searchengines.bg затъва все повече и повече....

От: searchengines.bg затъва все повече и повече....

Предлагам да се изтрие тая тема
Предлагам да се самоубиеш церемониално (ще изполваш технологията на японците за
кръц, кръц). ВЯРВАМ, ЧЕ ЩЕ УСТОИШ НА ДУМАТА СИ И ЩЕ ГО DEAL..
 
От: searchengines.bg затъва все повече и повече....

От къде тръгна темата, че докъде стигна... Да не е платена тема :D
Винаги порядъчен и крайно съгласен с рандом мненията. Дали е скучно...Определо, ДА!!! Дали да очакваме къстъм хейт, БОЖА РАБОТА....
 
От: searchengines.bg затъва все повече и повече....

И аз да кажа преди да се регистрирам тук. Влизах само в оня форум докато не отнесох бан на добър и полезен профил зареди пълни глупости без никакво предупреждение или каквото и да е било. Както и да е тук ме приехте с широко разтворени обятия за което благодаря на всички. Там поглеждах от време на време какво става. С въпросния господин сме си имали спречквания няколко пъти с същите предупреждения за банове и тем подобни заплахи което никак не му прави чест, но то така е и Б.Б. и Ц.Ц. без власт са нищо ама като загризят пържолата са голяма работа. ;)

Сега след толкова време този форум ми е нонстоп отворен в FF а онзи го поглеждам от дъжд на вятър и като гледам сигурно тотално ще спра да го отварям.
 
От: searchengines.bg затъва все повече и повече....

Има хубави хора там, ерудирани в нашата сфера и вероятно никой няма да го отрече този факт, но същевременно има и крайно неприемливи субективни фактори, които малко помалко изгонват тези хора и в крайна сметка въпросния форум, чрез настоящите си правила* и администратори* е на границата на самоубийство. Защо? Защото обстановката там е крайно негостоприемна и никой амбициран проекто - онлайн предприемач не би се задържал в подобна обстановка.
Извинявай, ама верно това е бати г**ското изказване - не съм го очаквАл от тебе.
Какви са тия интелигентни и позитивно-уравновесени изказвания, май си се заседял много на слънце неска?!
 
От: searchengines.bg затъва все повече и повече....

Абе, дали да пусна една анкета, примерно дали Кулайс ще съумее да напише едно изречение в ЧИСТ БГ ТЕКСТ..(щтот секи път бъллбука от бг--->енг и в множество случаи определено не се разбира кво иска да каже)
Кулайса, бро, пляскай на поор БГ или директно дай линк кък ЕНГ соурса..
 
От: searchengines.bg затъва все повече и повече....

Егати тъпата тема, аз очаквах тук да се завихри масов хейт, те на любов го обърнали. Мен ме банна идиота клокси или някой от хунтата му, Огнян е пич, но другите са няма такива идиоти, затова форума им е толкова умрял, той Огнян сам си ги прави тия работи, преди време уж ми говореше, че щял да оправя положението, да вкара малко акъл на идиотите, като гледам никаква разлика няма.
 
От: searchengines.bg затъва все повече и повече....

Според мен трябва да си леко мазохист, за да членуваш в подобен форум (search engines-a). Аз разбирам да е някой геймърски форум, в който пребивават предимно деца, които знаят само да псуват, да ги заплашваш с банове. Но във форум от този калибър, в който форум членуват предимно зрели и интелигентни хора, много от които имат собствен бизнес, семейство и общо взето са се реализирали в живота, да им налагаш такава цензура и да се опитваш да ги превъзпитаваш е меко казано нелепо. Аз лично в подобен форум бих се чувствал като на гости, вместо като у дома си и много бързо би ми минал мерака да го посещавам.

Евала на Блинки и Кулайс, че са толкова либерални и са избрали стратегията "свобода на словото", вместо "цензура", както явно е в другия форум. Знам, че звучи като правене на четки, но фактите са си факти. На черното не можеш да кажеш бяло, нито пък обратното.
 
От: searchengines.bg затъва все повече и повече....

Извинявай, ама верно това е бати г**ското изказване - не съм го очаквАл от тебе.
Какви са тия интелигентни и позитивно-уравновесени изказвания, май си се заседял много на слънце неска?!

В крайна сметка, винаги можеш да си я завреш ниггата пура ОТЗАД (демокрация) , но това определено няма да ти реши проблема, който неистово ЛОБИРА:плийс, обърнете ми внимание, с пура съм на аватара ис се имам за некой си....
 
От: searchengines.bg затъва все повече и повече....

БТВ, Нокето добре си е конструирал подкукуросващото мнение.:)
 
От: searchengines.bg затъва все повече и повече....

Хм другия форум верно не отива на добре с 2 от 3 мнения тип "Внимавай, че ща напляскам". Иначе за 3 години там имам 3 мнения, как да пиша каквото и да било като само размахват пръсти.
 
От: searchengines.bg затъва все повече и повече....

Аз преди време там киснех повече, от колкото тук, но заради промените в пазара там започнах по-рядко да влизам там и се прехвърлих насам.
Предполагам доста са като мен
 
От: searchengines.bg затъва все повече и повече....

Влизах в някогашния webmasterbg и даже не помня да ли се регнах, пък съвсем сега чувам, че е сменил името си. Все тая, принципно не влизам във форуми, не чета и не членувам. Тук първо надниквах и се реших да се регистрирам /аз съм от по-пасивните потребители, но се чувствам супер комфортно тук:)/. Онзи форум така и не ме грабна по ред причини като се започне с това, че като юзабилити не беше ОК и темите се намираха трудно /уебмастъра говоря/ и се усещаше някаква негостоприемна обстановка. Тук на една от първите ми теми на шлиокавица /дори не бях забелязала :rolleyes:/, имах градивна критика на ЛС от Булблогъра, ценни съвети и вместо да ме нареди, както може би на друго място някой би направил, той беше много полезен за мен, за което му благодаря. Лека- полека взех да се чувствам и аз като у дома си с всички вас:) Всяка тема е интересна, забавна, любопитна и влизам всеки ден :) Друг форум не ме е грабвал и едва ли ще успее:) Влизам в този searchengines.bg сигурно 1-2 пъти месечно и не го намирам за полезен особено като се зачета в кръчмарски теми..
 

Горе