SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

От: SEO Olympics 2012

Alf, би ли качил нова диаграма? :roll:

Има интересни неща надолу в класацията - от по един-двама участници, например. :D

Ето нещо, което би трябвало да е малко по-разбираемо за всички. Ако погледнем нещата все едно ние строим сгради, то ето кой отбор каква сграда е построил с колко хора. Ние отначало с малко хора сме вдигнали небостъргач. :)

seo-sgrada.png
 
От: SEO Olympics 2012

Как съм я пропуснал тази тема:). +20 и от мен, обаче нещо не ми приема отговорите. Нали 5 букви една до друга без интервал ги слагате?
5 letter combination without blanks (ex. cdbad):

ХА, на първо ямсто са джипсита, но не тези, които очаквах (Индия):)
 
От: SEO Olympics 2012

Под шерването намери "Jump to a running SEO task" и там ще намериш последната задача.
За последната задача отговора е dbbbc

Къде гледам и аз... благодаря. +90 съм вече.
 
От: SEO Olympics 2012

Poltargaista дърпа като локомотив! Alf, много интересни графики. Това ексел ли е?

Действително доста от въпросите са малко странни, но все пак са свързани с темата.

Почти незабележимо участие на прибалтийските, раша, скандинавците....да се оправят. Важното е да ги мачкаме!
 
От: SEO Olympics 2012

Бе може и да не видим медал на истинските игри, ама поне тука да се отчетем. После федерацията да не се ослушва за премии :D
 
Re: SEO Olympics 2012

Определено тук ще закачим един златен. Не са по-добри от нас, на това мога да се обзаложа. С голямо очакване съм за следващюата задача и дано съм на линия, че на последна само влезнах да видя отговора. Даже не си правя труда да следя мейла си или сайта им, както и всички техни интернет канали. Знам, че тук информацията идва пъти по-добре и светкавично. :)
 
От: SEO Olympics 2012

аМи сега?
Invite your friend and collegues to join the Olympics via your personal link and get closer than ever to the cherished iPhone 4S! You'll get you score multiplied by the number of people that register for SEO Olympics via this link:

К'о прайм? :? Аз досега нали каних хора... сега как да стане номера?
EDIT:
Най-добре тук да се пуснат 5-6 линка на хората, които са с 200 точки и да се разпространяват само те. Няма смисъл хора, които са пропуснали задача да си разпространяват линка... Накрая умножението няма да донесе нужния брой точки. ;-)
Моте 200 точки са от този линк: http://www.link-assistant.com/seo-olympics/register.html?hash=db21b546c8d2c3b972b385f2a505fb73

Издирих 6-7 човека... регистрираха се през моя линк... това са 6-7 х 200 = 1200-1400, обаче никъде не ми показва броя регистрирани през моя линк, а като гледам и точките не мърдат...
 
Последно редактирано:
От: SEO Olympics 2012

Дава по 5 точки за всеки нов :-D
 
Re: SEO Olympics 2012

Дано това не е задачата, защото изглежда тъпо. Ние каквото сме могли да привлечем, сме го направили. :) Аз не знам кой друг мога да викна, така и така съм го шернал на 100 места. Пък и първата задача беше такава, нали?

Аз също имам 200 точки и моя линк е: http://www.link-assistant.com/seo-olympics/register.html?hash=9e342f51891bb37662ba45a6ba812314

Grab this chance to multiply your Olympics score!
- ако @Poltargaista го е направил, то реално сега щяхме да сме пред индианците, но не сме. Тия какво и URL-то ли не им работи? :)
 
От: Re: SEO Olympics 2012

Дано това не е задачата, защото изглежда тъпо. Ние каквото сме могли да привлечем, сме го направили. :) Аз не знам кой друг мога да викна, така и така съм го шернал на 100 места. Пък и първата задача беше такава, нали?

Аз също имам 200 точки и моя линк е: http://www.link-assistant.com/seo-olympics/register.html?hash=9e342f51891bb37662ba45a6ba812314

- ако @Poltargaista го е направил, то реално сега щяхме да сме пред индианците, но не сме. Тия какво и URL-то ли не им работи? :)

Лошото е баце, че не всеки който поканим склонява да се присъедини, иначе отдавна да ги бяхме издухали. Ето и сега продължавам да прося и да се моля да се регват хора и пак имам отговори от рода "НЯМЯ ДА Е", ама всеки си решава за него си, иначе ще речеш, че ги караш да отидат да копат по 8 часа на къра с мотиката. Ама такива сме си Българите въобще не сме единни. :(


Това е и моя линк 200 точки: http://www.link-assistant.com/seo-olympics/register.html?hash=0a4702ca87eccd75711dc241b82a865c
 
От: SEO Olympics 2012

Може пък да ги удвои като свърши задачата, ба ли го. Ей сега ще гледам за зарибя някой през вашите линкове, че нямам 200 т.
 
От: SEO Olympics 2012

Не е това задачата. Тя ще е довечера.
Ето и моя линк, ако някой иска да се регистрира - http://www.link-assistant.com/seo-olympics/register.html?hash=1d11bb347d385f844a2f5cbffcadd6d6
А срока за тези нови регистрации е до като пуснат довечера задачата. Гадове!!! :twisted:
Едната награда май ще отнесат албанците............. Ташак, госпожа Павлова!
 
Re: SEO Olympics 2012

Да, това си е просто някакъв шанс за наваксване на точки, ей така от нищото.

И аз ще дам всичко от себе си, за да зарибя някой друг мой френд. Албанците ще отнесат награда за това ще най-много растат, тия се базикат с нас. :)

Вечерта чакаме новата задача. И само да припомня, играем за големите точки. :)
 
От: SEO Olympics 2012

С 200 точки съм, но смисъл от реферален линк не виждам. Чиста подигравка си е да дават по 5 точки, като че ли се бъхтиме над някой ptc сайт. Надявам се и задачката да не е от този сорт...

Това е просто метод за "размножаване", но не и удвояване. И вероятно ще действа при задачата, като към наш отговор се начисляват минимални точки от рефералите ни. Регнах се под моя link (от друго ip), без промяна в точките.
 
Последно редактирано:
От: SEO Olympics 2012

Хрумна ми да предложим поне един link във форум дискутиращ птц сайтовете с молба за подкрепа... Но от друга страна ми звучи отговор като: "нали си имате ваш бизнес, не ни занимавайте..."

Все пак, за общата кауза си струва да опитаме...
 
От: От: SEO Olympics 2012

Регнах се под моя link (от друго ip), без промяна в точките.
Смятам, че "бонуса" ще дойде след решаване на задача.
 

Горе