SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

От: SEO Olympics 2012

Добре интересно ми е мангалите нацвъкват сумати фейкове да ни минат и печелят 1 iphone, има голям шанс да се падне точно на фейк акаунт, както точно ще го вземат ?
 
От: SEO Olympics 2012

Добре интересно ми е мангалите нацвъкват сумати фейкове да ни минат и печелят 1 iphone, има голям шанс да се падне точно на фейк акаунт, както точно ще го вземат ?

При регистрация не искаше ли само поща? Аз може да бъркам нещо.
 
От: SEO Olympics 2012

При регистрация не искаше ли само поща? Аз може да бъркам нещо.

Да, само поща. За повече регвания от различни IP-та и триене на куки.
 
От: SEO Olympics 2012

Аз нито 1 фейк не съм направил още, бангладешките цигани имат много, ама ако видя че накрая ни повеждат, имам 10 привейт проксита, 100% анонимни :) :D
 
От: SEO Olympics 2012

Не трябват ни проксита, ни ИП-та. Само браузери.
Без да искам, през основния браузер отворих пощата на, поканен френд, и дадох отговор.
А познайте от един път какво се случи! :lol:
Отчете точките на профила, регистриран през този браузер, а не на "поканения френд". Нищо, че ползвах връзката от имейла на френда.

После си влязох в браузера на френда и си му отчете неговите точки вече.
куки, кука, кукавица......
Ама българска!

[video=youtube;enqvahvL2LE]http://www.youtube.com/watch?v=enqvahvL2LE&feature=related[/video]
 
Последно редактирано:
Re: От: Re: SEO Olympics 2012

Тва какво ще рече ? 22:00 часа по наше време ?

От Time Zone Converter показва, че това е 5:00pm - 6:00pm наше време, което е следобяда 17:00-18:00. Това е защото не се знае, в коя част на пося си. ;) Или нещо такова. Поне така го разбрах аз де. :)
 
Re: От: SEO Olympics 2012

Както е тръгнало, май ще имаме 2 златни (за най-висок резултат и най-висок процент решени geek задачи) и 1 сребърен (за растеж) медал. Тоест ще приберем 2 iPhone-а.

Иначе в Дата-та почти веднага ми изтриха темата. :D
 
Re: SEO Olympics 2012

Тия ги сринахме, направо. Не очаквах такава разлика от над 12К. Това трудно се догонва, да не кажа - минава.

П.П: Датата са бастуни, винаги са били. Мен ми изтриха теми от рода на как да правя пари със SEO & PPC, нещо токова. Там целта не е идеята за общност, а монетеризирането на трафика - както всяка алчна медия следва. Да са живи и здрави. Когато от една рекламна агенция (ще си спестя името й) ми казаха "ама те форумите, като вашия не са медийни сайтове", да не са и съм горд с това. Това му и отговорих. Всеки сам да си преценява кое е качество, кое е отбиване на номера. ;)
 
Re: От: SEO Olympics 2012

Не следиш :) Това е.
Май е редно от време на време да се пуска леко отговора на новия, че от толкова писане си е едно ровене назад. Нещо, което може да се прави на всеки 5ти пост. :)
 
От: SEO Olympics 2012

В момента броят на нашите участници е 359, като международният ни код :) Виждам скрити знамения в цифрите, че утре им прибираме два от телефоните :D
 

Горе