SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

От: SEO Olympics 2012

Мамка им маймуни...сега надъхвам още няколко човека да одарят по едни 90-100 точки за нас ..дано ги минем, че станах много мамицата им
 
От: SEO Olympics 2012

вместо да си губите времето, да убеждавате хора, който до сега не са се включили, защото не се регистрирате по още 1-2 пъти през прокси и до сега да сме си решили проблемите....
 
От: SEO Olympics 2012

Хайде, мушнете някоя и друга регистрация:). Проявете ''спортна злоба'' и да си го върнем тъпкано, заради Олимпийските игри:)
 
От: SEO Olympics 2012

4-5 човека навих аз по около 90-100 точки от всеки към 450-500 ударихме ги и пак сме първи. Браво на всички :)
 
От: SEO Olympics 2012

Пуснете нов пост и нова молба за подкрепа в Свежо с линк към регистрацията, не е късно, може да се разпространи свежо-поста в силни ФБ страници. Аз ще съм тук със сигурност до вторник.
 
От: SEO Olympics 2012

иииии въпросът за един милион е? :) по тъпо състезание не бях виждала отдавна!!! залагам, че ще удължат още крайният срок :mad:
 
Re: От: SEO Olympics 2012

иииии въпросът за един милион е? :) по тъпо състезание не бях виждала отдавна!!! залагам, че ще удължат още крайният срок :mad:
Да, голяма тъпотия правят тия. Оригиналната олимпиада свърши, а тази си цикли - утре май ще е последния ден от нея, като в него може и да пуснат задачата. В момента сме №1 и се надявам всеки участващ тук и следящ темата да има търпение и да следи развоя на нещата, за да може да подкрепи силно в края. Така ще можем да вземем на 100% първото място. ;)
 
От: SEO Olympics 2012

и на мен ми клони към спИциално удължаване, защото ако приключваше утре, трябваше днес да отключат последната задача. Което не се случи, за да имат време манготата отново да дръпнат преди нас :Д
 
Re: От: SEO Olympics 2012

Пуснете нов пост и нова молба за подкрепа в Свежо с линк към регистрацията, не е късно, може да се разпространи свежо-поста в силни ФБ страници. Аз ще съм тук със сигурност до вторник.
Това е добра идея и веднага влиза в употреба:

Код:
svejo.net/1608440-pomognete-ni-balgariya-da-specheli-seo-olympics-2012

Нека го направим свежо, ако някой друг иска да помогне, нека не се суети и да го направи. Поне IT-тата са вземат златото. ;) Ще представим Бг подобаващо. ;)
 
От: Re: От: SEO Olympics 2012

Това е добра идея и веднага влиза в употреба:

Код:
svejo.net/1608440-pomognete-ni-balgariya-da-specheli-seo-olympics-2012

Нека го направим свежо, ако някой друг иска да помогне, нека не се суети и да го направи. Поне IT-тата са вземат златото. ;) Ще представим Бг подобаващо. ;)


2 гласа от мен. Между другото, вече трябваше да сме шампиони. Тея от link assistant се излагат!
 
От: Re: От: SEO Olympics 2012

Това е добра идея и веднага влиза в употреба:

Код:
svejo.net/1608440-pomognete-ni-balgariya-da-specheli-seo-olympics-2012

Нека го направим свежо, ако някой друг иска да помогне, нека не се суети и да го направи. Поне IT-тата са вземат златото. ;) Ще представим Бг подобаващо. ;)

И от мен глас + коментар.
 
Мъка

Сигурно се чудят как да продължат, след като сами доказаха, че са пълна скръб:


  • последната им задача може да се реши само без да се ползват туловете им...
  • оставиха бангладеш да си нацъкат хиляда акаунта...
  • изпуснаха датата на олимпиадата...

Мъка, мъка... мен вече ми е все тая къде ще сме им в класацията на тия.
 
Re: SEO Olympics 2012

Да, започна да става доста демотивиращо. Ето така не се прави ивент, обвързан с продукт. Сега са тези, които са №1 ще могат да усетят доброто си постижение, всичко друго или се е отказало или не вижда смисъл след спама на Бангладеш. Малко странно изглежда единия отбор на фона на другия, не мислите ли. Явно единия трупа точки не със задачи, а със записали се потребители, което не знам колко е в духа на SEO олимпиадата.
 

Горе