Търся: website builder

Чудно ми е лично кой не нормален кретен би работил с жалко и алчно създание като теб. Едва ли ще има толкова изпаднал колкото теб на около.
Ако искаш и 10000000 лв ни предложи ние с такива слабоумници като теб не работим, след първата дума те разбрахме колко струваш и то това е едно голямо нищо.
НИдей, че ще ме обидиш. Хахаха. Колко пък да ви е успешна и голяма компанията, че да си търсите клиентите по форумите?!

Нека обърна внимание пак на българския ви език, г-н Оли (от олигофрен). Научете се да пишете или се върнете в гимназията, че е срамно. "Ненормален" се пише слято. Когато има "колкото ... толкова", има запетайка, защото става въпрос за сравнение. "Наоколо" пък се пише слято. На второто изречение сте пропуснали няколко запетайки само. Та да ви кажа - като прочета толкова грамотно написани 2 изречения и ми става ясно (а предполагам и не само на мен) кой колко умствен капацитет има.

33 позитивни рейтинга означава, че съм работил с поне 33 човека от тук. И всички са били доволни. От друга страна 0 означава зеро, означава, че сте поредните лаладжий. Големи приказки без покритие. Умният би спрял тук. Ако сте тъп, мазохист или и двете, продължете. ;)
 
Честно казано изобщо не разбирам как авторът е получил оферта с това “задание”. Голям червен флаг за изпратилия офертата… Това, което е написано в първия пост е пълно с излишни описания, които не интересуват разработващия сайта, но за сметка на това липсва адекватна техническа информация какво ще се прави.

И не, няма как да направите работещ сайт за 1000лв 2024 година, че и при това с 6 месечна поддръжка в цената и издадена фактура. Дори и на wordpress. Кое да се плати по-напред? Осигуровки, счетоводител, лицензи за теми и плъгини, данък печалба? Никога не съм разбирал защо в този форум се търси максимално евтината услуга и отсъства каквото и да е уважение на чуждия труд.
 
Последно редактирано:
Честно казано изобщо не разбирам как авторът е получил оферта с това “задание”. Голям червен флаг за изпратилия офертата… Това, което е написано в първия пост е пълно с излишни описания, които не интересуват разработващия сайта, но за сметка на това липсва адекватна техническа информация какво ще се прави.

И не, няма как да направите работещ сайт за 1000лв 2024 година, че и при това с 6 месечна поддръжка в цената и издадена фактура. Дори и на wordpress. Кое да се плати по-напред? Осигуровки, счетоводител, лицензи за теми и плъгини, данък печалба? Никога не съм разбирал защо в този форум се търси максимално евтината услуга и отсъства каквото и да е уважение на чуждия труд.
Къде ги видя тези 1000лв??? Ироничната шега беше с бай Иван за 2-3000!!! а не 1К!!!
 
Къде ги видя тези 1000лв??? Ироничната шега беше с бай Иван за 2-3000!!! а не 1К!!!
"Предвидената инвестицията е максимум 4 цифрена и то в долния сегмент." - това е, което прочетох. И като цяло за да се избегнат подобни глупави дискусии може просто да се направи един файл със задание и максимален бюджет, пък който се интересува да го направи за тези пари да пише. Не виждам нищо срамно в това да кажеш "искам това, мога да платя толкова".

И още нещо - в тази кореспонденция, която би трябвало да е лична, даже се споменава, че този сайт щяло да изкарва 500лв на месец и затова не можело да струва еди колко си. Това е поведение на човек, който изобщо не разбира как функционират нещата. Ти като собственик на бизнес си правиш сметките колко ще платиш за софтуер и колко потенциално може да ти изкара инвестицията, а не чакаш някой да ти съобразява цената с потенциалната ти печалба.
 
Последно редактирано:
"Предвидената инвестицията е максимум 4 цифрена и то в долния сегмент." - това е, което прочетох. И като цяло за да се избегнат подобни глупави дискусии може просто да се направи един файл със задание и максимален бюджет, пък който се интересува да го направи за тези пари да пише. Не виждам нищо срамно в това да кажеш "искам това, мога да платя толкова".
Обясни го на този който стартира темата и започна да реве че не му харесвали цените! Ако не те устройва просто скипваш а не да ревеш! Всеки си знае цената на труда!
 
И аз да драсна по темата, без да се заяждам, без да хейтя и без да обиждам, макар, че тук има много за хранене.

Първо, темата е Търся website developer / разработчик. Website builder са тези апове към контролния панел, с които си правиш сам сайтове, най-често бесик html, css и js. Някъде може да има и база.


Второ, редно е да има малко по-добре разписано задание (техническо по възможност, а не искам куче, ама да свири на пиано), за да получиш адекватни оферти. Колкото е адекватна цената на лично, толкова и заданието, което вижда човека, предложил ти цена, за да изпълни задачата.

Трето, това дали ще го избиеш след ХХ години, никой не го ***, най-малко разработчика. Ако си добър и знаеш какво правиш, ще го избиеш за година, ако си смотан и грам не вдяваш от каквото и да е - никога. Това дори не знам защо присъства в тема, в която се търси девелопър, ама карай, все едно, то пък и едната тема. :D

Четвърто, това: "...е максимум 4 цифрена и то в долния сегмент" е идеално, как не са се сетили и Ейч Арите да го ползват. Заплата: максимум 4 цифрена и то в долния сегмент. :D За човек, който претендира да е "ориентиран" в ценообразуването на това, което поръчва доста нуби изказване. 100% си го видял в някой тъжен филм.

Пето, не е никак професионално, да не кажа е долно и глупаво да споделяш разговори с хора, които си помолил да запазят дискретност с предложенията си, карайки ги на ти пишат на лично, а ти ги изплескваш тук: За назидание. Пълен непрофесионализъм, граничещ с кретенизъм. И човека добре ти е написал за какво е дал такава цена. Защото в долния сегмент на 4те цифрените суми си търси някой сополанко, който прави WP сайтове от 3-4 месеца. ;)

Дано с тези тема ти стане ясно къде бъркаш (ама надали), дори няма да споменавам, че те засичам за не знам кой път да неадекватничиш с обявите си тук. ;)
 
аз пък имам една идейка за маркетплейс, мисля да изкарвам около 100лв/м

Търся някой да направи маркетплейс опростено нещо като eMag за 1000-1500лв?
Моля, който не го устройва бюджета да не пише излишно в темата :)
 
аз пък имам една идейка за маркетплейс, мисля да изкарвам около 100лв/м

Търся някой да направи маркетплейс опростено нещо като eMag за 1000-1500лв?
Моля, който не го устройва бюджета да не пише излишно в темата :)
Аз съм правил такова на уордпрес за по-малко пари.

Въргаля се некъде тука из архивите...
 
Аз съм правил такова на уордпрес за по-малко пари.

Въргаля се некъде тука из архивите...
Пущай го на свобода тук да си намира собственика. ;)

Темите на автора винаги стават хит. Що не стане инфлуенца, а се занимава с маркетплейси. :D
 
Ето ви конкретика. Сайтът ще представлява агрегатор на оферти за колективно пазаруване. Ще има, разбира се и мобилна версия. Ще взема оферти от няколко сайта за колективно пазаруване посредством XML с крон джоб и ще ги публикува в себе си. Не ме интересува платформата на разработка.
Ще има вътрешни страници: За нас, Новини, Условия за ползване, Контакт с нас
Ще има препратки към фейсбук страници, свързани със сайта.
Потребителите, които посещават сайта ще се съгласяват с кукита и ще бъдат питани: "Искате ли да получавате бюлетин с оферти". Чрез кукитата пък, ако направят поръчка от друг сайт, ще ми се начислява отново комисионна. Потребителите няма да могат да се регистрират в сайта, освен за бюлетин. В самия бюлетин ще могат да се абонират какви оферти да получават и на какъв период да ги получават. Самият сайт също ще има филтри за това какви оферти да се показват. Бюджетът е с 5000 лв таван. В тези пари се включва 6 месечен babysitting период. Сиреч ако нещо се скапе със сайта, кронджобовете, фийда или каквото и да било, което не е по вина на външни фактори, разработчика ще трябва да си го оправи безвъзмездно.
Засега имам няколко заявки, от които 2 са по-сериозни. Очаквам още, от които да избера. Предложенията могат да бъдат изпратени на [email protected]
 
Чрез кукитата пък, ако направят поръчка от друг сайт, ще ми се начислява отново комисионна.
Хах, това е забавно но не е много морално :)

Ако говорим за "куки стъфинг" де... ама не виждам за какво друго може да говорим.
 
Хах, това е забавно но не е много морално :)

Ако говорим за "куки стъфинг" де... ама не виждам за какво друго може да говорим.
това куки го закача сайта за оферти като дойдеш от афф линка.
 
това куки го закача сайта за оферти като дойдеш от афф линка.
То туй куки ясно ама както е написано горе звучи сякаш идеята е собственоръчно да се набутат кукита, независимо дали цъкнал или нецъкнал.

... или да презапишем на друг афилейт кукито.

... или да добавим всякакви други афф кукита към каквито може афф мрежи.

Възможности много.
 

Горе