Ако засечете кръчмаря пишете тук

От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Само това липсваше у този форум - niks да си плаща за секции, в които да прочете къде може да си закачи жартиерите...
 
От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Моше (Strana)

Твоята китайска другарка те чака в интернационалния си форум да громите империализма на четири езика

Бий си шута от форума на Белите Хора от Бялата Раса и си заеми мястото сред руските и китайски комунистически дегенерати
 
От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Томов, коментарът ти за моите жартиери нямаше нищо общо със смяната на мейла - направих го, защото сме се събрали да вършим работа, а не да се гледаме един друг и да си "чешем" езиците, външността ми няма нищо общо с дейността ми. Ако всички решат да си публикуват фотографиите няма да имам нищо против и ще се присъединя, но при условие, че всеки се скатава и не се показва публично, не виждам защо аз да го правя :)
Е то за това се организират събирания. Даже мисля да предложа септември (примерно 1 септември) пак да се съберем на някоя кръчма на бира и приказки.
 
От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Е то за това се организират събирания. Даже мисля да предложа септември (примерно 1 септември) пак да се съберем на някоя кръчма на бира и приказки.

Точно с такъв малоумник изгаря от желание да се срещне тя. :lol:
 
От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Кръчмата отправя заплахи към Българи и по други форуми, в случая към самият администратор

Иначе, ако нещо ми отправяш заплахи за здравето и телесната цялостност - кажи си го в прав текст, за да направя един доклад до компетентните органи от ГДБОП, които НЕ ТОЛЕРИРАТ подобни заплахи, защото са НЕЗАКОННИ. Даже има специално създаден сайт за това, където всеки може да подаде сигнал : http://www.cybercrime.bg/bg ПРИЗОВАВАМ ВСЕКИ ДА ГО ПОЛЗВА, АКО Е НАМЕРИЛ НЕЗАКОННИ НЕЩА В ТОЗИ САЙТ ИЛИ В ДРУГИ. НЕКА СПРЕМ ВЕДНЪЖ ЗАВИНАГИ ПРЕСТЪПЛЕНИЯТА В ИНТЕРНЕТ!!!

В Китай комунистите нямат ли заведения за душевно болни или там лудите направо ги преспиват да не харчат излишни пари дето и без това нямат
 
От: От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Точно с такъв малоумник изгаря от желание да се срещне тя. :lol:
Кефиш ме просто. Кажи си колко е тарифата ти на час да те наема само да пишеш простотии.
 
От: От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Кефиш ме просто. Кажи си колко е тарифата ти на час да те наема само да пишеш простотии.
Няма да ти кажа, защото пак ще ходиш при тати да го рекетираш за пари, синче бащино.
 
От: От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Няма да ти кажа, защото пак ще ходиш при тати да го рекетираш за пари, синче бащино.
Така ли ще кажеш обща работничка в банка. Тати може и да има пари, мама си няма пари и при нея си живях до 17 годишен, обаче аз и левче не съм взимал от тати. Като съм нямал пари съм ходил пеш. Като съм нямал какво да ям не съм ял. Я кажи пак ти преди да почнеш в престижната работа "общ работник в банка" какво си правил.
 
От: От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Така ли ще кажеш обща работничка в банка. Тати може и да има пари, мама си няма пари и при нея си живях до 17 годишен, обаче аз и левче не съм взимал от тати. Като съм нямал пари съм ходил пеш. Като съм нямал какво да ям не съм ял. Я кажи пак ти преди да почнеш в престижната работа "общ работник в банка" какво си правил.
Някъде да съм писал, че работя, като общ работник в банка, *********?
Преди банката съм работил, като финансов консултант.
 
Последно редактирано от модератор:
От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Малоумнико. Аз да съм писал, че съм взел и стотинка от баща ми? Това, че си взимал от вашите пари не означава, че всички са като теб. Ми точно общ работник си в някоя банка. Я си зареждащ банкоматите, я нещо друго. Важното е бензина да ти е от банката.
 
От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Малоумнико. Аз да съм писал, че съм взел и стотинка от баща ми? Това, че си взимал от вашите пари не означава, че всички са като теб. Ми точно общ работник си в някоя банка. Я си зареждащ банкоматите, я нещо друго. Важното е бензина да ти е от банката.
Рядко глупав си. Не знам какво правиш тук.
 
Аз го намееееериииииих

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=27686&p=253299#post253299

1. Дълъг, непрекъснат блок текст
2. Твърде добро познаване на много потребители
3. Относително съвпадение в стила и синтаксиса
4. Добра граматика (това не може да му се отрече) с честа употреба на препинателните знаци
5. Характерна словоохотливост
6. Характерен подбор на "значещ" никнейм
 
Последно редактирано:
От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Интересно ми е каква е логиката да поствам нови теми чак след 10 поста и след една седмица при положение, че съм тук за да търся някой да ми помогне и да свърши някоя работа - дали трябва да чакам една седмица или ?
 
Re: От: Ако засечете кръчмаря пишете тук

Интересно ми е каква е логиката да поствам нови теми чак след 10 поста и след една седмица при положение, че съм тук за да търся някой да ми помогне и да свърши някоя работа - дали трябва да чакам една седмица или ?

Логиката се нарича подбор. Аз лично подкрепям по-строги предложения - 100 публикации и минимум месец-два във форума (Това е за пазара). Защо, ще питаш? Сегашните правила са дори разхайтени.

1. Влиза някой във форума и предлага услугата "писане на статии". Да де, ама човека не си е направил труда да драсне десетина свестни мнения във форума. От там следват две основни неща:
1.1. Човека го мързи
1.2. Не ни оставя възможност да се запознаем със стила му на писане, нито с нивото му на познаване на пунктуация, правопис и т.н.
Не знам вие как процедирате, ама аз по-малко от 5 статии не съм поръчвал, което значи, че ако заложа на такъв убавец, след това почти сигурно ще ми се наложи да наема друг, да редактира грешките на първия.

2. Влиза някой, който се представя за технически грамотен и предлага администрация. Да де, ама същият този не си е направил труда да отдели 15 минути за да отговори на вече отворените теми свързани с това, с което се занимава. От там идва следното:
2.1. Човека го мързи
2.2. Не може да помогне при вече възникнали казуси, което пък значи, че няма да помогне и на мен ако евентуално го наема за тази работа.

3. Влиза човек представящ се за дизайнер/програмист и си пуска темата. Да де, ама понеже няма 5 мнения, не знае, а и не се сеща, че може да пусне линк към портфолиото като го счупи (т.е. да махне http://www.) от него, така ще се покаже. От там идва следното:
3.1. Човека казва, че ще разпраща на ЛС и скайп. Да де, ама за някои хора и 20 минути са важни. Защо да си губя времето в търсене на някой си, който не е показал нищо, само за да ми покаже нещо.
3.2. Спами из форума за да натрупа заветните 5 мнения, че да може да праща ЛС, което изнервя всички.

Ще ме прощавате, ама ако продавате домати на пазара, няма да опънете празна сергия и да тръбите "на заинтересуваните, ще се покаже стоката в офиса ми".

И ако се замислите сериозно върху горните неща които съм написал, ще стигнете до извода, че точно това ограничение, може да ви отвори повече работа - ще сте показали какво можете, знаете, умеете, макар и след само 10 мнения. Това значи, че в последствие ще има по-голям интерес към уменията ви, а не на база на 1 мнение, всеки да ви търси.
 

Горе