SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

От: От: SEO Olympics 2012

няма такива мизерници!!! аз имах към 160 профила, винаги съм отговаряла на трудния въпрос..... както и да е, поредното нагласено състезание :cry:

Сега ако го изтряскаме това ще стане баси цирка :)))))
 
  • Like
Реакции: Alf
От: SEO Olympics 2012

Моля ви се да спрете с това! Само се излагаме по тоя начин!

Взехме най-важния медал, оставете и на другите малко радост!

Добре не мислиш ли, че сме ощетени...или пак да се надупим както на олимпиадата верно и да кажем важно е, че взехме нещо, а не че не взехме това, което заслужавахме (другите отбори са точно като нас и те чийтват като бесни да не се лъжем)...не мисля, че заслужаваха и аз...подкрепям контестацията. Борихме се с доста спортна злоба...и поздравления за всички
 
От: SEO Olympics 2012

Защо се излагате не мога да разбера. И без това цялото състезание беше парлама. 160 профила имала и претенции има ... Я по-сериозно. България е на първо място. Всичко беше за престиж.
 
От: SEO Olympics 2012

Как мислиш, че е при тях? 109 души специално SEO експерти играят за тях ли? Просто не е честно...ако си като мен без нито един фейк профил ти става тъпо, но факта, че тя има 160 с геек отговори доказва нагласяването...не е свършило и пак се разединихме...
 
От: SEO Olympics 2012

точно защото всички цял живот си мълчим, държавата ни е в това положение. с този резултат няма как да не печелим и другата категория. как по точно се излагаме с това, че искаме подробна статистика? на мен пак ми е обидно, винаги да участвам в подобни нагласени състезаниица.... как па точно в категорията на която не се вижда резултата става това?
 
От: SEO Olympics 2012

Няма какво да направим.. но знам,че ние - българите, може да сме най-добрите във всяко едно отношение :) само трябва да се сещаме по-често за девиза на Родината ни: "Съединението прави силата"!
 
От: SEO Olympics 2012

точно защото всички цял живот си мълчим, държавата ни е в това положение. с този резултат няма как да не печелим и другата категория. как по точно се излагаме с това, че искаме подробна статистика? на мен пак ми е обидно, винаги да участвам в подобни нагласени състезаниица.... как па точно в категорията на която не се вижда резултата става това?

Много си права! Все мълчим като бити задници...
 
От: SEO Olympics 2012

Защо се излагате не мога да разбера. И без това цялото състезание беше парлама. 160 профила имала и претенции има ... Я по-сериозно. България е на първо място. Всичко беше за престиж.

я ти малко по сериозно, че ако не бяха тези профили само можехте да си помечтаете за споменатият престиж! да се бяхте регистрирали 2-3 пъти, за да помогнете с нещо на този отбор.
 
  • Like
Реакции: Alf
От: SEO Olympics 2012

Как мислиш, че е при тях? 109 души специално SEO експерти играят за тях ли? Просто не е честно...ако си като мен без нито един фейк профил ти става тъпо, но факта, че тя има 160 с геек отговори доказва нагласяването...не е свършило и пак се разединихме...

Фактът, че можеш да имаш фалшиви профили означава, че нещо не е домислено като хората. И аз нямам фейк профили и както казах по-горе, цялото състезание беше просто реклама. Вие какво се вживяхте все едно кой знае какво е станало.

как па точно в категорията на която не се вижда резултата става това?

The detailed results will be published soon!
 
От: SEO Olympics 2012

я ти малко по сериозно, че ако не бяха тези профили само можехте да си помечтаете за споменатият престиж! да се бяхте регистрирали 2-3 пъти, за да помогнете с нещо на този отбор.

Щом си имала възможността да правиш фейк профили, заблуждавай се, че изобщо си участвала в състезание.
 
От: SEO Olympics 2012

Е деа, накрая се и скарайте :D Да й е честит на hivanova iphone-a с толко фейка и като се има предвид че се гледа personal score-a няма шанс да не го вземе.

Иначе е ясно че е една голяма реклама всичко, важното е че доказахме че можем да правим нещо заедно малко или много.
 
От: SEO Olympics 2012

Щом си имала възможността да правиш фейк профили, заблуждавай се, че изобщо си участвала в състезание.
имам някаква гордост и доста патриотизъм, не бих позволила родината ми да бъде победена от държава която няма оптика сигурно... след като вас ви устройва тоя провал.... живи и здрави
 
От: От: SEO Olympics 2012

Е деа, накрая се и скарайте :D Да й е честит на hivanova iphone-a с толко фейка и като се има предвид че се гледа personal score-a няма шанс да не го вземе.

Иначе е ясно че е една голяма реклама всичко, важното е че доказахме че можем да правим нещо заедно малко или много.

мразя ай шитните.... искам да изгадим добро име в ИТ областта.... но май само аз така го приемам
 
От: SEO Olympics 2012

Между другото, наистина, кога ще обяват кой печели iPhone-овете ? Интересно ми е как ще се развият събитията.
 
От: SEO Olympics 2012

Няма какво да направим.. но знам,че ние - българите, може да сме най-добрите във всяко едно отношение :) само трябва да се сещаме по-често за девиза на Родината ни: "Съединението прави силата"!

Много, ама много точно казано. "You must spread some Reputation around before giving it to nortrant again." :)

Доволен съм от това, че се обединихме и спечелихме, разливайте чашите и се радвайте, няма смисъл от чоплене. :beer:
 
От: SEO Olympics 2012

Добре не мислиш ли, че сме ощетени...или пак да се надупим както на олимпиадата верно и да кажем важно е, че взехме нещо, а не че не взехме това, което заслужавахме (другите отбори са точно като нас и те чийтват като бесни да не се лъжем)...не мисля, че заслужаваха и аз...подкрепям контестацията. Борихме се с доста спортна злоба...и поздравления за всички

Не, не мисля, че сме ощетени, нито че се надупваме тук специално. Това беше прятелска надпревара в рекламна игра. Англичаните не са чийтвали в нашите пропорции в никакъв случай и аз лично се радвам, че точно те вземат останалата награда.

точно защото всички цял живот си мълчим, държавата ни е в това положение. с този резултат няма как да не печелим и другата категория. как по точно се излагаме с това, че искаме подробна статистика? на мен пак ми е обидно, винаги да участвам в подобни нагласени състезаниица.... как па точно в категорията на която не се вижда резултата става това?

Много си права! Все мълчим като бити задници...

Като компенсираме реалността във най-измислената виртуалност на която съм присъствал нищо не доказваме, само правим картинката и контраста с реалността още по-подчертани.

я ти малко по сериозно, че ако не бяха тези профили само можехте да си помечтаете за споменатият престиж! да се бяхте регистрирали 2-3 пъти, за да помогнете с нещо на този отбор.

Аз лично съм ти много благодарен за тоя труд! И - сигурен съм, че не съм само аз!

мразя ай шитните.... искам да изгадим добро име в ИТ областта.... но май само аз така го приемам

Всички го искаме, сигурен съм, че го знаеш, просто не е това начина, и без друго си личи, че сме чийтвали, сега и да правим безсмислени караници с организаторите не ни прави чест и не ни повдига имиджа в никакъв случай!

Да се порадваме заедно на победата си като отбор ви предлагам!

Честито на всички!

:-|
 

Горе