searchengines.bg затъва все повече и повече....

Ако дадеш половината ще организирам кампания под надслов "Да върнем репутацията на ktomov." :)

Съгласен. ;) Като в рекламата - Да намерим Мариан....:)

@ktomov, 2-3 бири май са ок. Хахаха, но така аз си вкарвам автогол и ще е нужно да предложа каса или нещо по-мащабно. :)

Ти ела насам и ще видим. :)
 
Стартирай кампания под надслов - "Дайте бира за Томов", репутация не ми трябва, трябва ми пълен хладилник :D
Пък за даването - давам когато мога. Е за днешната ти тема се разписах, ама форума не ми позволява в други случаи ...

Не бе, за половината бира имах предвид :)
 
Съгласен. ;) Като в рекламата - Да намерим Мариан....:)

@ktomov, 2-3 бири май са ок. Хахаха, но така аз си вкарвам автогол и ще е нужно да предложа каса или нещо по-мащабно. :)

Ти ела насам и ще видим. :)

Ти бъзикаш ли се? 2-3 бири? 10тина каси виж ще ме устроят, тъкмо два пъти ще отида за риба през почивните дни :)

215617_1668352314676_1413363440_1348246_6906718_n.jpg

В дясно е бирата за нормалните хора, в ляво е за мен :D
А иначе миналата сряда бях по Шопия да си взема документите от изиадс, ама не ми издържаха нервите да седя повече от 2 часа ... ужасяващ град. Не ми понася цялата лудница.

Не бе, за половината бира имах предвид :)

Ти не си ли наясно, че съм от Габрово? Къде си виждал габровец да дава нещо, камоли пък половината от бирите си?! ;)
 
От: searchengines.bg затъва все повече и повече....

Тва.. Предприемач, е форума в, който отделям доста от времето си за да го разглеждам, и току там коментирам ;)
Всичко си дължа тука.. Колко съм чел, правил.. струвал.. провалял съм се, пак съм ставал и почвал и т.н.
Намерих си приятели, познати.. КОЛЕГИ(МНОГО) и много много други такива само готини и позитивни неща..

Е как да не му се радвам на този форум и как да не влизаме.. няма начин ;)

Между другото аз съм бил модератор/администратор на много форуми..(за игри предимно), и винаги съм го раздавал "лошия модератор", ама сега разбрах, че това дето съм го правил е ебаси простотията..
Тука си е баси кефа.. супер свобода на словото, но да не забравя да похваля, че и членовете на този форум са си супер разбрани хора, и много рядко може да се види няква наакана тема(е има си и такива, ама не може без тях, да извинява Blinky ;p)

Другия форум.. не ми дава даже да си едитна мнението и тряя през 5 дена да публикувам целия първи пост на ново, или да отварям 1000 теми.. кофти хава..
Нямам мотивацията и желанието там да пиша..

П.С. Въх.. още няколко мнения и удрям 1000 мнения :twisted:
 
Ти не си ли наясно, че съм от Габрово? Къде си виждал габровец да дава нещо, камоли пък половината от бирите си?! ;)

Въъй Габрово, не съм знаел. :) Аз доколкото съм чувал легендите там предложение като моето се смята за обида и с бич го наказват.

Тва бъзик де, да не го приеме някой вътрешно. Бил съм в Габрово доста пъти по разходки, хубав град. :)
 
От: searchengines.bg затъва все повече и повече....

Иначе за модератора с бановете да кажа, че според мен не е лош човека, отначало още с първите си постове се посдърпах с него, но после ми светна, че той все пак се опитва да помага с каквото може, просто му е такъв стила.

Тук се чувствам свободен наистина, дишам свободно.

Всъщност откак преля чашата там преоцених тук нещата и промених някои неща - примерно имах доста хора в игнор листа да не ми забавят сканирането за полезно инфо. Сега нямам нито един в игнора и няма и да имам предполагам.

Ще ми се и да се извиня публично на КТомов, че му наговорих някакви глупости по едно време, но ме е срам :)

А може и на още някой да съм казал нещо кофти - извинявайте всички! Тук е много хубав форум и сте ценни, всеки един от вас!

Ами това е от мен, да си излея душата и аз малко хахах
 
Последно редактирано:
Абе s1y не е толкова лош, колкото се опитват много хора да го изкарат. Вярно е, че на моменти е доста грубоват, ама такъв си му е стила - всеки има его, има и самочувствие. Той е в хостинг бизнеса и доста често ви оправя бакиите, така, че си заслужава поне малко уважение. А пък някой си сульо пуснал 10тина аутоблога да се репчи насреща, наистина си заслужава подобна на неговата реакция. С този пич azsym си имат закачка от доста време и предвид от къде се почна, сегашната реакция е напълно оправдана.

Alf, не се притеснявай пич. До колкото си спомням с теб се спречкахме, защото и двамата имахме мнение и позиция, която отстоявахме. Първо, че това ми хареса и второ - не тая лоши чувства към никой.

Ай наздраве, аз отивам за едно като т'ва по-долу :beer:

316885_2079595035487_1413363440_1788744_1717856366_n.jpg

П.п.

Въъй Габрово, не съм знаел. :) Аз доколкото съм чувал легендите там предложение като моето се смята за обида и с бич го наказват.

Тва бъзик де, да не го приеме някой вътрешно. Бил съм в Габрово доста пъти по разходки, хубав град. :)
Като мръднеш пак насам, драсни да те черпя от ей тая кула да видиш какво е вкусно ;)
 
Re: От: searchengines.bg затъва все повече и повече....

@waldes, вкара любов и романтика. А темата не трябваше да поема толкова нежна насока. :)

Аз все към бири я клоня, ама никой не ме отразява ... петък е, пък сте се стегнали като за понеделник :)
 
От: searchengines.bg затъва все повече и повече....

Жалко, че има хубави хора там

Има хубави хора там, ерудирани в нашата сфера и вероятно никой няма да го отрече този факт, но същевременно има и крайно неприемливи субективни фактори, които малко помалко изгонват тези хора и в крайна сметка въпросния форум, чрез настоящите си правила* и администратори* е на границата на самоубийство. Защо? Защото обстановката там е крайно негостоприемна и никой амбициран проекто - онлайн предприемач не би се задържал в подобна обстановка.
 
От: Re: searchengines.bg затъва все повече и повече....

...Като мръднеш пак насам, драсни да те черпя от ей тая кула да видиш какво е вкусно ;)
Това габровец да го каже.... че и направи.... чудо невиждано... трябва се запише някъде... :lol: :| :!:
 
От: Re: От: searchengines.bg затъва все повече и повече....

@waldes, вкара любов и романтика. А темата не трябваше да поема толкова нежна насока. :)
Сори, бро, но да вкарваш тяга, че съм пускал любов и романтика... Не ми се сърди, но ще ти дам червена ряпа, ЗАСЛУЖИ СИ Я!!!!
 
От: Re: От: searchengines.bg затъва все повече и повече....

Аз все към бири я клоня, ама никой не ме отразява

Какво да те отразява, бее. Габровец и черпене. Доста е съмнително, да не би покрай пигвина да се опитва да фейлне конкуренцията..Не знам.. все пак Габрово..
 
От: Re: searchengines.bg затъва все повече и повече....

не тая лоши чувства към никой.

Ай наздраве, аз отивам за едно като т'ва по-долу :beer:

ОК, наздраве! :beer:
Аз я подхванах по-отрано днес хаха, сигурно затова и аз се 'разнежих' буахаха
 
От: Re: searchengines.bg затъва все повече и повече....

Базикам се. Давай червено. :)
Чеки бе, ти ме изкара романтик, я земи тая ряпа.
Абе ти ебаваш ли се, честно.
 
От: searchengines.bg затъва все повече и повече....

Има хубави хора там, ерудирани в нашата сфера и вероятно никой няма да го отрече този факт, но същевременно има и крайно неприемливи субективни фактори, които малко помалко изгонват тези хора и в крайна сметка въпросния форум, чрез настоящите си правила* и администратори* е на границата на самоубийство. Защо? Защото обстановката там е крайно негостоприемна и никой амбициран проекто - онлайн предприемач не би се задържал в подобна обстановка.

Трудно бих го казал по-добре!
 
От: searchengines.bg затъва все повече и повече....

Значи, Блинкито май е сателит на ОНЯ ФОРУМА и сега се опитва да фейлне компроматите, които се иззакват ОТ РЕДИЦА ДРЪРИ ЧЛЕНОВЕ. После що сме имали разногласия....
 

Горе