SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

От: SEO Olympics 2012

Значи до довечера 10 часа издържим ли печелим първата сео олимпиада. :)
Браво на всички предприемачи това е колектив!!!
 
Re: SEO Olympics 2012

Силата на форума пак пролича. :) Много се радвам, че съм част от вас, колкото и лигаво да звучи, поне е искрено. :)

Успехи на всички и нека някой вземе едно телефонче при евентуална победа от наша страна. ;)
 
От: Re: SEO Olympics 2012

Силата на форума пак пролича. :) Много се радвам, че съм част от вас, колкото и лигаво да звучи, поне е искрено. :)

Успехи на всички и нека някой вземе едно телефонче при евентуална победа от наша страна. ;)

Баце телефончето е нищо, аз след 17 отивам за шампанското. :beer::D
 
Re: SEO Olympics 2012

Защо в 10 вечерта? Нали беше 10 AM EST? В момента е почти 8 AM EST...

П.П. Часовникът на сървъра ви е малко разстроен.
 
От: Re: SEO Olympics 2012

В 5 наше време бе. Нали така писаха? Лично ги питах на стената им във Fb. ;)

Супер подготвяте статии и почерпка трябва да разберат всички, че сме номер едно! :)
 
Re: SEO Olympics 2012

В 5 наше време бе. Нали така писаха? Лично ги питах на стената им във Fb. ;)

Да де, просто uni-web е писал 10 вечерта и си помислих, че аз нещо не съм разбрал. :)
 
От: SEO Olympics 2012

Дано не са подготвили атака в последния момент, че да нямаме време да реагираме, ама ме съмнява, трябва колектив за тая работа, а не вярвам да се се организирали като нас.
 
От: SEO Olympics 2012

Дано не са подготвили атака в последния момент, че да нямаме време да реагираме, ама ме съмнява, трябва колектив за тая работа, а не вярвам да се се организирали като нас.

Пу пу, пепел ти на езика :lol:
 
От: SEO Olympics 2012

То същност не знам даже дали могат да си сметнат края на състезанието :lol:
 
От: SEO Olympics 2012

От Бермудския триъгълник... :lol:

Не разбирам бангладешите що мълчат? :rolleyes:
 
От: SEO Olympics 2012

При Американците часа трябва да е от 6 до 9 сутринта, дано не станат много, има 1 час още :D

Тея страни дето имат по 1-2ма записани, 30 човека и взимат и те наградата за най-бърз разстеж.

В Бангладеш пък е 7 вечерта.
 
Re: SEO Olympics 2012

Както сериала, братле - 7 часа разлика. :)

Но не знам как за 1 час ще направят около 10К, голям спам им е нужен. Хаха, те взимат поощрителни награди. :) Може да си сложиш фри банер на състезанието, че си бил участник. Айде без злорадстване. :D
 
От: SEO Olympics 2012

Дам 7 часа, ама тя Америката голяма, 1 приятел сега е там, вика пътуваш, пътуваш, пък времето назад се връща :D
 

Горе