 

Горе