Linkbucks

pliux

New Member

линкбъкс.ком
Искам да попитам някой работил ли е с този сайт и плащат ли добре(или изобщо плащат ли).За ден и нещо имам 0,01 $ и мисля да се откажа.
 
От: Linkbucks

Плащат ! до сега съм получил около $3 000 ама повече ме кефи кешфиеста защото поне не трябва да кликаш ... и взимам и от там около $300-400...
 
От: Linkbucks

Мисля, че питащия имаше предвид linkbucks.com - до колкото разбрах се печели от popup прозорци, които изкачат когато потребителя излезе от сайта.
 
От: Linkbucks

От една седмица ползвам linkbucks и съм спечелил 1.90 usd . Не е много, но при положение че нямаш никаква работа по него.
 
От: Linkbucks

Ами да наистина се изкарват много пари от този сайт, аз лично до сега съм изкарал около 100000$ и мога да кажа че изкарвам много стабилни пари :)
 
От: Linkbucks

хаха настигам те аз съм с 9300 до 2 дни ги правя 10 000
 
От: Linkbucks

бате нещо не си прочел едната нула ;) Дооста далече си от мен, аз съм си наел индийци да цъкат :)

П.П. странното е че изобщо не съм отворил сайта, ама знам за какво иде реч :)
 
От: Linkbucks

То от много нули се бъркам..

П.П.

и аз не съм го отвярял имам алергия монитора ми се изгася като види бъкс сега премига даже...
 
От: Linkbucks

аз съм си взел 2 мишки за лявата и дясната ръка да си кликам,,,и скоро ше ви мина и двамата...чакам си чековете вече...приготвил съм куфарите :)
 
От: От: Linkbucks

аз съм си взел 2 мишки за лявата и дясната ръка да си кликам,,,и скоро ше ви мина и двамата...чакам си чековете вече...приготвил съм куфарите :)

Като не знаеш за кой сайт става дума, защо се обаждаш? Както и останалите. Не може ли малко по колегиално, а само се дразните и присмивате???? profusion да ти обясня, сайта дето пита колегата, не е кликарски, както си мислиш, а за монетизация на линкове, ама няма кой да гледа и да мисли, нали трябва да се заядем с колега. Напоследък като чета форума, мисля си че по-голям процент от потребителите тук са некоректни, заядливи, и .... да не продължавам да изреждам. Жалко, едно голямо жалко ще кажа.
 
От: Linkbucks

Наистина е жалко KoMaHgOc много е жалко даже. От 2 дни плача кърпички нямам носа ми направо се издуха. Аз мисля и 2 мишки и за краката с големия пръст да цъкам направо като паяк
 
От: Linkbucks

Благодаря на всички , които се регнаха в линкбъкс-а през моя реф. ;) сега само от Вас печеля по 200 $ дневно :d .......
 
От: Linkbucks

Хвала на теб. :) Аз не искам да прозвуча грубо, но За ден и нещо = 0,01 $, по-добре е да не се занимаваш с такива глупости въобще. Ако искаш да првиш добри кинти ти трябва много повече от това да се занимаваш с поредната тъпотия плъзнала из нета. Ти до $1 имаш....100 и нещо дена, кето си е 3 месеца, седмица +/- няколко дена.:)
 
От: Linkbucks

начи тряя да напиша няколко реда, защото тоя път доста неподготвено се изказахте...

линкбъкс са най-големия монетизатор на изходящи линкове. най-големите блогове/сайтове за нелегална музика и софтуер ги ползват и мога да кажа че си плащат , коректни са и дори съпорта им е отзивчив. малко тряя да се проверяват нещата преди да се изказваме така...
 
От: Linkbucks

еми то тряя да ама ... нали ти казвам че имам алергия от bucks
 

Горе