Търся: website builder

xainov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
33   0   1
Здравейте,

Стартирам нов проект за сайт, който съществуваше в миналото, но от известно време не съществува. Сайтът ще се казва 123намери.ком (на латиница). Имам си домейн, хостинг, фейсбук групи, идея, търся реализатор на сайта.
Сайтът ще събира в себе си оферти от няколко сайта за колективно пазаруване и ще ги слага в себе си като идеята е печалба от комисионна. Това ще се реализира посредством крон джоб може би. Идеята е сайта да представлява посредник. Отделно от това ще вървят реклами на Грабо, от които също ще се печели.
История: сайтът беше работещ преди доста време и го купих от човек от тук. Беше афилиейт към Грабо, печелеше добре, но Грабо решиха да прекратят всичките си подобни сайтове и работата пропадна. Опитах се да го продам тук проекта, но явно тук хората искат нещо работещо и не им се занимава да разработват нещо. Опитах се да стартирам нов сайт като даже пуснах тема тук, но странични причини ми попречиха. Мисля, че сега му е дошло времето.

Може да ми изпращате цени на ЛС. Ще искам фактура. Офертите да съдържат предишно портфолио, цена, виждане за сайта и срок. В цената да е включена и поне 6 месечна поддръжка на сайта след пускането му.
Най-добрата оферта печели.
 
Понеже получих няколко оферти и видях, че има проблем, така че малко ще конкретизирам. Не ме интересуват оферти от порядъка на няколко десетки хил. лв. Просто защото знам колко печели един такъв сайт и ако ще го правя, то няма да е, за да си избия парите след 10 години. Не инвестирам в соларен парк. Отделна е темата и ако го направя, разработя и реша да го продам как, ако за направата му съм инвестирал 30 000 лв, никога няма да мога да си ги взема. Предвидената инвестицията е максимум 4 цифрена и то в долния сегмент.
 
Бай Иван дето от вчера е станал web master и може да инсталира wordpress и да прави регистрация в сайтове ще може да направи един wp в долната граница за 2-3 хиляди. И вместо постове в блога ще се именуват на оферти и вътре ще качвате линкове и снимки. :)
 
  • Like
Реакции: Sky
Ако въпросните сайтове предлагат готов фийд, спокойно може да се влезе в бюджета.
 
Бай Иван дето от вчера е станал web master и може да инсталира wordpress и да прави регистрация в сайтове ще може да направи един wp в долната граница за 2-3 хиляди. И вместо постове в блога ще се именуват на оферти и вътре ще качвате линкове и снимки. :)
майтапа на страна, но тази идея може да се реализира на wordpress :)
 
кога бяха на мода преди няколко години тука масово се предлагаха по 150-250 лева

 
Последно редактирано:
кога бяха на мода преди няколко години тука масово се предлагаха по 150-250 лева

Тия даже аз ги бях правил, поне за един съм сигурен.
 
С'я им искат 8-10к и се сърдят като им кажа, че са алчни!
Screenshot 2024-08-24 202247.jpg

Това да послужи като предупреждение и назидание. Че хич не ми харесват тъпи шефчета, които като не успеят да ми вземат парите, 'щото "чеп за зеле" не става от тях, да пробват да ме засегнат.

И между другото май съм намерил човека. Не че спирам кандидатите, които искат да ме зарибяват, просто казвам, че предложенията от тук нататък трябва да са много готини, че да се откажа от човека, с когото вече водихме и разговор по телефона.
 
Последно редактирано:
  • Sad
Реакции: Sky
Предложихме цена, обаче човека иска сайт за 100 лв ако има толкова прост човек колкото него да му го направи ще е уникално.
Нека от разговора проличи, че никой умен и ценящ себе си не би работил с толкова жалък измамник имащ себе си за умен и искащ програмисти работещи за 3 лв час. Да си намери Индийци некадърника … да не ядем доматите с коловете да му работим за 500 лв… Айде далече от такива грешки на природата.. Бизнес ще правел.. жалка картина..
 
  • Like
Реакции: Sky
33 позитивен рейтинг, 0 за вас, успешни предприемачо! Когато числата говорят и тъпите недоразумения мълчат, УВАЖАЕМИ!
 
Такава мащабна технологична разработка... за 500 лв. прогнозирана месечна печалба :rolleyes:
 
Форумния рейтинг за статийки по 5 лева не е никакъв критерий.
Имаш и много странно ценообразуване - разработчика по твоята логика трябва да получи колкото сайта ще изкара за Х месеца.
Без значение от сложността и обема работа!?
Да не се чудиш защо нямаш оферти после - всяка твоя подобна тема обясняваш как сме идиоти да ти искаме пари за работата си...
Оу, ама е 100%, налЕ?! И от тях има и рейтинги, че съм купувач, и то коректен. Моето ценообразуване си е лично моя работа. Колко ще дам за сайт пак е моя работа. Ще ми е интересно да разбера ти за колко сайта си платил над 10к лв?! Навремето платих за разработен бизнес толкова. И този бизнес към днешна дата ми изкарва между 700 и 1000 лв всеки месец. Та претендирам да имам някакви виждания относно себестойност, инвестиция, възвращаемост и прочие. И в крайна сметка аз залагам критериите. И аз избирам изпълнителя. И няма да избера Perspective-ния тъпанар, та ако ще да е последния човек на света за тая работа. И не на последно място - засега имам няколко оферти. И както казах засега съм се спрял на изпълнител. Та както винаги Sky - неточно мнение, закъсняло и никак не на място. ;)
С други думи си безполезен. Oтново. За кой ли път.
 
Оу, ама е 100%, налЕ?! И от тях има и рейтинги, че съм купувач, и то коректен. Моето ценообразуване си е лично моя работа. Колко ще дам за сайт пак е моя работа. Ще ми е интересно да разбера ти за колко сайта си платил над 10к лв?! Навремето платих за разработен бизнес толкова. И този бизнес към днешна дата ми изкарва между 700 и 1000 лв всеки месец. Та претендирам да имам някакви виждания относно себестойност, инвестиция, възвращаемост и прочие. И в крайна сметка аз залагам критериите. И аз избирам изпълнителя. И няма да избера Perspective-ния тъпанар, та ако ще да е последния човек на света за тая работа. И не на последно място - засега имам няколко оферти. И както казах засега съм се спрял на изпълнител. Та както винаги Sky - неточно мнение, закъсняло и никак не на място. ;)
С други думи си безполезен. Oтново. За кой ли път.
Чудно ми е лично кой не нормален кретен би работил с жалко и алчно създание като теб. Едва ли ще има толкова изпаднал колкото теб на около.
Ако искаш и 10000000 лв ни предложи ние с такива слабоумници като теб не работим, след първата дума те разбрахме колко струваш и то това е едно голямо нищо.
 
Ей, не минава ден без кавга в този форум! Нали целта е алъш вериш да има! За всеки влак си има пътници - и за скъпите и за евтините!
Не знам кой е бай иван или го ползвате за жаргон, но според мен може да се докара 4-цифрена цена с използване на wordpres и малко тунинговане.
 
Ей, не минава ден без кавга в този форум! Нали целта е алъш вериш да има! За всеки влак си има пътници - и за скъпите и за евтините!
Не знам кой е бай иван или го ползвате за жаргон, но според мен може да се докара 4-цифрена цена с използване на wordpres и малко тунинговане.
На зайнов темите си съдържат кавга още в първия пост... още преди някой да му е писал нещо.
 

Горе