SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

Re: От: SEO Olympics 2012

Дайте гласност на новината в свежо - дано успеем в каузата. Линкът е на Poltargaista.

Едно ъпче от мен в Свежо. Много добре, но нещо с точки не се движим добре. :) Дано късмета ни сподели.
 
От: SEO Olympics 2012

Много лошо, вече трети човек ми казва че при опит за рег от реферала не му одобрява регистрацията. :(
В ИЕ7 регистрация невъзможна. Проверено!
 
От: SEO Olympics 2012

Сега най-долу в коментарите написах какво трябва да се прави :))) ...там със женски профил :)

Благодаря - добавено е в описанието. Също включих и основният линк за регистрация в случай, че от рефералния не ги допусне...


Това ми изписва в момента (регнах се под моя линк от друго място): Your Score: 200 + 200 points (1 friends invited)
 
От: От: SEO Olympics 2012

Ха!
Current place Country Growth, %
1 Albania 1533.33
2 Armenia 500.00
3 Bulgaria 454.54
Праскайте регистрации, братя!
Давайте Радецки да пристигне с гръм!
Играта вече е безмилостно жестока, какво значи тука хиляда регистрации повече!
 
От: SEO Olympics 2012

Вече ми пише:

Your Score: 175 + 0 points
(0 friends invited)

На вас колко са дали (след плюса)? Двойно? :)
 
Re: SEO Olympics 2012

Your Score: 200 + 400 points (2 friends invited)
Да, точките не растат. Прави сте. Явно ще се умножат след като се изпълни някоя задача или приключи окончателно състезанието и седят като бонус, който се натрупва в последствие. Нещо такова ми се върти в главата. Иначе са отбелязани, спор няма. ;)
 
От: SEO Olympics 2012

Your Score: 200 + 2000 points
(10 friends invited)

Обаче 12 минава, а четвърта задача никаква Я няма... Да не говорим, че ние както сме по-малко като бройка... с т'ва шерване на линкове има огромна вероятност да ни издуха някой незнаен. Като гледам Албания и Пакистан изкочиха от никъде. :-]
 
От: SEO Olympics 2012

Teя много бързо растат бе и USA се събудиха, бяха 2 пъти зад нас до скоро.
 
От: SEO Olympics 2012

Your Score: 200 + 1200 points
(6 friends invited)
 
SEO НОВИНИ

България и Албания са двете СЕО нации на планетата!
Гъстотата на seo-специалисти в тия две държави е поразително висока спрямо коя да е от останалите държави по света!

gystota-na-seota-na-glava-ot-naselenieto.png


---

@Sash888 - да :)
 
От: SEO Olympics 2012

Той Rank Tracker-а има опция да търси и по-назад. ;-) Обаче колко бавно става просто не е истина... И пак не го намира нийде!
Preferences > Rank Checking Mode > Maximum number of results to check:

EDIT: Ако не ти е отключена опцията - виж в сайта на олимпиадата, трябва да има код за отключване на софтуера. ;-)
 
От: SEO Olympics 2012

ТОчно видях и аз до 1000 :)...чекна ли всичко или да пробвам и аз...има доста опции не се бях ровил чак толкова има и depersonalization :)...отключено е всичко :)
 
От: SEO Olympics 2012

Аз пуснах и Free monitor for Google, но като гледам клиповете в канала ми намирисва на olympics moments.... ще видим какво ще излезе
 

Горе