Google Adsense измама

Achov

New Member
Здравейте. Преди около 1 седмица си регистрирах google Adsense и си сложих реклами на сайта от които реших да придобивам малко пари. До днешна дата бях събрал около 32 Euro при условие, че нито съм карал някой да влиза и да генерира кликове, нито аз самият съм кликвал.
Преди малко влизам да си проверя баланса и що да видя:
Сметката е Прекратена
Понастоящем Вашият AdSense профил, асоцииран с тези данни за вход, е дезактивиран. Препоръчваме Ви да проверите електронните си пощенски кутии за изпратени от нас съобщения относно статуса на профила Ви. Понякога е възможно тези съобщения да бъдат филтрирани като нежелана поща, затова Ви препоръчваме да прегледате всички папки в пощенските си кутии. Ако профилът Ви е закрит поради генериране на невалидни кликвания, моля посетете нашата страница , където можете да намерите допълнителна информация. Върнете се към.
Влизам в емайла и що да видя:
Това съобщение е изпратено от имейл адрес, който служи единствено за уведомяване и не приема входяща поща. Моля, не му отговаряйте.
---------------------------------------------------------------

Здравейте,

След като прегледахме данните, с които разполагаме, установихме, че профилът Ви в AdSense представлява риск от генериране на невалидна дейност. Тъй като носим отговорност за защитата на рекламодателите си в AdWords от изкуствено увеличение на разходите поради невалидна дейност, преценихме, че е необходимо да го деактивираме. Както неизплатеното Ви салдо, така и делът на Google от приходите ще бъдат напълно възстановени на засегнатите рекламодатели.

Молим Ви да разберете, че се налага да предприемаме такива стъпки, за да поддържаме ефективността на системата за рекламиране на Google и особено взаимоотношенията между рекламодатели и издатели. Извиняваме се за евентуално причиненото неудобство и Ви благодарим предварително за разбирането и съдействието.

Ако имате въпроси или притеснения относно предприетите от нас действия, свързани с това, как да обжалвате настоящото решение, или с невалидната дейност по принцип, можете да намерите повече информация, като посетите.

Поздрави,

Екипът на Google AdSense

Можете ли да ме посъветвате какво да направя? Искам си въпросните приходи които съм спечелил съвсем честно, но незнам как да го докажа?
 
От: Google Adsense измама

много тъпо
имам един сайт в такава област,че като видя другите сайтове,които предлагат платена реклама си цъкам по 10-15 пъти в сайта, където са рекламирали
може би и това може да навреди на собствениците на сайта....
 
От: Google Adsense измама

Ако не е тайна, дай да видим сайта.

Няма смисъл да пишеш на Адесенс и да очакваш да ти върнат парите...Щом един път си нарочен, гориш. Имал съм проблеми, писал съм им по няколко пъти и отговорите са били винаги с линкове къде да прочета.
 
От: Google Adsense измама

Стига да не излезне като реклама: dagn.net ето го сайта.
Значи немога да предприема никакви действия?
 
От: Google Adsense измама

много тъпо
имам един сайт в такава област,че като видя другите сайтове,които предлагат платена реклама си цъкам по 10-15 пъти в сайта, където са рекламирали
може би и това може да навреди на собствениците на сайта....

не можа да разбера къде и защо кликаш?
 
От: Google Adsense измама

и къде цъкна?
радостно ли ти стана?
....
много тъпо
имам един сайт в такава област,че като видя другите сайтове,които предлагат платена реклама си цъкам по 10-15 пъти в сайта, където са рекламирали
може би и това може да навреди на собствениците на сайта....
 
От: Google Adsense измама

Адсенсе са си чувствителни. Случва се и без особена причина да те накажат. Проблема е че те не отговарят на писмата с които протестираш. Казвам го от опит
 
От: Google Adsense измама

Адсенсе са си чувствителни. Случва се и без особена причина да те накажат. Проблема е че те не отговарят на писмата с които протестираш. Казвам го от опит

Интересен блог имаш за SEO оптимизация :) ... тези крави и кебапчета влизат ли във "формулата" за успех :)
 
От: Google Adsense измама

Стига да не излезне като реклама: dagn.net ето го сайта.
Значи немога да предприема никакви действия?
Този сайт не може да направи 32 евро от Адсенз за една седмица с легални кликове. Няма да навлизам в подробности, но това е очевидно след 10-секунден оглед на началната страница.
 
От: Google Adsense измама

Кажи колко посещения/импресии имаш на ден и колко % беше кликаемостта. Как бяха разположени рекламите ти, застъпваха ли се с елементи от страницата ти, имаше ли послания подканващи потребителите да те подкрепят, като кликнат на реклама?
 
От: Google Adsense измама

Спами ги на съпорт мейла докато не те ънбаннат.
Понякога работи.

Обясни, че е станало неволно и занапред ще следиш отблизо акаунта си. Прочел си материали за това как да пазиш акаунта си чист, как да ограничиш публикуването на реклами само до твои сайтове от твоя акаунт и отново си разгледал правилата на Google, за да си сигурен, че за вбъдеще няма да допуснеш същата грешка.

Пращай им нещо такова на всеки 3-4 дни, при мен проработи веднъж.
А, да – и не се прави на тарикат, гледай да звучиш смирен, колкото можеш по-любезен и сравнително кратък. Предполагам текста отгоре ще ти свърши работа с още 1-2 изречения, драсни ми ЛС ако не можеш да го преведеш на английски. И ако проработи, не забравяй да ми дадеш репутация и/или линкче (сутрин съм нахален) :Р
 
От: Google Adsense измама

При мен преди 2 месеца получих същия мейл и направо ги отписах...не се занимавам с тея измекяри, правят си каквото поискат.
 
От: От: Google Adsense измама

Без кебапчета закъде сме. Още го допълвам. Просто не искам да се съсредоточа да пиша само за СЕО за да мога да таргетирам по-голяма аудитория.
 
От: Google Adsense измама

Здравейте,

Благодарим Ви за обжалването. Оценяваме предоставената от Вас допълнителна информация, както и трайния Ви интерес към програмата AdSense. Въпреки това, след като внимателно прегледаха отново данните за профила Ви в AdSense и взеха предвид Вашите отзиви, специалистите ни потвърдиха, че не можем да го възстановим.

Напомняме Ви, че ако имате въпроси или притеснения, свързани с него, с предприетите от нас действия, с това, как да обжалвате настоящото решение, или с невалидната дейност по принцип, можете да намерите повече информация, като посетите.

С уважение,

Екипът на Google AdSense

Ето как гугъл печелят на чужд гръб. От мен 32 евро, от друг 30...така се става мильонер за бога....
Искам да знам, дали мога да предприема някакви юридически действия?
 
От: Google Adsense измама

Ето как гугъл печелят на чужд гръб. От мен 32 евро, от друг 30...така се става мильонер за бога....
Искам да знам, дали мога да предприема някакви юридически действия?

обясни ми как за една седмица направи 32 евро със 100 униклани на сайта ти ?

какви юридически какви простотии говориш...?
обясни първо как така направи тоя клик рейт и после другото :)
гогле да не са идиото
те знаят че със 100 уникални на седмица в ммопрг игра не се правят 32 еврака
отделно май за игрите имаше забрана, щото то май е пиратско ?
 
От: Google Adsense измама

Баннатите от адсенс са като затворниците, всички са невинни:)

обясни ми как за една седмица направи 32 евро със 100 униклани на сайта ти ?

какви юридически какви простотии говориш...?
обясни първо как така направи тоя клик рейт и после другото :)
гогле да не са идиото
те знаят че със 100 уникални на седмица в ммопрг игра не се правят 32 еврака
отделно май за игрите имаше забрана, щото то май е пиратско ?
 
От: Google Adsense измама

една седмица 32 евро са? колко по 4,50 евро на ден ?
със 100 уникални ... ибах та у клик рейта дето си го избарал :)

тва или сте се наговорили и сте кликали там десет човека като ламави от проксита
или ти си шибал с някоя програма...
нормален клик рейт1,5% ти да си пич да си направил по 15% - десет пъти повече :)
и средна цена 2-3 цента... ти си набарал яките тагова и си хванал по 20-30 цента клик а ;)
ми и аз да съм гогле и аз ще те порежа :)

и чак пък юридическа помощ ще ми търси :)
хема насран хем голям :)
що не си сложи банерите
и да имаш по 1 -5 клика на ден по 2-3 цента?
и няма да имаш проблеми
ама и няма да има по 32 на седмица а ще има по 3-5 ойро на месец :)
и така не те устройва а :)
 

Горе