Америка или Русия?

Америка или Русия?

  • Америка

    Votes: 45 39.1%
  • Русия

    Votes: 70 60.9%

  • Общо гласове
    115
Но тук скъпа в този форум, ти имаш направени най-малко два профила. :)

Амиии, бъркаш са нещо - поне 17 са, скъпи. ;)
 
Амиии, бъркаш са нещо - поне 17 са, скъпи. ;)
Възможно е, любов моя! Аз констатърах два за сега. Виждам и трети, но нямам време да го анализирам. Имам много по-важна и критично отговорна работа, която чичко Сорос ми е възложил.
 
Аз констатърах два за сега. Виждам и трети, но нямам време да го анализирам.

Обезателно намери време, слънце мое. Анализът си заслужава, особено ако си фен на конспиративните теории. :)
 
Обезателно намери време, слънце мое. Анализът си заслужава, особено ако си фен на конспиративните теории. :)
Определено ползваш няколко профила. Лошо няма, вдига общия брой на потребителите във форума. Обаче нялава за пореден път общия брой на русфилските глупендери :)
 
Определено ползваш няколко профила.
Тцъ - греда! Никога не съм имала и не възнамерявам да имам втори профил в този форум. Не разбирам мултиакаунтинга, освен ако не се налага наистина да се симулира активност. Тук това не е необходимо, а аз се чувствам достатъчно свободна да изразявам позицията си по всякакви въпроси.

Е, ако те топли идеята,че съм многопрофилна - нямам против да грешиш и по този въпрос. :)
 
Тцъ - греда! Никога не съм имала и не възнамерявам да имам втори профил в този форум. Не разбирам мултиакаунтинга, освен ако не се налага наистина да се симулира активност. Тук това не е необходимо, а аз се чувствам достатъчно свободна да изразявам позицията си по всякакви въпроси.

Е, ако те топли идеята,че съм многопрофилна - нямам против да грешиш и по този въпрос. :)
Н е ме топли по никакъв начин. :) Попаднах на втория ти профил съвсем случайно и никъде не съм казал, че ми пречи. Сега разбирам, че реално ти трябва да се криеш и за ова отричаш. Не бях обърнал внимание, че е забранен. Та не е греда, а е чист гол.
 
Другарю Кралев, това че потребителят Нанди злоупотребява със системата и ползва мултиакаунтинг не означава, че трябва да се държите невъзпитано.
 
Попаднах на втория ти профил съвсем случайно

Съвсем случайно си попаднал на планетата Земя, миличък. Да търсиш под вола теле е задължителен симптом на шизофрениците и психопатите - нарича се параноя. :)
Докладвай ме! Нека администраторите проверят колко профила имам.
 
Съвсем случайно си попаднал на планетата Земя, миличък. Да търсиш под вола теле е задължителен симптом на шизофрениците и психопатите - нарича се параноя. :)
Докладвай ме! Нека администраторите проверят колко профила имам.
Явно, ти си случайно попадналото на Земята същество :) Парноята е състояние на постоянен страх, не на разпознаване на фалшивите ти профили :) За да има елементи на параноя, трябва поне мъничко да ме е страх от тебе, а то от смях не остана време за това. Ако и пречеше това, че най-шифренично поддържаш две самоличности тук, щях да съм те докладвал вече. Няма да те лекувам безплатно :) И без това ментлните ти проблеми са твърде мого и тежки.
 
Другарю Кралев, това че потребителят Нанди злоупотребява със системата и ползва мултиакаунтинг не означава, че трябва да се държите невъзпитано.
Товарищ :) Ако забелязваш, никога не се държа невъзпитано пръв :) Когато се говори с русофиско прае, трябва да се има предвид, че това са болни и комплексирани от това хора. Там всяка дума се тълкува като "невъзпитано" и "русофобско" и т.н. Кибиците, дето глдате сеира, също трябва да го имате предвид. По тов русофилите и циг@ните много си приличат. Преди да са получили отговор на простотият@ си, вече крещят. На футболния терен подобно поведение може да се наблюдава от Неймар :) А няколкото акаунта които съществото има тук не са мой проблем. Просто реших да го попитам, но то логично изпадна в умопомрачение, както винаги :)
 
Последно редактирано:
Павлинчо, що истеряса така? Вчера беше далеч по-мил, а днес избухваш безпричинно? Нали си говорехме на ''миличко'' и ''любов моя''? :)
Пий ги тия хапчета, де...
 
Павлинчо, що истеряса така? Вчера беше далеч по-мил, а днес избухваш безпричинно? Нали си говорехме на ''миличко'' и ''любов моя''? :)
Пий ги тия хапчета, де...
Точно за тоа ти говоря :) Ням избухване а казване на истината, при това доста вяло. Това че ти го нчукв@м редовно не значи, че не си "любов моя" и "миличка". Не бъркай секс@ с любовта... :)
 
Ручат, ручат, не са за оплакване.
 
Не бъркай секс@ с любовта.

Разби ми сърцето.

giphy.gif
 
Той Нандито да не ми се разсърди пича, че навлизам така грубо в диалога ви.
 
Той Нандито да не ми се разсърди пича, че навлизам така грубо в диалога ви.
Не знам дали е "той", ама упорито се опитва да ми налапа чеп@... Така действам на жените, ама ако е някой "той" ще има ГОЛЕМ ПРОБЛЕМ. :)
 

Горе